Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki!!!! Szkatułko napisałam do ciebie maila. Małe sprostowanie myślę, ze wyrobię się i jeszcze dziś je prześlę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, że w całej Polsce dziś świeci słoneczko bo tu na zachodzie też pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co, wysyłamy szkatułce słońce ? ja już z \"krakowskim\" gadałam, żeby się co prędzej do naszej szkatułki udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekam ;) Oj coś czuję, że najpierw dotrze do mnie deszcz :( Nawet nad jeziorkiem unosi się jakaś dziwna mgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha !!! ono mówi, że ma kupę roboty dziś prawie w całym kraju, ale potraktuje Cię priorytetowo, jak tylko da radę:);) cierpliwości !🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapytaj jeszcze, czemu w Prawie całym kraju?? skoro i tak to kupa roboty, to może by tak od razu w Całym ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, no nie mam aż takich znajomości z Nim...sorry:( ;)może inna Świeżynka ma ??? bo ja mam też kilka romansików do Niego;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś znajomości to ja i mam bo zaświeciło specjalnie na mój ślub i do końca imprezy już nie lało ;) A mówię wam jaka była wtedy ulewa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w takim razie zajmę się jakimś sprzątankiem w domu. AAAAaaaaaaaaaaa zapomniałabym uprasować spodnie od gangu przecież dziś idziemy na tarki :D I znów dobra zabawa. Szkoda tylko, że dla męża to praca i małe będzie ze mną ale co tam znam tam kilka osób współpracujących z tą irmą tak samo jak mąż tak więc powariuję z nimi ;) A właśnie tak mi przyszło do głowy, że będę tam po raz pierwszy jako żona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
no i gdzie to słoneczko:( Kurcze piątek a mój mąz jutro tez bedzie pracował:( bedzie dopiero popołudniu! Ja rano wybieram sie na targi domów i mieszkan a potem szykuje obiado-kolacje ! i wieczór nasz! A w niedziele cd. poszukiwań domku! Po pracy pedze do kolezanki- 2 dzieci, 3 lata po slubie i rozwód-aż sie wierzyc nie chce! i co ja jej mam powiedziec? kiedy moje życie jest wspaniałe, mąż kochany......trudno radzic komus jak sie nie było w takiej sytuacji a słowa"bedzie dobrze" nie pomagaja:(:( kiedy zostało sie z dwójką małych dzieci , bez pracy:(:( Ja mam nadzieje ze żadnej z nas to nigdy nie spotka!!!!!! Musimy pilegnowć nasza miłość! dbac o nią ! Miłego dnia! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Miki:), to słoneczko chyba mknie zbyt szybko:)... u nas coś się pogoda psuje, ale nie jest źle, jest dość ciepło, co mnie cieszy:) Nawet jesli gdzieś nie ma słoneczka, to ja przesyłam promieniejące uśmiechy:) ode mnie i od mojego męża:). Na 14.00 idę do pracy, a teraz rano gyłam na szczepieniu pzreciw grypie.. teraz przydałoby się coś jeszcze dokończyć i podrukować, dlatego ja tylko na chwilkę tak wpadłam tutaj teraz:) Trzymajcie się dziewczynki bardzo cieplutko:)🌻:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
mikimaus - POWODZENIA!!!!!!!!! WŁĄCZ NA LUZ I DO PRZODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki powodzenia. Cholerni egzaminatorzy jeszcze utrudniają i tak nie łatwy test. Wiem coś o tym bo sama zdawałam 4 razy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×