Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość też młoda mężatka
czy tam brzęczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
kinga, a wiesz, mnie też czasem ochota na zrobienie czegoś w domu nachodzi, więc najczęściej prasuję, albo robię porządki w szafach, czy szafkach. Raz na jakiś czas, to nawet relaksujące jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też młoda męzatka - no pewnie ze tak jest :) Ja lubie prasowac no i moja Julia dba o to, żeby w danej chwili nie brakowało mi rzeczy do prasowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Ale wiesz Kinga, z prasowaniem to różnie bywa, niektóre kobiety tego nie lubią, ja nawet lubię, czasem zmywanie mnie relaksuje, ten szum wody :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też młoda męzatka - ja nie lubie odkurzac dywanów :o Jakoś tak wogóle mi to nie idzie i pewnie dlatego to jest działka Marcina ;) Ja nawet lubie zajmowac sie domem ale wiem, ze do końca życia w domu siedziała nie będe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak sobie mówię na moją mamuśkę jak mnie wnerwi. A to zdążyła zrobić zanim wyszła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu - to twoja mamuśka ciebie tak denerwuje..?? Spokojnie, jeśli chcesz to napisz co sie stało :) 🌼 na uspokojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee nie będę pisać bo jeszcze bardziej się wnerwię i po co mi to. Ta kobieta po prostu potrafi grać na nerwach i ona o tym wie. Potrafi jęczeć i nażekać przez cały dzień jak stara panna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach uspokojenia proponuje napic sie razem ze mną - wirtualnej ;) - hrbatki :) I mozemy sobie popisac na forum ;) Chyba że zajęta jestes...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sałatkę już zrobiłam a faktycznie chba zaraz sobie zrobię coś do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem o której wróci mój mąż bo miał być za 2 godz a jest już prawie 3 jak go nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka mniam mniam ;) Mi znowu chodzi po głowie jakies ciacho i pewnie jutro zrobie ;) To rob tą herbatke czy kawke i wracaj tutaj szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu - mój wróci dopiero za jakies 1,5 godzinki niestety...No ale juz sie przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz dostałam smaczka na galaretke...Hmm..Ide sobie zrobic ale sledziła będe na bierzącą ;) No bo chyba nie jestem tutaj sama ;) ?? Wiecie jaka u mnie okropna pogoda :( No jesień jak nic... a_guu - cos do picia masz juz ;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam jeszcze robotę a bo to tak ze mną jest, że jak wejdę do kuchni to zawsze coś się znajdzie do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu - ja uwielbiam herbatke malinową :) Można wiedzieć co porabiasz na codzień :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu - u mnie to zawsze jest cos do zrobienia ;) Czasem poprostu daje sobie spokuj z czyms na np. dwie godzinki i kończe kiedy mój Marcin wraca z pracy i zajmuje sie Julką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę na stażu w zapiziałym szpitalu w mojej miejscowości. A tak w ogóle toszukam sensu istnienia na tym padole ;) No bo jak określić stan w jakim się znajduję ?! Jak już wcześniej wspomniałam szukam pracy (stałej lub na dłużej) od 6 lat i jak do tej pory moje poszukiwania zakończyły się fiaskiem :o Tak właściwe to sama nie wiem co bym chciała robić i co bym lubiła. Na pewno nudną robotę w banku ale tam nie szef nie wtrąca ci się w twoją robotę bo sam ma gorszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu - znajdziesz coś w końcu co cie zadowolo jestem tego pewna 🌼 Mój Marcin też ma trzy światy z tą swoją pracą :o Dobrze, ze to sie niedługo skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile wy jesteście małżeństwem??? Bo chyba tą część przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to ty już nie jesteś tak świeżo upieczoną mężatką :p No chyba nasza pogawętka niebawem się zakończy bo widzę moją ukochaną alfę za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo u nas to jest tak, że jak misiek jest w domu to musiy się niemal kłucić o kompa a ja mam swobodny dostęp do neta dopiero jak go nie ma. Ale nie jest mi z tym najgożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu - no aż taka świeża nie ;) Ale szczęśliwa tak jak wy i ciesząca sie kazdą chwilka z rodzinką ;) Jesli musisz kończyć to naprawde szkoda - miło sie gawędziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu - nie ma to jak spokuj podczas siedzenia przed komputerkiem ;) Mi Marcin tez zajmuje kompa wieczorkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie muszę ale zaraz pewnie tak bo znów zacznie marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiał się cofnąć bo zapomniał sklerotyk teczki :D A mieszkamy na 4 piętrze to ma co dreptać :D A schudnie troszkę bo przytyło mu się przez ten niespełna miesiąc w małżeństwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×