Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

a_guu zrobię to, że wyślę karoli na maila nasze adresy, bo chce nam wysłać fotki, a nie może chyba odnależć adresów w stopkach - to zrobię. A poza tym chyba się dziś napiję czegoś mocniejszego w ilości większej niż dopuszczalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisała, że jej się związek rozsypuje tylko z góry stawia nasze związki na straty. Jeżeli woła o pomoc to niech woła a nie ocenia naszych facetów po swoim doświadczeniu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jetes egoitka
PRZECZYTAJ uwaznie,napisala,ze bylo super kilka lat ,ateraz jest zle,czyli mozna sie domyslic,nie? no ale ona nie dorasta do waszego POZIOMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki oki!! Karola Jak już wspomniałam jestem w pracy. Nie mam czasu na szukanie bo już mnie wołają. Wlecę później. Karola jak mi prześlesz fotki to ci odeślę. Filipko przypominam, że od ciebie też nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem egoistką a jej związek już się rozsypał a nie się zosypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko dostałam fotki wielkie dzięki. Fajne babki z was :D Odesłałam swoje ślubne :) Karola mam chwilę więc szukam twego maila i też prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu, sliczne zdjecia, bardzo ladna Dzieczyna z Ciebie, no i maz przystojny :D Mialam sliczna sukienke, bardzo mi sie podoba, szczegolnie ten marszczony dol. Ja mialam skromna zwylka sukienke (krotka, ze zwyklego sklepu) na slubie bylam tylko ja i moj R. Wzielismy slub w malym kosciolku, w ktorym bral slub Ronald Regan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak romantycznie :D Też chciałam bez rozgłosu cichy ślub no ale mąż nie chciał. Musiało być wesele ;) Był okres, że wszyscy mówili (włącznie z moją mamą), że jest ładniejszy ode mnie :p Nie wiem czy jestem taka urodziwa ;) jak piszesz ale dzięki. A mąż tego dnia wyjątkowo przystojnie wyglądał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dobry wieczór:) aaale tu się dzieje !:) wreszcie widzę filipkę, którą świetnie się czyta, ale...za rzadko:)dla Ciebie🌻 mikimaus, głowa do góry:) pierwsze koty za płoty ! witaj, karola :) 🌻 głosy sceptyczne, witajcie:) możecie nie zostać u nas w pełni zrozumiane, bo akurat jesteśmy pełne wiary, optymizmu i nadziei co do naszych małżeństw...:) pozdrowienia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Mikimaus, nie martw się. Mój mąż zdawał kilka razy na prawo, zdał i obecnie naprawdę świetnie jeździ. Ja jak na razie biegam na wykłady na kursie, zobaczymy jak to będzie, ale wierzę, że uda się nam obu zostać kierowcami;) Widzę, że miałyśmy tutaj \"gościa\" dość sceptycznie nastawionego do mężczyzn, bo chyba nie do związkow... Jasne, zgadzam się, że poziom agresji u mężczyzn jest generalnie wyższy niż u kobiet, gdyż jest związany ze stężeniem testosteronu, niemniej wielu męzczyzn potrafi panować nad sobą, rozładowywać stresy no i w ogóle zachowywać się jak cywilizowani ludzie. Mój mąż jest bardzo łagodnym człowiekiem, a co do opanowania do jakiego jest zdolny to....coś opowiem. Część dziewczyn widziała mojego męża na zdjęciach. Ma prawie 190 cm wzrostu i jest dość dobrze zbudowany i tak szczerze mówiąc to naprawdę silny facet. Był kiedyś w sytuacji, w której chciano go sprowokować do uderzenia kogoś (faceta przy świadkach), tak, by później wykorzystać to przeciw niemu ( sprawa jeszcze z okresu technikum) iii nie dał się sprowokować, chociaż mógł faceta położyć jednym ciosem... Są mężczyzni, którzy kierują się umysłem w swoich poczynaniach, wiadomo, że nie wszyscy mężczyzni tacy są, niemniej my tutaj jesteśmy grupą kobietek, które potrafią sobie radzić i jeśli faceci normalni to wyjątki, to akurat nam udało się tych wyjątkowych znaleźć:) Kwiat dla Was kobietki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karola:) Bardzo mi miło, ta trzynastka zatem jest naszą wspólną datą:) My planowaliśmy 12 sierpnia, 13-ty \"wyszedł\" przypadkiem i wpisał się w nasze życie we wspaniały sposób:) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i jeśli mogę zapytać, to jaka jest Wasza data??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej !!!!!! w K-wie dziś typowo jesienny dzień...:)ale nie poddawajmy się tej szarości ! :)🌻🌻🌻🌻:) Dziewczyny zza wielkiej wody, pamiętajcie i o mnie śląc fotki :):) to zmykam do roboty, słoneczka w sercach wszystkim Wam !!!:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) w Gdańsku też dziś pochmurno i deszczowo. Co się tu wczoraj działo, jakaś zazdrośnica widzę chciala koniecznie namieszać. Karola witam 🌻 Miki uszki do góry :) Uda się na pewno przy następnym podejściu :) U nas urodzinki się bardzo udały, mała była zadowolona z prezentu. Idę na jakieś śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikaus
Dzień Dobry :) Stwierdzam, że pogoda jesienna zaponowała w naszym pięknym kraju od Bałtyku aż po podkarpacie, bo u mnie w Krośnie też pierwszy dzień takiej jesiennej szarówki. Na szczęście deszcz nie pada, więc nie jest tak źle :) Szkatułka, to super, że impreza się udała. Jak widzisz trochę się tu działo pod Twoją niobecność. Pomijając "gościa", to była też wymiana fotek z filipką i karolą. Martoanno, jakoś się ostatnio mijamy, ale rozumiem, że z braku czasy wpadasz tu jako po ogień :) Miłego jesiennego dzionka życzę Wam wszystkim i sobie również. Nie wiem jak u Was, ale tutaj lato było bardzo długie, jeszcze przedwczoraj chodziłam w letniej sukience :) A przecież jesień też ma swoje uroki, więc może i dobrze, że się wreszcie do nas skrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz uciekam:) Ale przyszłam serdecznie powitać wszystkie szczęśliwie zakochane w mężu świeżo upieczone mężatki:)🌻 Zmykam zaraz do pracy:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaak weszłam ja i.............. nikogutko!!! Ale mimo wszystko witam świeżynki Wybrałam się dziś do pracy ja codzień zresztą i................ jak doszłam to wyglądałam jak zmokła kura ;) Deszcz mnie zastał w połowie drogi. Mało tego leje z przerwą nocną od wczoraj. Jak wracałam do domu wczorajszego wieczora to było normalne oberwanie chmury. Odnośnie naszych starań o dzidzię. Wiecie co moje kochanie wczoraj wieczorkiem powiedziało??? Że on nie jest pewien czy chce teraz czy później tą sdzidzię :o Normalnie myślałam że go uduszę już nie mówiąc o tym, że mi ciśnienie podniusł. Ale jak to moje kochanie zaraz zaczął głupio filozofować i wszystko obrócił w żart. Pewni jesteśmy teraz tylko jednego, mianowicie tego, że jest to zbyt poważna decyzja aby być pewnym wszystkiego na 100% ;) Ale dziecka chcemy tak więc na co czekać??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Witam! ale zamieszanie dzisiaj w pracy ze nie mam czasu z Wami popisać. Ja nadal szukam mieszkanka i dzisiaj ostro przegladam nieruchomości, poem do domku bo mąz czeka wiec aż chce sie wracac! wieczorkiem idziemy do kina! i tak minie nam środa. W weekend mąż niestety na uczelni:( a ja posprzatam i poodwiedzam koleżanki! całuski dla Was i miłego popołudnia! aha jade jutro ogladac domek! trzymac kciuki! mzoe nam sie spodoba a wtedy tylko starac sie o dzidzusia!!.......całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj cały dzień krążyłam między wszystkimi możliwymi urzędami w mieście.... no ale opłaciło się, bo wszystko załatwione pomyślnie. Dobrze, że mam teścia-anioła, który mnie wszędzie woził i cierpliwie czekał, bo w przeciwnym razie to wszystko zajęłoby mi przynajmniej tydzień :) Łzy po oblanym egzaminie już obeschły, teraz mam nastrój bojowy!!! Przy następnym podejściu tak łatwo sięnie dam, to pewnie dlatego, że jednogłośnie nie kazałyście mi sięzbytnio przejmować. A ja bardzo soebie biorę do serca, to co mówicie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ❤️ a_guu wiesz, to powazna sprawa. Ja to bym sie chyba nigdy nie zdecydowala ;-) A teraz to zachecam innych ;-) validos23 powdzenia w poszukiwaniach ;-) Napisz czy Ci sie domek spodobal ;-) Mikimaus trzymam mocno kciuki, pewnie troszke musisz poczekac na kolejny termin. Musze sie pochwalic, ze zdalam za 1-wszym razem, choc samej mi w to trudno bylo uwierzyc. Moj straszy brat i jego zona tez za 1-wszym razem, ale za to moj mlodszy brat za 9!!! Nadrobil nas wszystkich razem wzietych. Mama byla normalnie wsiekla, bo z bratem taki prezent zrobilismy mlodszemu na 18-tke, ale od razu sie zadeklarowalam, ze pokrywam koszty do 1-wszego egzaminu ;-) I dobrze zrobilam, bo mama musiala niezle dolozyc do prezentu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️\"szczęśliwe małżeństwo jest nalepszą rzeczą, jaką może zaoferować nam życie. Buduje się je cegła po cegle przez lata, a cementuje zarówno chwilami czułości jak i irytacji\"❤️ ( J. Cooper ) witajcie:)🌻 o tych \"chwilach czułości\", o wzajemnej miłości, zaufaniu, zrozumieniu, pozrumieniu dusz i ciał mogłybyśmy godzinami :) a co z tą \"irytacją\" ? jeśli chcemy podzielmy się i tym. jak nam idzie \" docieranie się\", ustalanie reguł i granic, itp. no i jak postępować by było coraz lepiej:):) takie..pytanie na śniadanie;) heh;);) kto ma ochotę niech się dzieli:) wszystkiego co dobre w tym dniu życzę !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
WItam. A Mi i mojemu mężowi mija dzisiaj 2 miesiące (wspaniałe 2 miesiące). Dostałam nawet prezent z tej okazji-piekny naszyjnik!! Dobrze, że jest w domu przez ten tydzień to triche czasu spędzamy razem -juz tęskniłam za tym. Wiecie , różnie to bywa tez mamy małe przeczki głównie dotyczące pomocy w domu, ale dzielnie mi pomaga tylko trzeba go zagonić:):) Miłego dnia wszystkim mlodym męzatkom i ich mężom !a dla przyszłych dzieciaczków wielkie buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, martoanno, dla mnie to niestety dzisiaj temat aktualny :( Irytacja, złość, czasem ciężko uwierzyć, że to \"docieranie się\", które ma nas cementować... eh, szkoda gdać, nie mam dzisiaj nastroju, żeby się na ten temat wypowiadać...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos, wielkie gratulacje !!! no fakt, jednak mężczyźni są z marsa, a kobiety ze snickersa ( jakoś tak...);) Podobnie jak u Ciebie, validos, jesteśmy na etapie \"dogrywania\", takiego naturalnego, kto i co może robić dla domu. Mój mąż poza pracą ma jeszcze w niektóre dni swoje dodatkowe zlecenia i ja to doceniam, ale dość łatwo w takiej sytuacji odejść od tych przyziemnych, codziennych prac na rzecz domu. Oczywiście gotuję, piorę, prasuję. Sprzątaniem staramy się dzielić. Zmywa mąż. Zakupy także jakoś dzielimy. Wszystko jest na tyle świeże, że krystalizuje się dopiero, a zmian wiele. Wiele prac. My, kobiety mamy chyba tendencje do bycia trochę \"zosią samosią\" w domku. Kiedyś wpadła tu stara mężatka ( taki bodaj nick ) i radziła nam nie przejmować w żadnym razie całej odpowiedzialności za prowadzenie domu, ale dzielić się nią z mężem. Tu przypomina mi się mięsne porzekadło;) chyba coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, miki, każdy kto twierdzi, że jest tylko różowo jest albo akurat w miesiącu miodowym, albo..nie jest w pełni szczery:) wszystko co nowe bywa na początku nie tylko fascynujące, ale i trudne. I tak samo wspólne życie z ukochanym. Myślę, że tu jak nigdzie obowiązuje stara zasada, że co nas nie zabije to nas wzmocni. I tego nam wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×