Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

No wlasnie Ci napislalam jak ja mam pare lat po slubie :O Jest super, i z kazdym dniem coraz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa.... załóż topik \"jestem zgorzkniała i wredna i nikt mnie nie chce na żonę\", tam na pewno znajdziesz pokrewne dusze, bo tutaj raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM35
to postu powyzej jeszcze ci sie to czkawka odvbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo ja tu \"widze\" hej Karola 👄 Nie wszystkie kobiety maja tyle szczescia co my - szczesliwe mezatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko :) Ominęła Cię akcja wymiany fotek :) A ja umieram z ciekawości, jak wyglądasz? Co zrobimy z tym fantem? To samo pytanie kieruję do \'też młodej mężatki \' .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie :( Czy ja tez moge?? Wiem juz jak wyglada Filipka :D W tajemnicy powiem ze sliczna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ......... wlasnie pekam ze smiechu Dziekuje ;-) Az SZekspir przybiegl zobaczyc co sie dzieje. Dziewczyny ostatnie stwierdzenie mojego meza to \"wygladasz jak wilk morski\" :P Ja tez wiem jak Karola wyglada - laseczka sliczna. Mikimaus jak mam to zrobic, gdzie wyslac zdjecia i gdzie moge zobaczyc Was? A faktycznie wymiana mnie ominela, bo w mojej przerwie to zrobilyscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie karola i wszystkie pozostałe nasze nabytki! Śmiało! Nasze maile macie w stopkach, jak klikniecie na nick :) Więc czekam, tzn. chyba wszystkie czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoka, ja jestem w pracy, jak ,masz gdzies moje zdjecia to wyslij , bo zanim ja pojade do domu to one beda slodko spac. Jesli nie masz, to musicie poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja tez za oceanem. Jestem tutaj od kilku lat, 2.5 lat mezatka (baaaardzo szczesliwa) Mam 26 lat. Moglabys mi wyslac meila z adreasmi wszytskich Dziewczyn, bo nie chcialabym nikogo pominac?Wiesz tak jakbys pisala do wszytskich to mi sie to wyswietli. karolinaff@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć to znowu ja!!!!!!!!!!!!!!!! Miki gfłowa do góry ja zdałam za czwartym razem i cholera wie dlaczego, chyba mój urok osobisty tak wpłynął na egzaminatora bo na sam koniec powiedział tylko błagam nie wyjeżdżaj na ulicę ;) :p filipko wiem, ze można robić wszystko tylko ja od paru lat mam problemy z kolanami i nie wiem jak będą się zachowywać podczas ciąży. Mojej normalnej wagi nie są w stanie utrzymać bez bólów a co dopiero jak będę w ciąży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu no ja nie mam zadatków na Kubicę, na Hołowczyca też nie :( Więc zakładam,że trochę to potrwa :) A Ty jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola witam bardzo serdecznie!!! Czekam na fotki ja niestety też w pracy tak więc nie prześlę swoich teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki od wypadku baedzo mało ale mój mąż się bierze za mnie na dobre i kupuje mi samochód i jak zobaczy, że nim nie jeżdżę to chyba mi łeb ukręci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki a co zrobisz bo czytam wyrywkowo i nie mogę sensu odnaleźć bo w pracy dziś gwarno i niestety urwałam się tylko na chwilkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikimaus wyslalam CI zdjecie Karoli i swoje. Czekam na Twoja fotke. Karola wyslalam zdjecie, ktore ostatnio dostalam od Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze powodzenia
w milosci inszczesciu teraz dopoki je macie po potem tylko gehenna was czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zyczę powodzeni\" - a co ty myślisz, że jak człowiek wzioł ślub to to już tylko nieszczęścia nas czekają?? Może masz złe doświadczenie z mężczyznami :o Powiem Ci, że mój mąż nawet nie spróbowałby pomyśleć o tym aby na mnie rękę podnieść a co dopiero przejść do czynów. Nie wszyscy faceci są tacy jak ty sobie wyobrażasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze powodzenia
ja tez tak myslalam przez pierwsze 6 lat na rekach mnie nosil (DOSLOWNIE0 A PO TEM cos mu sie ubzduralo i.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajmy tej namolnej pomarańczowej ignora, nie reagujmy na zaczepki, w końcu to nie ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja jeszcze jedno powiem bo aż mnie korci ;) To mnie takie tragedie nie tyczą bo jesteśmy ze sobą dłużej niż 6 lat :p Dla nas ślub to tylko formalność bo już od dawna żyjemy jak małżeństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:09 mikimaus Dobrze, tylko nie w tej chwili, ale później na pewno to zrobię Więc się pytam co zrobisz ;) Filipko a ja też mogę prosić????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jetes egoitka
kobieta tu naoisala,ze jej sie zwiiazek rozpada a ty do niej: dajcie jej dziewczyny ignora ,to nie ten poziom. puknij sie w ta epa glowa ,zobaczymy jak ,ktoregos dnia zalozysz topiko MALTRETOWANYCH ZONACH'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×