Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Kiedyś - Tmm ma rację, mail albo sms:) Dziewczynki, doradzcie kolor ścian do jadalni i do sypialni???? Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, ja Ci pewnie nie pomogę, bo jestem zwolennikiem klasycznej bieli - wszedzie :) Ewentualnie tapety - piękne mają w Almi Decor - takie w stylu Art Deco. Ale nie wiem, jaki Ty lubisz styl, i jaki kolor masz mebli w kuchni, i jakie podłogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a forma nietelefoniczna chyba najlepsza, Kiedyś : zminimalizowane \"narzucanie się \";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pierwszych ruchów to poczułam pod koniec 18 tygodnia i też miałam wątpliwości ;) Był to porządny kopniak!! Wcześniej czyłam coś w rodzają drżącego mięśnia. Mogłam podejrzewać ale nawet do głowy mi nie przyszło, że to już mogło być to zresztą było tłumione systematycznie przez te bóle brzycha. Kopniak powtórzył się dopiero po kilku dniach ale wtedy miałam pewniość ;) Ja na ogół malucha za bardzo nie czuję, mama twierdzi, że to leniuch a ja po prostu wiem, że jego majlepszą porą jest godz 23-24 ;) Nasz maluch to bardzo towarzyska \"bestia\" ;) Na karzdą imprezkę się obudzi ;) Co do kuzynki męża to twierdzę tak jak dziewczyny. Telefonicznie wyczujesz czy chce tej pomocy czy też nie. Mail to też dobry pomysł. Myślę, że dziewczynie zafundowano izolację i swoiste \"pranie mózgu\" stąd brak kontaktu z jej strony. Dziewczynie pewnie wstyd przed rodzicami, że dała się tak podejść a przy odpowiedniej gadce (oczywiście rodziców) wstyd jej przed całym światem. Myślę, że rozmowa z Tobą (nie mężem) dobrze by jej zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy to wszystko zależy ja mam bzika na punkcie mojej sypialni żółte ściany I meble w kolorze ciemnej wiśni. Wiem, że żółty dodaje energii ale w moim przypadku tak musi być ;) Podoba mi się też sypialnia z białymi ścianami i czarnymi meblami. Co do jadalni nie mam żadnego pomysłu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jeszcze 2,5h i do domku a raczej na cwiczenia:) netka wysłalam Ci zdjecia z naszego ślubu! miłego popołudnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów cały dzień sama (no z mamą). Męża znów wezwali i wróci pewnie koło 24 do dom :o Nawet nie mam kiedy z nim pogadać. Jak pracowałam to mieliśmy więcej okazji do pogadania :( I ta pogoda cholera nawet na spacer się przejść nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczynki! Ale mam zamieszanie w pracy!!!!!!!!!! jak zwykle Agnieszka jest od zastępowania wszystkich, którzy są na urlopach i to zawsze ida masowo wiec ja potem gonie jak głupia, bo petenci, bo kasa bo różne takie... brak słów. A jak tam u Was??? validos czytałam coś o Twoich zdjęciach ślubnych... a czy mnie posłałaś? ;> U nas dzisiaj tak paskudnie i zimno! A głowe mi dosłownie rozsadza z bólu... cóż starość nie radosć ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to chyba wszę dzędzie taka pogoda dzisiaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wszędzie, wszędzie - nawet w Gdańsku, gdzie się dzisiaj wybrałam, ale przez pogodę odechciało mi się spaceru po plaży i nie dotarłam nad morze. Spotkałam się z koleżanką z dawnej pracy i połaziłam trochę po sklepach. Kiedyś - dzięki za zdjecia:) Są supciowe :) Emsy - jeżeli chodzi o kolorki to ja też jestem za jasnymi, lecz u mnie dominuje nie czysta biel tylko taki jaśniutki krem. A co do tapet w Almi Decor to popieram Tmm, są bajeranckie! I wybór nawet, nawet. Wymordowała mnie ta dzisiejesza wycieczka, padam z nóg, nie mam siły pisać... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital jutro rano wysle:)obiecuje:) kiedysiu ja od dawna marze o pradze i moze sie w koncu wybierzemy, dziekuje za zdjecia sa piękne:) ja własnie jem sobie zupke brokułowa:) a jutro mam mężusia:):)wiec juz sie nie moge doczekac:) miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak mam mnustwo wolnego czasu to tu jest spokuj ;) Ach ale już mi lepiej bo mąż nie pocieszył, bo będzie za jakieś pół godzinki tak więc i ja isę wyłączam!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos trzymam za słowo... Kiedysiu a mnie nie wyślesz fotek z Pragi? a_guu głowa do góry ja też z reguły tu wpadam jak już są pustki :D\\ Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pobojowiska:P Ja też poproszę o zdjęcia!!! Padam, szybki prysznic i idę spać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital wysłalam fotki mam nadzieje ze doszły:) ja dzisiaj jakas weselsza bo mąż bedzie wieczorem:):) i póki co ide na kawe:) ale mam zakwasy po wczorajszych cwiczeniach:) tzn ze działaja cwiczenia:) Milego dzionka:):) Kiedysiu moze w przyszłym tyg sie spotkamy -+ inne kolezanki z kafeterii:) Zapraszamy do Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Mężatki!!! Większość pewnie jeszcze w łóżeczkach:-) Jak macie dobrze, że możecie sobie poleniuchować do południa;) Validos-śliczne zdjęcie! Jest oogromne-to fakt! Jakoś tak lepiej się z Wami rozmawia-jak już Was zobaczyłam:p Pozdrowionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka-nio troche maja pojemności :)ciesze sie ze doszły:) oj poleniuchowac mwrzenie:):)chyba ze wieczorem z mężęm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ:):):) Dziewczynki kochane, po pierwsze bardzo dziękuję za porady. A_guu, ja myślę podobnie jak Ty o tym praniu mózgu. Wyślę smsa, bo kuzynka nie ma netu w domu, a nie sądzę, aby teraz namiętnie odwiedzała kafejki internetowe. Ogólnie wszystko tu jest dziwne, bo rozmawialiśmy niejednokrotnie z siostrą tej kuzynki i nawet nic nie wspomniała. Poprostu fajnie byłoby jakoś \"unormalnić\" całą sytuację, zobaczymy co się uda, ale nie będę nahalna, bo to przecież nie o to chodzi. Dzięki dziewczyny. Co do kolorów i tapet, to przyznam, że lubię tapety, ostatnio podoba mi się pomysł tapet fakturowanych do malowania. Kiedyś czytałam też chyba o farbach chyba Decoralu, że mają taką linię rozświetlającą. Farba ma w sobie drobinki rozświetlające, które bardzo dyskretnie połyskują i \"powiększają przestrzeń\". A co do kolorów to może jakiś delikatny ciepły kolor, może też jakieś efekty dwu kolorów??:) Agital, zdjęcia doślę, obiecuję:), jeśli jestem paskuda i nie wysłałam zdjęć ślubnych to też nadrobię zaległości:) Martuś, co do zdjęć, to faktycznie robilismy mnóstwo zdjęć, ale my jesteśmy na niewielu:) Validosku, jestem na tak ze spotkaniem, może uda nam się coś zorganizować w większym gronie:):) Dziewczynki, bardzo też dziękuję za opisanie swoich doznań \"maluszkowych\". Ja na jakieś intensywne brykanie maleństwa jeszcze czekam, czasem pojawia się jakieś takie \"przetaczanie\", ale sama nie do końca wiem co to jest. Pewno jak pojawią się kopniaczki, to nie będę mieć wątpliwości:) Pozdrawiam bardzo serdecznie;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie!!!! dzisiaj nawet miałam chwile żeby wejść do Was :) ale cichoooooooooooooooooo nie chce zapeszać :) Kiedysiu no nie mam zdjęć ślubnych ale czekam cierpliwie :) Validos zdjęcia doszły są śliczne :) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jak mija dzień? U mnie wielki czekanie na męża, ale będzie dopiero późno w nocy. Chyba wytrzymam, bo pospałam dzisiaj nieprzyzwoicie długo :) Netka, dzięki za fotki, ale ja chyba nie mam programu, żeby je otworzyć :( Może masz zapisane w innym formacie??? Kiedyś, no to najtrudniejsze chyba dopiero przed Tobą, chyba , ze już wiesz, co napiszesz w tym smsie? Ja bym chyba długo się wahała, co i w jaki sposób napisać. Ale trzymam kciuki. Co do \"przetaczania\" w brzuszku, to pewnie Maleństwo :) U mnie pierwsze sygnały przypominały mrówki wędrujące po wewnętrznej stronie brzucha :) Nie wiem, czy to była Zosia, ale tak to odebrałam :) Teraz to już fikołki na całego :) Chyba jest ułożona pleckami do mojego brzucha, więc nieźle boksuje mi małymi konczynkami w wnętrzności! A najfajniejszy jest widok brzucha zmieniającego kaształt pod wpływem tych ruchów, przezabawne :) Ostatnio jak jechałam pociągiem do rodziców, to aż babki w przedziale miały ubaw, tak było widać przez ubranie :) Emsy, widzę, że właśnie przechodzisz to, co ja dokładnie rok temu :) Cały lipiec i pół sierpnia próbowałam się uporać z przystosowaniem chałupki do zamieszkania po ekipie budowlanej. To była niezła partyzantka. Ale miło wspominam :) Dobrze, że masz teraz wakacje i dużo czasu, ja też wtedy nie pracowałam, więc mogłam się zająć wyłącznie tym. Kiedy parapetówka??? No i o czywiscie wszystko musisz uwiecznić na zdjeciach, bo chętnie popatrzymy :) Validos, Agital, A_guu, Tmm, Ania_108, Alice 🌼🌼🌼 Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujecie się zaproszone:D !!!! Może jakeą kamerka i wirtualna zabawa:P Całuski! Ale mi się nie chce pakowaćććććććć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko 😭 ;-) czy ja tu jestem jedyna, która pracuje ?? ;-) Bo o samym porannym leniuchowaniu tu dzisiaj czytam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm, ale Ty też już jesteś jedną nogą na urlopie :) Nie narzekaj :) Mi się już to lenistwo nudzi powoli, jak wrócę do domu to chyba zrobię małą rewolucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tmm, Validos JESTEM Z WAMI!! :D ja też pracuje :( Buuuu a chetnie bym sobie poleniuchowała moze nie do południa ale do 8-9 :) nie jestem wymagajaca ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×