Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Czy jeszcze ktoś tu zagląda?????😠 Buziaki dla wszystkich 👄 I zajrzę jak Bartek uśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Mała zaczęła znowu się w nocy budzić, także ja powiem krótko - SPAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale u mnie nic się nie dzieje ciekawego ;) dzień mija za dniem przed kompem z przerwą dwugodzinną na deskę od czasu do czasu :P a weekendy - wiadomo... że powtórzę za Emsy - SPAĆ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas o matko...za duzo sie dzieje. To znaczy Maja rozrabia na calego, ida jej zeby gorne (placzu co niemiara), jezdzimy na rowerkach z mezem i Majeczka, zalatwiamy sprawy, rehabilitacje i inne wizyty lekarskie meza i w ndz heja na 3 tyg do Polski. Teraz moja ekipa spi. Ja machnelam sobie pazurki i chyba tez sie zdrzemne. Maja dala mi popalic w nocy od 2-3:30 nie spala i plakuniala przez te zebiska. Ble...niech juz wyjda. Na Nk sa nowe fotki,ale to juz chyba wiecie. Buziaki dla wszystkich. A co z Kiedysiem i A_guu? Zapadly sie... Jak Piotrusie i ich mamusie i Bartus i Maksio? Lenka kochana...daj mamie pospac. Emsy Maja mi na dzien dzisiejszy spi raz dziennie po od 1-3 godzin. A w nocy od 20-7rano z przerwami na przytulanie i plakusianie z powodu bolu dziasel,( od jakis 3 tyg juz nie je w nocy). A tak to jeszcze jadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zabulinko - okazało się, że nawet na Twoje Rawy nie można liczyć :P ;) Rozumiem, że sezon w pełni? Ja też chcę spać!!!! Zaręczona - jakbym czytała to co się u nas dzieje. Górne zęby i przerwa w spaniu od 2-3:40 :( a na dodatek pobudki na cyca w nocy co 1, 5 godziny... Nie pamiętam już kiedy ostatnio spałam więcej niż 3 godziny... Ale takie jest życie. Pocieszam się, ze z tego nasze Maluszki wyrosną. My za miesiąc wakacje!!!! Już zaczynam robić listę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze wszyscy niewyspani:) ja tez choc mały o 20 zasypia o 1-2 budzi sie zeby go zabrac z tego niedobrego łózeczka co mu krzyde robi:) i spał dzic do 9:) ale moze nie bedeopisywac bo niektore tu ziewaja:) my juz po wakacjach:) było super mały spisał sie na medal:) fotki wysłałam ;) jak cos upominac sie;) Maksio ma juz prawie 4 zeby ten czwarty to lada dzien sie przebije:) ma dolne jedynki i górne dwójki:) ale jakos bardzo mu w kosc nie daja : na szczescie dla mamusi:) w piatek ide do Zabu na nowe mieszkanko:) maz jeszcze w pracy a mi dni uciekaja nie wiem kiedy! nadal czekam na @ JUZ 52 DZIEN I NIC:( zrobiłam profilaktyznie testa ale rodzenstwa nie bedzie! wiec musze is do lekarza znowu mi sie cos pomieszało;) a wogle jak wasze @ wygladały po porodzie? bo ja dostała 11 czerwca a teraz nic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Alice, nie można, bo M zanabył nowy komp i teraz jak się jedne Rawy robią na jednym, to ja mogę już jpegi obrabiać na drugim ;) wydajność mi się podniosła :P ..a tak serio, to ja po prostu nie mam co pisać.. bo przecież wesel opisywać nie będę, a poza tym, to płaszczę tyłek przed kompem, latam na plenery, robię za jadłodajnię dla wszystkich komarów przy okazji, dobrze, że chociaż do Ministerstwa wysłali ode mnie zmienników :P bo bym się nie wyrobiła :) ale jakie mam foty na stronie nowe :classic_cool: tylko mam problem, bo najchętniej dałabym ze 200nowych, a strona jest już za duża - za długo się ściąga. Niestety, trzeba będzie zrobić jakieś cięcia, a dla mnie usuwanie jakiegokolwiek zdjęcia jest bolesne :P Validosku, dziś pucowaliśmy mieszkanie ;) żeby było na Twój standard czystości ;) i żeby Maksio mógł się turlać po podłodze, jakby go naszła ochota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu - nie chwalilas się nowym lokum!!! Albo ja nie doczytałam :P Super! opisz co i jak:) Dziewczyny, nie straszcie tymi zębami - juz sie boje - Mała ostatnio zaciska dolną warg i ją ssie - może juz cos tam się dzieje. U nas dzis pobudka o 6.30 :( no ale wreszcie sama usnęła w łóżeczku ufff. Chciałam tylko się pochwalić, że Lenka zapytana gdzie jest tata - patrzy na tatę:) a gdzie jest mama - to nie wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A @ jeszcze nie mialam - kurczę chyba bym chciala , zeby juz się pojawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! :D Pamięta mnie ktoś jeszcze???? Wiem, że tak :D (mała skromność ;) ) Nie odzywałam się bo nie miałam kiedy. Mały organizował nam tak czas, że komputer został odstawiony na dalszy plan. Ograniczyliśmy się do sprawdzania maili i szukania informacji. Wszystko się odmieniło w tym miesiącu ale też potrzebowałam trochę czasu na zorganizowanie sie i przyzwyczajenie do zmian. Wróciłam do pracy! Małego oddajemy do żłoba codziennie choć nie bardzo chce tam chodzić. Teraz ma ciężkie chwile bo zaczął nam z tamtąd uciekać. Ale podobno zachowuje się dobrze i już ładnie je i śpi. Tak więc myślę, że nie będzie źle. Co jeszcze mam powiedzieć. No oprócz tego, że Borys upodobał sobie tatę i w przebłyskach babcię i że nie pozwala mi nic przy sobie zrobić to chyba jest jakoś normalnie (jak na swój sposób). No nic narazie tyle ale jeszcze się odezwę. A teraz uciekam do pracy bo muszę dziś być troszkę wcześniej. Cłuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu :) dobrze, że się odezwałaś, pamiętamy Cię, pamiętamy :) odzywaj się częściej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Widzę pustki tutaj. A ja teraz kuszę po nocy bo usypiając małego sama zasnęłam i jak mnie obudzili to teraz zasnąć nie mogę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu - suuper, że sie odezwałaś. Całuski dla Ciebie i Boryska 👄 My od wczoraj wieczorem walczymy z gorączką 40 stopni. Chyba trzydniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O alice znalazłam cie tu :-D Witam miłe panie :-) Ja tu tylko przelotem, przeszłam sie przywitac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się witam A-guu, fajnie, że znowu jesteś ;) ,..a wiecie, jaki Maksio już wielki facet? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczę dzielnie z cholernym choróbskiem syna :P A miało już nie być rawów :P. A do tego przyzwyczaiłaś mnie, że rawy przerabiają się w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :classic_cool: Rawy pierwsze z danej imprezy jak się robią, to jeszcze nie mam jpegów do obróbki;) a fakt, są przeważnie w poniedziałek, ale akurat wczorajszy dzień spędziłam w Katowicach.. bo oto dzielnie walczę o dotacje.. nadal ;) Katowice a Kraków to 2 różne światy. W Krakowie od razu wiedziałam, że dotacje są rozdane. "Doradca zawodowy" nie wiedział, jak się nazywam i z czym przychodzę, a na wyciągnięcie przeze mnie planu finansowego zareagował prawie strachem "nie, nie muszę tego oglądać, dziękuję". A wczorajszy doradca nie dość, że oglądał moją stronę www i jeszcze wgryzł się w temat fotografii ślubnej, to plan powitał entuzjastycznie, przestudiował, wziął kopię dla siebie i jeszcze podziękował, że mi się chciało... jeżeli ich nie dostanę, to przynajmniej będę wiedziała, że dlatego, że byli lepsi ode mnie, a nie dlatego, że wszystko było ustawione... a to już cała różnica świata jest :) A co z Małym..? Jakie choróbsko..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dobrze zwróciłam uwagę, że rawy w poniedziałek :P (rozsiada się w fotelu dumna jak paw) Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju dotacje to ja Cię Zabuś rozumiem jak nikt inny i ślę gromy na wszystkich "dobrych i pomocnych a przy tym niezmiernie kompetentnych urzędników" 😠 Skrobnę Ci na maila aby nie zanudzać gawiedzi :P Bartek od niedzieli walczy z gorączką 40*C :( Ponoć trzydniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kojarzysz, jak zwykle zresztą [wręcza Alice statuetkę z napisem "dla Dobrze Pamiętającej" - zastanawia się przy tym, ile już wręczyła statuetek..] Przeczytałam Twoją historię i owszem, rozumesz jak nikt inny.. a jeszcze sobie pomyśl, że ja o nie walczę od.. 2007 :o nawet nie mam już siły opisywać tego wszystkiego, nie mówiąc o tym, że nikt by nie przeżył czytania. A to Polska właśnie [idzie strzelić sobie w łeb, ale sobie przypomina, że jest "katolem" i nie może].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim baaardzo dziękuję za statuetkę (z dumą stawia na półce zdobycz. Kolejną już od Zabuliny :P i czeka na moment aby upomnieć się o jeszcze...) Co do urzędników i dotacji to ja mam wrażenie, że to jest wg zasady "damy Ci ale.... a jak już Ci daliśmy to na pewno jesteś potencjalnym złodziejem, przestępcom etc." Brutalna prawda. Więc nie pozostaje mi nic innego jak trzymać za Ciebie kciuki - może w końcu się uda - a i życzyć wytrwałości i jeszcze raz wytrwałości :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk , Puk! Co tu taka cisza!!! Moze założycielka topiku nakrzyczy, to reszta się ruszy :) Mąż miał tydzień urlopu, ale wypoczywaloismy w domku i troszkę jeżdzilismy po rodzince:) Za tydz. idziemy na wesele - ale jest problem - Mała nie chce pić mleka modyfik. i co teraz? Będzie u moich rodziców 30km od wesele i przeciez nie będe jeździć jej dokarmiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pustki pustki straszne.... Emsy a może odciągniesz pokarm i taki jej podadzą z butelki?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Dziewczyny, zajrzyjcie na NK - mamy nową blond piękność na topiku :classic_cool: Emsy - no właśnie, ja co prawda nie mama, ale chciałam Ci też zapytać o odciągnięcie ;) Inarii - co u Was??? Alice, Bartek już zdrów..? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu u nas generalnie chyba po staremu :) Czas biegnie szybko (czasami myślę, że zbyt szybko) Pracuje jeszcze tylko do końca tygodnia (przynajmniej takie jest założenie) a potem do końca m-ca urlop!! Jestem już zmęczona i chce się od tego wszystkiego oderwać, chociaż mój urlop będzie pod tytułem: "sprzątam, pakuje, przewożę, rozpakowywuje i znowu sprzątam" :) ale już mnie to cieszy (nawet jeśli ma być w takiej postaci ha ha). Ciekawi mnie co słychać u pozostałych???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inarii, czyli już się przenosicie??? :D Ale super!! Fakt, mało odpoczniesz, ale czas będzie dobrze zainwestowany ;) i mimo wszystko to na pewno przyjemne... ja już nie mogę się doczekać takiego urządzania "na zawsze, a przynajmniej na najbliższe 10 lat " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... przygotuj się psychicznie na przesyłanie dużej ilości zdjęć, gdy już się urządzicie :D bo ja już jestem ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) oznajmiam ze jutro jade do Kiedysia:) wiec jak tlko pozwoli zdam relacje co u niej:) na 16 jade z małym do lekarza bo zaczoł od 10 dni robic rzadkie i zioelone kupy:( wczoraj zrobiłam wymaz ale wyniki dopiero za tydzien!:( reszta po staremu:) spacerki:) zakupy obiadki i zycie ucieka:) mały coraz fajniejszy:) i wiekszy:) Zabu:) odpoczwaj kochana nalezy sie Tobie:) a mieszkanko macie super:) agital czekam na fotki domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helołłł
jaka żenuuująca wpadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Blondynkę!!! Suuuper! Inarii - Kochana ja już szykuję skrzynkę na całą masę zdjęć od Ciebie. I oczywiście czekam na wieści o .... Validosku co z Maksiem??? Mam nadzieję, ze wszystko w porządku. 👄 I koniecznie pozdrów od nas Kiedysia i jej Piotrusia. Zabus - dzięki - już z Maluchem ok. Faktycznie okazało się to trzydniówką a na dodatek zbiegło sie z wyjściem trzeciego zęba. Ja nie wiem, czy czegos nie przeoczyłam ale delikatnie dopominam sie o fotki mieszkanka... A jeśli o fotkach mowa to zajrzałam na Waszą stronę. CUUUDO nowe zdjęcia. Ja chyba nigdy nie wyjdę z podziwu dla Waszej fotografii. chapeau bas! Pozdrawiam Wszystkich. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×