Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna noc

ZDROWY TRYB ŻYCIA

Polecane posty

Witam wszystkich dietkujących i nie tylko:D Wpadłam na pomysł zalozenia takiego topiku dla osób ktore nie tylko chca schudnac ale takze zaczac zdrowo zyc, zmienic stare złe nawyki itp... Ja chciałabym schudnac 8 kg:D. Planuje rozsadne odzywianie i cwiczenia fizyczne. Wiem ze dla niektorych nawet dieta 1000-1200 kcal nie jest zdrowa dieta ale ladnie sie na niej chudnie i przy zmianie nawykow ryzyko jojo jest male. Dlatego planuje wlasnie ja zastosowac:D POnadto ostatnio jestem zafascynowana ksiazkami prof. Tombaka i wiele jego zasad chcialabym wprowadzic w zycie:) Czy sa tu jakies osobki ktore chcialyby ze mna zmienic nawyki zywieniowe, schudnac, poczuc sie lepiej..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za was kciuki ale sama to raczej sie nie przylacze..próbowalam wiele razy przejsc na zdrowy styl zycia no ale ja uwielbiam slodycze i troche leniwa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems witam:D pewnie ze razem latwiej:D a 6 kilo z powodzeniem zrzucic w jakies 1,5 miesiaca:) Ja mam taki plan: wtaje rano i cwicze pierwszy posilek ok 10.00 Ogolnie mam w planach 5 posilkow dziennie:D ostatni o 18.00:D Mam zamiar 5-6 razy w tyg cwiczyc na rowerze i co drugi dzien albo joga, albo pilates..ogolnie cos na rozciaganie bo bardzo lubie:D A Jaki Ty masz plan emenems?:) Aaliyah a moze sprobujesz? wiesz ze slodycze sa jak nalog?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
czarna noc jak chcesz zmieścić 5 posiłków w ciagu 8 godzin??? jezeli chodzi o zdrowy styl zycia, o ZDROWE odzywianie trzeba dać czas zołądkowi na strawienie i jadać co 3-4h :] aha.. nie napisałaś o której wstajesz, ale śniadanie najlepiej zjadać do 2h po przebudzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem juz jestem uzalezniona a na diecie przy 5 malych posilkach dziennie to sie duzo chudnie, sama wiem po sobie bylam na takiej diecie przez 6miesiecy ( z powodow zdrowotnych) to strasznie schudlam ale pozniej jak juz moglam jesc wszystko to to wszystko wracilo do normy no i duzo cwiczenia fizyczne daja chociaz wydaje mi sie ze cwiczyc 5 razy w tygodniu to za duzo chyba gdzies czytalam ze powinnos sie robic dzienna przerwe bo mozna sie przetrenowac i miesnie musza sie zregenerowac i moim zdaniem taz warto jesc otreby bo przyspieszaja przemiane materii no i ogolnie duzo warzyw i owocow i produktow pelnoziarnistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
eee dobra ale 5 razy w tygodniu to nie będzie dzienna a dwudniowa przerwa.. lol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee masz racje...moze troche przesadzilam:) wczesniej jadlam 5 posilkow ale zaczynama ok 7-8...ale doszlam do wniosku ze rano wole pocwiczyc z pustym zoladkiem bo lepiej sie czuje... wiec zmieszcze 4 posilki:) sniadanie ok 10.00 kolejny posilek ok 12.00 kolejny ok 15.00 kolacja ok 18.00 i ewentualnie jak bede b. glodna to rano po przebudzeniu owoc... wiem ze sniadanie najlepiej zjesc do 2h po przebudzeniu..wstaje ok 8.00-8.30 wiec akurat sie wyrobie:D pozdrawiam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wiem ze powinno sie robic przerwy ale ja bardzo lubie cwiczyc i do razu lepszy dzien mam..:D poza tym to rowerek tylko i to nie na duzym obciazeniu...co innego jakby to silownia byla..:) co do otrebow to sie zgadzam... a wiesz Aaliyah ze mozna sie wyrwac z tego blednego kola jedzenia slodyczyc..naprawde:D to akurat wiem po sobie...teraz to nawet wrecz za nimi nie przepadam...po jakims czasie takiego niejedzenia slodyczy po prostu sie tego odechciewa..tak bylo w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja juz po sniadaniu:D dzis nie bylo cwiczen za to bylo porzadne sprzatanie domu...:) w koncu jak zmiany to zmiany...wyrzucilam troche starych rzeczy i takie tam:D na sniadanie zjadlam owsianke na wodzie i z malym dodatkiem mleka, wyszlo ok. 250 kcal:D pozatym zrobilam sobie peeling z kawy...to rewelacyjne jest, naprawde jestem mile zaskoczona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna noc >> wiem wiem ja tez tak mam ze po pewnym czasie nie chce sie juz jesc slodyczy ja dzie tez nawet zdrowo zaczelam dzien od kanapek z chleba razowego, no ale niestety potem bylo juz gorzej...sernik, makowiec...na usprawiedliwienie napisze ze bylam poczestowana wiec glupio bylo odmowic...wiem ze mozna bylo skonczyc na jednej porcji ale dzis poszlam na zywiol i postanowilam po raz ostatni sie tak niezdrowo najesc...i oj jutra juz zaczynam (hmmm te jutro to u mnie juz 4 miesiace trwa) od jutra to juz na pewno...juz zaczynam porzadki w domu...na nowy poczatek zdrowego stylu zycia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja sama wiem co to znaczy to ciagle od jutra:D a jutro taka fajna data..kolejny pierwszy dzien miesiaca:) i w dodatku wrzesien..to juz taki nowy etap, jakby po urlopowo-wakacyjny:D kolejny dobry dzien na start:) U mnie bylo dzis ok ale sporo rzeczy i tak musze zmienic...:D A temat cieszy sie maly powodzeniem...zastanawia mnie to czemu topiki typu \"schudnac 50 kilo w 2 dni\";) ciesza sie zawsze super powodzeniem a takie o zdrwszym zyciu to juz nie....szkoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaa
hey:) tak sobie pomyslalam,ze moze sie do Was podczepie:) jeśli pozwolicie:>🌼 mam 160cm wzrostu i 56kg także jak widać jest troche do zrzucenia;/ tak na początek chciałabym zgubic te 6kg,ale moja taka wymarzona waga to 47-48kg:) od wczoraj nie jem kolacji,ale za to do połodnia sobie troche grzesze tak gdzieś do 14-15 i pozniej już staram sie nic-wiem ,ze bez sensu jest cos takiego,ale juz nie moge sie utrzymać na żadnej diecie;/ moje przeklenstwo to jasne pieczywo jak sobie pozwole na jedna kromke chleba z masłem to potrafie zjeść calutki chleb;/ od słodyczy moge sie predzej odseparować,ale chleb to dla mnie temat zakazany:) a Wy co teraz jecie i macie konkretna diete na myśłi czy poprostu MZ(czyt.mniej żreć) bo ja już kompletnie nie wiem co jeść;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Adaa!:) wiesz co? moje przeklenstwo to tez pieczywo...jak zaczne to nie umiem skonczyc:( mysle ze jedynym na to sposobem jest calkowita abstynencja przez jakies czas..mysle ze potem nauczymy sie jak zastepowac chleb no i nauczymy sie ogolnie bez niego zyc i jesc go okazjonalnie! dlatego ja od jutra mowie wszelkim wypiekom: NIE!:) nie bede jesc ani chleba ani ciast itp:) ani nnych macznych rzeczy! maka uzaleznia tak jak slodycze....:O Adaa jezeli moge Ci cos poradzic to to nie jest fajny pomysl zeby po 15 nic nie jesc...moze rozplanuj sobie tak dzien zeby zjesc lekka bialkowa kolacje...mozna ladnie schudnac nadiecie 1000 kcal..probowalas kiedys? ja schudlam na niej kiedys sporo...oj szkoda ze to zaprzepascilam...ale wiem ze mozna schudnac bez glodzenia sie:) i teraz wlasnie mam plan aby pozbyc sie 8 kg w dwa miesiace...a mysle ze zleci moze nawet troszke wiecej na 1000 i na cwiczeniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaa
hmmm myślalam też o tych 1000kcal,ale sie na tym chyba wolno chudnie;/ja tak jak juz ktos to wyżej napisał(chyba) chciałabym być chuda już jutro choć wiem że to jest niemozliwe;/ ale jak sobie tak to przemyśle to ja raczej nie moge byc na "dietach cud" bo po nich mam taki atak głodu ze jem wszystko i dużo;/(i to co schudne to zaraz przytyje z nadwyżka i tak wkółko) właśnie od wczoraj sie probuje opanować po tygodniowym obzeraniu się... dlatego te 1000kcal to chyba moja recepta na wyjście z tego błednego koła:) lepiej powoli a na stałe:):) a planujesz tu pisać swoj dzienny jadłospis z obliczonym kcal? bo jak cos to bym od Ciebie ściagała troszeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie moge pisac moj jadlospis:D 1000 kcal jest dobra dieta..ja tez stosowalam diety-cud i bylo po nich i jojo i napady obzarstwa..to nie ma sensu! jezeli dolozy sie cwiczenia aerobowe do 1000 kcal to mozesz chudnac wiecej niz 1 kg tygodniowo..a to juz moim zdaniem b. szybko..:D moze to troche nie do konca zdrowo (bo ja po tym jak zaczelam interesowac sie jedzeniem doszlam do wniosku ze 1 kg tygodniow to naprawde szybko i zdrowiej jest chudnac wolniej....) ale ryzyko jojo jest male:D Bedzie mi bardzo milo jak zaczniemy te 1000 tak symbolicznie od jutra razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaa
mi też bedzie bardzo miło jak razem zaczniemy:) mam nadzieje ,ze bedziemy sie nawzajem mobilizować i wspierac:) hehh no to oficjalnie jutro zaczynamy ZDROWO chudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super:D a masz jakis konkretny plan dnia.?:) ja wlasnie jak kiedys bylam na 1000 to jadlam sniadanie: 250 kcal przekaska - 100 obiad 350 podwieczorek 100 kolacja 200 ale teraz bede jesc 4 posilki:) sniadanie 250 obiad 350 i dwie \"przekaski\" po 200:D i z tego co wiem bardzo pomaga jedzenie o stalych porach..dlatego to tez mam w planach ale to takie trudne dostosowac sie do konkretnej godziny:) aaaa i polecam herbatki z herbapolu SLIM figura , moze one nie pomagaja za bardzo w chudnieciu ale w moim przypadku pomagaja powstrzymac sie od podjadania:) i sa smaczne:D (oprocz tej 3-stabilizacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy chlopak
prosze pomozcie podajcie mi kilka linkow do stron z kulturystami i kulturystyka prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam sobie nicka:) ja pije czerwona herbate : FIGURA1 jest dobra i mi pomaga w przemianie materii:) a co do jadłospisu to napewno wypije kawe ktora 60kcal(bo jest z łyżeczka cukru) i przeważnie jem serek homogeniczny waniljowy na 100gr ma 131kcal ,myślisz że może byc takie sniadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy chlopak
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy chlopak
uwazam ze cudowne sniadanie macie jakies linki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy chlopak
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy chlopak
jolcia masz sporo w tali podajcie mi linki macie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy chlopak
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa a ta herbatka jest z senesem? jesli tak to radze odstawic...to nie poprawia przemiany materii tylko przeczyszcza...potem mozesz miec zaparcia i problemy z jelitami...naprawde nie polecam:( jesli chodzi o kawke to wiem ze pomaga w spalaniu tluszczu:D ale te serki homogenizowane to chyba nie sa zdrowe..maja sporo cukru..ale ja tez wychodze z zalozenia ze nie mozna sobie wszystkiego odmawiac:) i sniadanie mozesz zjesc bardziej obfite, i z wieksza zawartoscia weglowodanow, bo daje energie na caly dzien i na pewno spalisz:D ja uwielbiam owianke na sniadanie...50 gram platkow plus woda plus 100 ml mleka 1,5 proc tluszczu plus troszke soli i cukru = 250 kcal;) hehe wszystko mam ladnie wyliczone:) itakie ptki maja blonnika duzo a to w diecie niezbedne;) zamien senes na blonnik, efekt bedzie taki sam a o wiele zdrowiej :D chudy chlopak ---- poszukaj w google , sporo jest tych ston:) kiedys z wypiekami czytalam jak trenuja kulturysci, oni to maja samozaparcie;) pamietam taka strone www.suple.us to jest sklep ale jest tam tez dobre forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×