Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Złe nawyki Już po kilku dniach pobytu nowego mężczyzny w domu orientujemy się pobieżnie, jakie ma nawyki. Najczęściej przywiązuje się do miejsca, na którym spędził pierwszą noc, czyli kanapy i tam zalega w pozycji horyzontalnej. Często z pilotem od telewizora w dłoni. Czasem z gazetą, sporadycznie z książką. Ponieważ mało mówi, mogłoby się wydawać, że myśli, ale najczęściej okazuje się, że to tylko złudzenie. Gdy czuje głód, opuszcza legowisko i buszuje po kuchni. Wtedy najlepiej być w domu i szybko zrobić mu coś do jedzenia. W przeciwnym razie w kuchni zastaniemy wypiętrzone grzbiety brudnych naczyń, pod stopami lepkie substancje, a wszystko posypane zgrzytającym cukrem i okruszkami chleba. W lodówce natomiast puste kartony po mleku. W żadnym wypadku nie wolno wtedy bić mężczyzny. Bo ucieknie. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że pogoda, że beznadzieja i w ogóle, ale że topik nam umiera - z tym się nie mogę pogodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg obliczeń powinnam być w ciąży ;) A dzidzia powinna być dziewczynką :p A z wróżby która żekomo się sparawdza powinnam mieć bliźniaczą ciążę i to dwóch chłopców. No cóż będę pierwszą której wróżba się nie spełniła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-guu znowu tak piszesz o tej ciąży, że ja Cię kompletnie nie rozumiem. I chyba już nie zrozumiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm...... Pusto, puściuteńko.... zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe bo tak niezrozumiale napisałam ;) :p Oczywiście chodzi o ten cykl jonasa ;) A tak swoją drogą to co tu takie pustki?????????????? Pozdrawiam Was dziewczynki!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Pusto tu...??? Pozdrawiam Was i pędzę na zebranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoł 🖐️ A co to za pustki ???!!! Jak tak można uśmiercać ten topik??!! JUż mi tu raz dwa podpisywać listę obecności!!! No tak, mnie też dawno nie było...Ale ja mówię tylko o ciąży, więc moja obecność jest drugiego stopnia. A poważnie to dużo ostatnio się u mnie dzieje. 5 dni była u mnie mama, żeby pomóc mi troszkę przygotować wszystko dla Małego i tak sobie ze sobą pobyłyśmy :) Mama odjechała i odiedziła nas na weekend kuzynka, więc po chwili relaksu był czas na szaleństwo. Wylądowaliśmy nawet w sobotę w klubie, ale Mały nie chciał tańcować ;) A tak poza tym to musiałam napisać dwie prace zaliczeniowe, rozliczyć się w pracy z dwóch badań, chodzimy też dwa razy w tygodniu do szkoły rodzenia. AAaa i remontujemy pokoik dla Bartusia:) Jest juz prawie gotowy, odmalowany, ma dwie komody, w których czekają już na niego ubranka, a zaraz kupujemy łóżeczko i może już w przyszłym tygodniu przyjedzie do nas wózek :) Chdząc z mamą po sklepach zakupiłam cały stos przeróżnych rzeczy :) A jeszcze dziś doprawiłam to pięknym kocykiem :) Mój mąż też zaczyna świrować, bo kupił ostatnio zdalnie sterowany samolot i nie dało mu się w zaden sposób wytłumaczyć, że to zabawka dla przynajmniej przedszkolaka ;) Oj dwóch chłopaków będę miała w domu ;) No dobra, oznajmiam koniec ciszy na topiku i jutro widzę tu wszystkie świeżynki! Miki- jak się czujesz? :) Ściskam wszystkie i pozdrawiam :) PS. I coś na poprawę humoru w te ponure deszczowe dni :) Korzystajcie, póki nie macie przeszkody w postaci brzuszka ;) Czy wiedziałeś, że możesz odczytać ze skóry, czy osoba jest sexualnie aktywna, czy nie? 1. Sex jest pięknym leczeniem. Naukowe testy dowodzą, że gdy kobiety kochają się, produkują ilości estrogenu, który sprawia, że ich włosy lśnią, a skóra jest gładka. 2. Delikatne, relaksujące kochanie się redukuje szansę na zachorowanie na grzybice (egzemę), wysypkę i wypryski. Oczyszcza pory i sprawia, że twoja skóra rumieni się (w sensie, że chyba nie jest biała). 3. Kochanie się potrafi spalić te kalorie, które zostały wrzucone podczas romantycznej kolacji. 4. Sex jest jednym z najbezpieczniejszych sportów, jakie możesz uprawiać. Rozciąga i formuje prawie każdy miesień w ciele. Jest przyjemniejszy niż 20 okrążeń w basenie i nie wymaga żadnego trenera! 5. Sex jest natychmiastowym lekiem na łagodną depresję. Uwalnia endorfiny do krwioobiegu, produkując uczucie euforii i pozostawiając Cię z dobrym samopoczuciem. 6. Im więcej masz sexu, więcej będzie Ci zaoferowane. Sexualnie aktywne ciało oddaje wielkie ilości chemikaliów zwanych feromonami. Te delikatne perfumy sexu doprowadzają płeć przeciwną do szaleństwa. 7. Sex jest najbezpieczniejszym środkiem uspokajającym na całym świecie. JEST 10 RAZY BARDZIEJ SKUTECZNY NIŻ VALIUM. 8. Codzienne całowanie będzie trzymało dentystę z daleka. Całowanie zachęca ślinę do "zmywania" pokarmu z zębów i obniża poziom kwasów, które powodują gnicie, chroniąc przez powstawaniem kamienia nazębnego. 9. Sex właściwie uwalnia od bólów głowy. Stosunek może uwolnić od napięcia, które broni dostęp krwi do naczyń w mózgu. 10. Dużo kochania się może odetknąć zapchany nos. Sex jest naturalną antyhistaminą. Pomagać zwalczyć astmę i wysoką gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest Szkatułka! Przyznam,że cisza na topiku mnie martwiła, a najbardziej martwiłam się o Ciebie 🌼 i zastanawiałąm się cóż takiego mogło się stać, że spiritus movens topiku zamilkł??? No ale wizyta gości, zwłaszcza mamy, usprawiedliwia Cię w 100 %. Moja mama najprawdopodobniej przyjedzie do nas w przyszłym tygodniu, cieszę się, bo właśnie będę miałą ferie :) Mam nadzieję, że twój come back pociągnie za sobą następne i jutro aż sie tutaj zaroi od zagubionych Świeżynek :) Niektóre mają bardzo duże zaległości do nadrobienia :classic_cool: U mnie wszystko w porządku :) Wczoraj byliśmy na zakupach w Rzeszowie, pozbyłam się w całości pierwszej wypłaty (co zresztą nie było szczególnie trudne). Kupiłam mały prezent mężowi no i musiałam się zaopatrzyć w większą bieliznę :) Tu i ówdzie zaczęło mi sie robić ciasnawo :) Pod względem spania nic się nie zmieniło 💤 Nadal padam na całe popołudnia.... Dzisiaj zaczynam trzeci miesiąc (jak to możliwe? sama nie wiem) :) i myślę, że już za chwilkę będzie lepiej i mniej sennie.... Tym bardziej, że póki co punktów wyliczonych przez Szkatułkę jakoś wprowadzić w życie nie mogę :( Nie wiem, czy to przez te ciągłe zmęczenie czy przez jakieś irracjonalne obawy o stan maleństwa? Szkatułko, jak to jest??? W pierwszych miesiącach, no i w dalszych? Pytam o doświadczenia, bo wiem, że \"medycznych\" przeciwwskazań raczej nie ma. No to moje kochane kobietki zmykam gotować obiad na jutro, a właściwie zupkę :) Mam nadzieję, ze jutro się tu wszystkie spotkamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 8. Codzienne całowanie będzie trzymało dentystę z daleka.\" Dobre! W moim przypadku znaczy to, ze całowanie zastąpi antykoncepcję :) będzie trzymało z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki-zgłaszam obecność:) U mnie kolejny zwariowany tydzień:( bieganina a dzisiaj odezwał sie moje zatoki i juz widze lekarza!:( Co do mnie to dostałam podwyżkę -myslałam, że bedzie lepiej ale cóz ciesze sie i z tego:):) Działkę znalezlismy! ale jest duza i w srode sie okaze czy znajomi biora połowe-oprócz tego musimy dobrac troche kasy bo jest drozasza i z tym tez problem bo mąż nie ma wojska załatwionego:(:( i nawet na rok nie chca nam dac! ale ja sie nie poddam i bede walczyc:) cóz do konca tygodnia sie wyjasni co z naszym małym miejscem na tej ziemi:):):) 12 stycznia mam szkolenie z nowego programu do obsługi firmy i cały dzien w Radomu:( blelelelelleleel wiec zdrowie mi sie troszke sypie ale musze byc dzialna we czwartek lekarz i pewnie antybiotyk:(:( na te zatoki Mój mąz zdał w niedziele egzamin z wytrzymałki(3 lata go zdawał:(:() ale teraz w sobote został mu jeden i obrona!! i bęe miała inż w domu:):) co do dzieci to jakos mnie tak zaczyna zbierać:):):) wiec moze w przyszłym roku się wezmiemy za maleństwo:) wiec licze na pena pomoc wtedy juz doświadczonych mam!! wiec ten topik nadal MUSI istniec!!!!! kiedysiu -gdzie zniknełaś jak Twoje mieszkanko-rośnie??? Miłego dnia dziewczynki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszej wywiadówce :classic_cool: Was w większości nadal nie ma. I tak was pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos to szybkiego powrotu do zdrowia!!!!! 🌻 Ja tak sobie gadam o tej ciąży i prawdę mówiąc chciaalibyśmy już dzidzię ale nasz noworoczny plan przechodzi mutację i okazuje się, że czekają nas większe wydatki niż się spodziwaliśmy!!! Nadal jednak ni zdradzę co to bo widzę, że milczenie daje efekty i zaczynamy realizować plan. Jak narazie teoretycznie alej dojdzie do praktyki to już będziecie wiedziały co to takiego ;) Tak więc gigantyczne wydatki chyba nie pozwolą nam na planowanie potomstwa. Myślę, że jak by doszło do zrealizowania naszych planów to dzidzia tak dopiero za rok. No chyba, że mutacja zacznie się \"cofać\" to jeszcze w tym roku dołączę do szczęśliwych przyszłych mam ;) Jak ktoś czegoś nie zrozumiał to przepraszam i proszę o informację postaram się wytłumaczyć niejasności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno od poniedziałku zaczęłam dietę najstarszą pod słońcem, czyli \"MŻ\". Widzę efekty mniejszego brzucha a i przez to też trochę chodzę zakręcona bo mam za dużo energii w sobie. A tak swoja drogą to ciekawe, że mniej jem a mam więcej energii niż wcześnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Gdzie jesteście??? Biorę sprawy w swoje ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki obawy o Maleństwo niestety są i chyba znikną, gdy dziecko pojawi się na świecie. Sama już wiesz, ze przed każdym usg myśli się różne rzeczy i pragnie tylko jednego, a w każdej innej wolnej chwili myśli się o tym, aby dzidzia była zdrowa. Ja sobie tłumaczęi tłumaczyłam na początku ciąży, że mój stan ducha wpływa na rozwój dziecka, więc mam się niczym nie zamartwiać i robić wszystko tak, żebym czuła się szczęśliwa- czyli nie należy odbierać sobie żadnej radości. Ciąża jest takim okresem, że narprawdę można z tego śmiało korzystac ;) Krągłości niebawem się ojawią i pewnie wszyscy poznają już, ze jesteś w odmiennym stanie :) Maluszek będzie zdrowy:) Tylko tak masz myśleć :) Zmordowała mnie dziś szkoła rodzenia, ale jestem dumna z mojego męża, bo chłopak się stara i chyba podejdzie ze mnądo tego porodu :) A jutro wizyta u lekarza i znowu sięokaze ile mmi przybyło tu i tam, a raczej ile mnie przybyło, bo zaczyna mi być już chwilami naprawdę ciężko. A Ty Mikuś sięwysypiaj póki możesz, bo ja mam problemy, jest już teraz niewygodnie. No i mam czasem dziwne sny, np ostatnio śniło mi się, że szłam przez całe miasto do szpitala rodzić i ciekły mi wody...brrr! Piszę własnie prace na studia, ale jakoś mi nie idzie. Zjadłam przy tym prawie całą paczkę wafli ;) A_guu ja nic nie pojęłam ;) Ale co tam;) Ściskam wszystkie nieobecne :) Przykro, że tak umiera ten topik :( Aaa w piątek mam spotkanie z koleżanką z forum ciążowego :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a może zrobić jakąś akcję, że np 20 lutego o 20 wszystkie stawiają się na topiku? Nie mam jużpomysłu jak Was zmobilizować do podpisania tej listy obecności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się tym zajęłam: Dziewczynki - sprawdźcie pocztę. Szkatułka już sprawdziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane świeżynki, bardzo żałuję, że tu nie zaglądam, ale kompletnie czasu nie mam :-( Pozdrowienia dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! moje zdrowie juz lepiej!:) Nasze palnydziałeczki sie posówaja do przodu ale wszystko sie wyjasni wieczorem:) wiec trzymac kciuki. Szkatułko musi byc dobrze! dzidzia jest zdrowa i piekna:) i dobrze ze rosnie!razem z mamusia:):) Emsy dziękuję za maila:) pomogło zgłaszam obecność:):) Nadal wiecznie zabiegana! jestem ale weekebd juz coraz bliżej:):) wiec sie ciesze bardzo ! a mąż juz bedzie dzisiaj wiec po pracy ide do domku robic obadek:) Miłego dnia! i zaglądajcie częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znowu ja!!!!!! Największy zakręt świata!!!! :D Wiecie co po 3 dniach dietki weszłam na wagę i........ kilo mniej!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Aż chce mi się kontynuować ;) Validos a można wiedzieć ile kosztuje u was metr kwadratowy działki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a może Was zasypało i nie macie kontaktu ze światem??? ;) :p U nas sypie i sypie i sypie :o Pozdrawiam jutro zobaczę co tu słychać czy tylko moje echo będzie się odbijać ;) :p Ratunku rąbie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! HEJ!!! HEJ!!! Prosze w niedzielę trzymać kciuki: kolejna wystawa psiaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Nareszcie jakieś tchnienie życia z Waszej strony ;) Ja jeszcze tylko jutro do pracy i tydzień urlopu, jupi! Na dodatek przyjeżdża do mnie mama, więc będę miała towarzystwo :) A ogólnie powiem Wam w wielkim skrócie, że dobija mnie bałagan w domu. Mieliśmy przebudowywany kominek. Cała akcja miała trwać 3 dni, a trwała ponad tydzień. W całym domu biało od kurzu i pyłu, dzisiaj zamierzam się za to powoli zabrać, chciałabym skończyć do soboty, ale nie wiem, czy dam radę. Dzisiaj nawet drzemkę sobie muszę odpuścić :( zaraz łapię za szmatę i do dzieła. Nie powiem, żeby mi się chciało :( Dzidzia postanowiła przejść na wegetarianizm - mięso jej nie odpowiada pod żadną postacią. To bardzo dziwne, bo ja raczej zawsze byłam mięsożerna :) Teraz wpylam owoce i sałatki warzywne, to chyba nawet lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Emsy zaciskamy palce za psiaka :) A_guu a myślisz, że to dobrze, że zaczęłaś się odchudzać, jeśli w każdej chwili mozesz zaciążyć? Ja się troszkę też już pogubiłam w tym Twoim pokręconym życiu, ale z tego co mi się wydaje to chyba są mieiące, gdy liczycie na złoty strzał? Wybieramy się zaraz do lekarza, więć pewnie już dziś tu nie zaglądnę. A jutro jak mówiłam, mam spotkanie z koleżanką internetową :) Takąjak Wy, tylko, że my obydwie oczekujemy dziecka w kwietniu i mieszkamy niedaleko. Cieszę się, bo wiecie, że jestem tu sama. Opowiem po spotkaniu jak było :) Miłego wieczorku :) A gdzie założycielka topiku?? Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh no weszłam poczytać przed snem a tu pustki :( Oki to ja też zmykam. Pa pa pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×