Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzban pełen miodu

Wyzwał mnie za dowcip

Polecane posty

Gość dzban pełen miodu

W czasie zmywania garnka po gotowaniu jajek znalazłam w nim kulkę z białka (jajko pękło po wrzuceniu do gorącej wody) wielkosci gałki ocznej. Zakleiłam sobie oko plastrem upapranym czerwoną plakatówką i gdy mąż wrócił z pracy powiedziałam, że wyłupiłam sobie oko, bo patrzyło pożądliwie na innych mężczyzn. Jajeczne oko lezało w na jego biurku. Powiedziałam , że to dla niego tak się poświęciłam. Mąż wyzwał mnie od psychicznych, debilek, głupich krów itp. i powiedział, że nie ma ochoty spędzić ze mną nocy, nie tylko w łóżku, ale nawet w mieszkaniu. Zerwał mi z twarzy plaster. Czy mój dowcip usprawiedliwia takie postępowanie? Co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata
masz poczucie humoru...:P nie wpadłabym na cos takiego, ale napewno też bym sie obraziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Twój mąż nie ma poczucia humoru :-0 Dowcip przedni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdd
o matko, jestes nieziemska. J mam dzis taki podły humor,ze tak samo bym cię wyzwała ale jestes smieszna zabawna a to niestety rzadkosc w tym swiecie ponuraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady! Fakt. ja bym się przestraszyła, ale zaraz bym sie wsciekła, a jeszcze za chwile rozesmiala. ehhhh. faceci. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, dobre :D Ja pewnie bym się wkurzyła ale szybko by mi przeszło i za karę też coś bym zgrzebała :D A mężowi przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdd
dzban pełen miodu, humor mi sie poprawił! a maż wroci, lepiej to miec za zone troche stuknietą 9ale w pozytywnym sensie) kobietę ni ponuraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
R E W E LA C J A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA TYLKO ZE MEZOWI SIE NIE SPODOBALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hioop
Facet bez pczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obśmiałam się jak norka;) a na serio- ja bym z Tobą wzięłą rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie bylas
docs przekonywujaca. pomysl sobie ze wracasz po ilus latach do mieszkania i okazuje sie ze twoj maz to kompletny swir. widac sie niezle zdenerwowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka........24
o Boże, ale się uśmiałam jak to czytałam :D :D najlepsze jest "wyłupałam oko, bo pożądliwie patrzyło na innych mężczyzn".. buahahahahahahaha !!!!!!!!!! SUPER Na jego miejscu bym się wściekła, ale potem pewnie by mi przeszło i sama bym się z tego śmiała. Z drugiej strony - wątpię że bym uwierzyła w to. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka 22
Gosciu powinien wyluzowac,masz Kobieto wyobraznie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała megi
dla mnie np. to nie był śmieszny żart, ale nie rozumiem, o co sie tu wkurzać i obrażać. Drętwus z tego faceta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poryczalam się ze smiechu. Ale fakt, że chlopy to są jakieś dziwne. Jak to przeczytalam mojemu to najpierw się brechtal a potem nagle spoważnial i powiedzial że też by się wkurzyl i chyba by mnie wypieprzyl z domu oraz, że my baby mamy, cyt. \"mamy najebane we lbach\". A teraz znowu się z tego smieje gląb jeden... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dopsz
bo faceci sie przejmuja bardziej niz daja poznac po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceci to sztywniacy
ez poczucia humory,nie potrafią też smiać sie z siebie bo nie mają dystansu do własnej osoby,traktują siebie zbyt poważnie,brak im luzui dystansu do zycia:-oJak juz sie smieja to tylko z innych,obrazaja innch i ztego sie smieją,nie potrafią smiac się z siebie,poza tym wielu zartów po prostu nie rozumieją,są jacys tacyniekumaci i pozbawieni poczucia humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19tkaaa
heheh dobre dobre.. moj facet najpierw by zawału dostał no ale ze patrzylo na innych pewnie o to tez sie wkurzyl .. hehe ojejku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dopsz
tak sobie tlumacz, ciekawe jakbys zareagowala gdyby twojemu facetowi urwalo rece, tobie skacze adrenalina, prawie mdlejesz, a po chwili on mowi ze to zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha :-D - brawo dla autorki za poczucie humoru! Ja bym na rękach nosił taką żonę! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenapluto
źle zrobił to zły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarra
ale o co tu sie wkurzac przeciez to bylo smieszne:D nikt nie ma prawa cie wyzywac, a juz tymbardziej z takiego powodu. Ja bym sie chyba nie odezwala do niego dopoki mnie nie przeprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzban pełen miodu
Nie przeprosił, ale w geście pojednania zrobił pizzę na kolację ;) Nie sądziłam, że tylu osobom spodoba się mój dowcip :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutas z niego i ponurak to fakt, ale przynajmniej nie wzial tego gleboko do serca i ladnie sie zrehabilitowal.Powodzenia i zycze dalszych rownie smiesznych dowcipow :P:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebiste :D ... Mój by mnie na ręcach nosil - chyba... Ale poważnie... Jak nadal będzie sie boczył, to pójdź do niego, przytul i powiedz, że go kochasz... Bardzo mocno... To powinno podziałac na każdego ponuraka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×