Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Witajcie Miki i Martaanna:) Martusiu, może coś też pozwiedzam?? Mikuś, naprawdę bardzo ładnie wyglądasz, nie ma się co stresować, poza tym chociaż wyglądasz w \"zdeklarowany\" sposób, bo ja jak na razie to w swoich oczach wyglądam dziwnie;):):):) Validosku, aż nabrałam ochoty na fasolkę:):):):) Słuchajcie, jestem za tym, żeby faktycznie może zacząć się jakoś spotykać:) Acha, wiesz, ja też jestem za tym, aby przed bocianem dać szansę mężowi. Wiem, że brzmi to może dziwnie, ale nawet pobyty tylko w weekendy niczego nie wykluczają, mały urlopik, jakiś dłuższy weekend;) i będziemy składać gratulacje, zobaczysz:) Agital... blisko masz, może uda nam się tak dostosować termin spotkania, żebyś mogła do nas zaglądnąć. Chwilami jednak zastanawiam się, czy mieszkam w Krakowie, czy w Chicago, bo ostatnimi czasy to prawdziwe Windy City.... Dziewczynki, co do przyszłych maleństw, domków itd. to mam pewną sugestię... wyjazd do Pragi, na Most Karola. Mnie po wizycie na tym moście i powierzeniu marzenia Janowi Nepomucenowi spotkało ogromne szczęście, nastąpił pewien przełom w moim życiu, więc jeśli czegoś się bardzo pragnie to i do św. Jana Nepomucena można się udać... Alice, jak najbardziej można dostać zdjęcia;) Wyślę dziś:) Elzia, u mnie chyba nie było żadnych objawów. W okolicach @, który nie nadszedł miałam objawy podobne do okresowych. Mdłości pojawiły się ok chyba 4 tygodni od poczęcia, tak mniej więcej i trwały ok 2 tygodnie. Pozdrawiam:):):) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzia
ania, moze ty pomozesz? bo nie wiem czy to ciaza czy pms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie, zapomniałam....piszecie o domkach. Dziewczynki, nasze mieszkanko jeszcze w budowie, a ja chyba zacznę marzyć o domku i jakimś fantastycznym ogrodzie:)... może kiedyś... Jak na razie cieszymy się na mieszkanko i tak jak rozmawiałam z Validoskiem, jak już będziemy po kolei po przeprowadzce, to co seria parapetówek?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, Kiedysiu - foty poszły do Was. Tymczasem zmykam dotrzymać towarzystwa Mężowi, jak mawia Tmm: \"na kanapie\"...:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzia hmmm z tego co pamiętam to objawy jakieś widoczne są dopiero póżniej.A tak 2 tyg po zapłodnieniu nie bardzo.Ja dpiero gdzie spo miesiącu byłam strasznie senna i miałam mdłości.Elzia a zuważasz coś po sobie już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu... dziewczyny Wy będziecie się spotykać a ja biedna mam jadnak za daleko :( To niespawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś bardzo dobra koncepcja, ja też chyba muszę jeszce przed wyjazdem \"pokanapować\" się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzia
za 10dni mam dostac @ i zawsze mam pms, ale teraz czuje sie senna dodatkowo. Mysle ze to jednak pms bo wszyscy wkolo jacys senni przez pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, dziewczyny:)ja wpadam po \"starej znajomości\" z Kiedysiem;)Nie ukrywam, że podczytuję Was po cichu, ale zazwyczaj nie mam co dodac od siebie, w ciąży nie jestem, domu nie buduję;) Ale jak bedziecie organizowac Krakowskie spotkanie, to chętnie się przyłączę, jak znajdzie się miejsce, i jak znajdę czas;)Postaram się też zaglądać do Was częściej, nie tylko anonimowo;)Widzę, że panuje tu baardzo przyjazna atmosfera:) Pozdrawiam gorąco🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, kobieto;):):):)🌻 Jeśli podczytujesz częściej to pisz:):):)!!!!! Od siebie co do spotkania to powiem tak, kto nie chciałby spotkać się z Taką fajną babką jak TY!!! Musimy pomyśleć nad spotkaniem bardziej globalnym:):):) Martusiu dostanę jeszcze jakieś fotki, dzięki:) Ja też naprawdę coś wyślę w miarę nowego, tylko wybiorę co:), bo w większości mam ostatnio fotki budowanego mieszkania:) Aniu, może pomyślimy też nad spotkaniem bliżej Ciebie?? My czasem bywamy w Lublinie, może nie tylko my??:), jakby dało się zsynchronizować pobyty, to byłoby całkiem nieźle:) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki bardzo ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validso27
Fasolka juz sie gotuje:) dziewczynki moja kuchnia jak po burzy:) alice zdjęcia wyśle nie ma sprawy! tylko odkopie sie w kuchni :) Narzeczona- zapraszamy jak tylko bedziesz nas śledzic i ustalimy date spotkania to idziemy razem na mrożona czekolade:) Aha zrobilam przełom w swoim życiu i od jutra na ćwiczonka:) juz sie zapisałam wiec na 17 ide na Pilatesa:) cos dla ciała i mojego kręgosłupa:) aniu - moze kiedyś sie pojawimy bliżej Ciebie:) na spotkaniu martusiu miłego wieczorka z mężęm na kanapce:) Kiedysiu Twoja parapetówa chyba bedzie pierwsza:) wiec cóz przyjdziemy:) 3 pokoje bedzie gdzie tancować;) aha fasolka za jakies 30 min bedzie:) wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jadę jutro z rana do Wrocławia i nie bedzie mnie przez parę dni.Nie wiem jak ja wytrzymam ;) Ale przynajmniej trochę się z mężem wyluzujemy bo ostatnio to ja tylko dziecko i dziecko a on praca i praca. A co do spotkania to zapraszam do Lublina.Byłoby super :) Jej... mały mi marudzi :( A i w nocy zbytnio się nie wysypiam.Ten mój chłopak to straszna maruda ogólnie jest.Mam nadzieję że w wiekiem mu przejdzie bo która baba zechce takiego marudera ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice świetnie wyglądacie.Ładna sukienka :) Ech... jak to fajnie było być panną młodą :D Na wspomnienia mi sie zebrało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice piękan panna młoda a sukienka piękna:) w moim stylu:) super! wysłałam Ci moje juz z okresu małżenstwa z 10 miesiecznym stażem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje za zdjątka i przychylne opinie :) Na codzień nie wyglądam tak samo ;) - 1.60 wzrostu i kilka kilo za dużo - ach samo życie .... Jak tylko zdobędę pozostałe zdjęcia to Wam podeślę. Sama jestem ich ciekawa.(szczególnie \"odjechanej\" sesji w plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaannam
aha, Kiedyś wydawało mi się że nie dostałaś jeszcze moich i ponowiłam, a to ja Twoich właśnie:) Masz już dwa razy moje, a więc czekam na rewanż:P Także od Alice !;) ( maila mam w stopce ) Cześć, Narzeczono - fajnie, że się ujawniłaś:) zapraszamy. Wygląda na to, że czeka nas największy zlot topikowy nowoczesnej Europy hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzia
Dziewczyny mam nadzieje, ze to pms, bo w 5dc chlopak wszedl na chwilke we mnie, a potem to byla gumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzia
dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się tylko przywitać bo mam gości i nie dają mi nic poczytać tak więc uciekam. Jak widzę znów będę miała spore zaległości :o Drógi topik to \"przygotowania w toku bo ślub w tym roku\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu, miłego wieczoru z gośćmi w takim razie:) Elzia, trzymaj się i cóż...niech będzie po Twojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja znowu spóźniona chyba :/ Wybaczcie miałam mieć jutro gości i szalalam w kuchni z sałatkami itp. ha ha (pierwszy raz mieli być na tym mieszkaniu) ale jednak spotkanie przelożyliśmy i teraz mój mąż będzie wyjadał swoje ulubione sałatki ha ha... niedobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzę, że strasznie się rozgadałyście i troche mi zajęło przeczytanie wszystkiego ha ha To w takim razie może jutro się wczesniej zjawię Alice dzięki za fotki!!!! Jak to miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!:) PIĄTEK hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa Mąż w domku i 2 dni wolnego od pracy:) RAJ a dzisiaj po pracy biegne pocwiczyć troszkę. Jutro idziemy na Shreka i imprezke wiec weekend pod znakiem imprezowym:) moze bedzie słoneczko poopalałabym sie troszkę.....i odpoczeła nad woda. Miłego dzionka i wstawać:):):) bo tu pustki straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wypraszam sobie ja jestem :D Witaj Walidos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×