Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość gosiam
Patyczak no moj ma warsztat ustawiony na kobitki ;) zawsze mi mowił ze jakby ktoras z moich znajomych chciała corke to on sie oferuje z pomoca;) Chetny jest..zawsze i wszedzie ;) hihi.... ale u nas pogoda...wieje straszliwie...ja mieszkam na wsi mam 4 km do najblizszego miasta i musze rowerem zasuwac zeby zakupy zrobic :) ale jechałabym chetnie gdyby tylko kasa była..a tu pustki:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 🖐️ Ale na dużo :D, teraz już nie mogę was wszystkich zapamiętać :D Mimi - jak będzieśz miała wolą chwile to wrzuć namiary na kwatery blisko wyciągu, o których mówiłaś ;) Nelaaa- na kurniku też bywam, gram w durnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pięęękna pogoda, świeci jesienne słońce a liście mienią się na złoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->mare serio u Ciebie świeci słońce? bo u mnie za oknem szaroburo i ciemno :( siedzę przy zapalonym świetle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz grzecznie sobie siedzi i bawi się a ja mam czas na kawę mmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieci, świeci, z okna mam piękny widok na łąki zalewowe i l las, właściwie lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Przyłaczam sie do kawki - szybkiej bo zaraz pędze do pracy, choc pedze to szumnie powiedziane bo najpewniej utkne w korku na pół godz :) U nas troszke zachmurane , ale słobeczko dzielnie sie przebija. Buziaki dla was i małych pociech waszych za to ze grzeczne i daja spokojnie wypic kawke :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsze, szykował sie sliczny dzionek-ale to czas przeszły-niebo pokryły wstretne, szare chmurska-i juz po dobrym nastroju.....❤️Ale kawke tez chętnie wypije z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety kawy nie wypiję dzisiaj, bo nie chce mi się iść po mleko, a bez mleka ani rusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zdjęcia poukładać, bałagan w nich ciągle, albumy już kupiłam, ale nie mogę się zabrać za to. a jak się zabiorę to będzie trwało i trwało.. wiecie jak to jest ... będę oglądać wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz, ale miałam zaległości - ruch się zrobił. CZEŚĆ LASENCJE:D Widzę, że nas przybyło - ja też już przestaję się łapać taka jak Moon. Chyba znów muszę przysiąść na listą lokalizacyjną;) Witam nowe Koleżanki:) Patyczak, Gosiem, More, Sagniecha, Marzens - fajnie, że zaisiliłyście nasze szeregi. W kupie siła;) Lawinia ma rację - zdrajcom odpłacać tym samym - zawsze też możesz powiedzieć, że to tylko sex bo kochasz przecież tylko jego:> Byłam wczoraj pierwszy raz na siłowni. Fajnie było. Oczywiście wiadomo, że aerobik fajniejszy, ale siłka wychodzi przy karnecie taniej więc, w ramach koniecznych oszczędności, od przyszłego miesiąca odpuszczam sobie aerobik do odwołania (tzn polepszenia sytuacji finansowej) i będę zasuwała tylko na siłownię. To mała siłownia i nie taka fajna, nowoczesna jak teraz są, ale ma dwie zalety: 1. jest blisko domu (5 min. spacerkiem), 2. to siłownia dla kobiet, ukierunkowana i cały czas opiekuje się nami trenerka. Nic tylko sie laszczyć:D A jak już będę dżagą to zacznę publikować swoje nagie zdjęcia w sieci, hehe;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a trenerka zaleca jazde na rowerze stacjonarnym? jesli takto ile czasu? bo ja po ciiazy mam jeszcze co zgubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kazałą jeździć 15 minut na rozgrzewkę - potem miałam serie na różnych przyrządach na brzuch, nogi, dupsko, ręce i cyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi wyszło - jeśli kogos pominęłam to przepraszam - niechcący - proszę się dopisać:) Białystok Bea B-B-W Bielsko Biała badscarlett patyczak Gdynia mmmaxi Gliwice Wendy-30 Jastrzębie Zdrój Dorris Katowice ewaona Kielce akria Kraków alinka krak Lawinia Lubelskie Ala zero Lubuskie mare Pszczyna baltan Rybnik magda75 Siemianowice marzens Świecie Nelaaaa Śląsk mode Ewcia39 Warszawa moon _lena jedna taka całkiem nieważna Vivienne Fabiola Zabrze mimi77-27 Żywiec Net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Widzę, że przyłącza się coraz więcej osób :) Ja wciąż zapracowana zajrzałam tylko na chwilkę, wieczorem poczytam wpisy, bo od wczoraj trochę ich przybyło. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ja jestem do niej podobna (a raczej do niej sprzed tańca z gwiazdami), ale tylko od szyi w dół:/. Pracuję jednak usilnie nad tym by to zmienić. No właśnie, chyba dziś znów pójdę na siłownię. Dziewczyny - ten herbalife jest w porządku, jak dotąd, tylko ciągle mam chcicę na słodycze, mam ataki narkomańskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARABIAJ
ZARABIAJ NIE WYCHODZĄC Z DOMU Kliksz w maile które ci przysyłają! Nie muszisz robić nic więcej. Wystarczy się zapisać : http://www.zaczarowanymail.net/hc4/signup.php?who=30de9ece7cf3790c8c39ccff1a044209 zapisz się również tu, a twoje zarobki będą jeszcze większe!! : http://www.vienna-mails.info/site/index.php?refid=706 http://www.platformabiznesu.com/scs/site/index.php?refid=1639 http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=ania1787 A teraz NAJLEPSZA firma naprawde gorąco polcam: Eurobare płaci za włączenie ich surfbara (mały programik który wyświetla bannery) za co otrzymujemy punkty które są zamieniane na pieniądze pod koniec każdego miesiąca. Zaletą takiego sposobu zarabiania jest to że nie musimy nic robić, wystarczy włączyć programik a punkty same się zbierają. Jedynym ograniczeniem jest to że po 4 godzinach nieaktywności przy komputerze program się wyłącza. Program można pobrać na www.eurobarre.com/index_fr.php?p=971275932690 Wybieramy installer. Niestety wszystko jest po francusku albo angielsku. PRogram zaczyna się pobierać, trwa to kilka sekund. Następnie instalujemy pobrany plik i wypełniamy formularz. 1- to twój numer, nie kasuj go. Zaraz obok wpisz 4-cyfrowe hasło- zapamiętaj go! 2-to kraj w którym mieszkasz. 3-tu wpisz swój e-mail 4- klikasz napis Validez Votre Compte. Następnie wchodzisz na maila, kliksz link aktywacyjny i zarabiasz Najlepiej zapisać się do wszystkich tych firm, wtedy wzrosną twoje zarobki!!!!!!!! Ja dostaje ponad 400 zł/ miesiąc ( jestem w tych wszystkich firmach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×