Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna noc

ZDROWY TRYB ŻYCIA

Polecane posty

jolcia pare razy chcialam cos tam zamowic ale jakos nie wychodzilo...:) zamawialas tam kiedys? wszystko w porzadku z dostawa itp?:) pozatym ja mieszkam w duzym miescie i mam sporo takich sklepow, ale czasem chcialoby sie cos zamowic nie wychodzac z domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy chlopak
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to jakies 30 minut znalazlam ta strone, potem jakos zobaczylam temat tego topiku i postanowilam to wrzucic:) wiec niewiem jak jest z dostawa. a co wg Ciebie warto kupic w takim sklepie?w moim miescie wiem ze jest taki jeden sklep ze zdrowa zywnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee jest z senesem to w takim razie ja odstawie:) dzieki za pomoc:):) odedzwe sie jutro:) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra doskonała
to i ja się do was przyłączę waga: 58 kg wzrost: 1,67 cm cel: 53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra doskonała
Acha, napiszę wam co dziś zjadłam i ocencie czy to dużo: 1. Herbatka slim figura Vitaxu 2.Pierwsze śniadanie: kanapka z chleba pełnoziarnistego z wędlinką i serem. 3. Drugie śniadanie: dwie winerki+zwyczajna biała bułka+jogurt 4. Napój kawowy 3 w 1 5. Na obiad gołąbek w sosie pomidorowym +jeden mały ziemniaczek 6. 1 kosteczka ptasiego mleczka Milka 7. 2 kanapki takie jak na śniadanie. Przekąska: pomidor Jak myślicie ile to będzie kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolcia ja np chcialam kupic eko herbaty:) pozatym tam sa rozne eko ziarna, rozne pasty i przetwory ktore ja kupuje bo jestem wegetarianka i urozmaicam sobie jadlospis:) warto na pewno kupic kasze , platki itp:) to jest zdrowe i dobre:) a ja z kasz robie np kotlety:D aaa i maja tam wodorosty ktore sa b. zdrowe:):) polecame stone: www.vege.pl tam jest link do puszKKKa a tam jest sporo pysznych wegetarianskich i zdrowych przepisow:) Adaa to do jutra! I hej Oleandra:) Zapraszamy, Razem razniej:D Wazysz juz malutko moim zdaniem , jak chcesz poprawic sylwetke to polecam silownie, nie schudniesz duzo ale jak sie potem wyglada ...(ja cwiczylam tylko 1,5 miesiaca a efekty byly:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleandra to ciezko policzyc jak sie nie zna wagi , proporcji, rodzaju chleba, grubosci plastrow itp;) ale mysle ze nie przekroczylas 1000 kcal;) no i nie wiem jak z tymi winierkami czy czyms tam bo jak wlasnie pisalam nie jadam miesa...:D wiec nie wiem ile to dokladnie kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocholercia
ha! ciekawy watek dziewczynki:) jest dobrze. do wegloeodankow na sniadanie to wg. mnie chude mieso i nabial tak do 1,5gr tluszczu/100gr. no i bez maselka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! 1.09 co za piekny dzien:D kurcze mam problem bo wstaje za pozno...chodze spac ok 3.00 i nie moge rano wstac tak jak to sobie obiecalam....kurcze musze to jakos zmienic..tylko taki typowy \"nocny marek\" ze mnie i jest mi ciezko...:D tak wiec dzis zjadlam sniadanie (platki owisane jak zawsze, tak pewnie bede jesc jeszcze jakis czas bo uwielbiam platki i mam spory zapas) ok 10.00 ale nie bylo porannych cwiczen....moze uda mi sie wieczorem..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zdrowy tryb zycia, na ktory sie przestawilam ,(a przynajmniej sie staram) bardzo poprawia mi samopoczucie. Kiedys bylo tak, ze kiedy tylko moglam siedzialam na necie, jadlam, chodzilam do pubow, ogládalam TV i to bylo moje zycie w wolnym czasie. Tak mi sie podobalo i byloby tak pewnie do teraz, gdyby nie to, ze postanowilam zmienic wszystko :) Wlasciwie nie wiem co bylo pierwsze: czy kolejny, milionowy juz pomysl odchudzania, czy mysl o tym, by rozpoczác zdrowe zycie, ze sportem, zdrowá zywnosciá, itp. Wyszlo to chyba jakos w tym samym czasie. Nie jem pieczywa, niczego smazonego, nic z weglowodanów, (makaron, ryz, owoce, itp.). Staram sié jesc duzo warzyw w roznych postaciach, nabial, ryby, przetwory konserwowe, (ogórki, kapusta, cebulka). Pije sporo wody, (wiecej niz kiedys). Jezdze na rowerze, chodze na basen, robie brzuszki, jak sie uda wskakujé na steper. Masujé sie pod prysznicem szorstká rékawicá, wcieram specjalny balsam. Nie jem po 18-19, ograniczylam wychodzenie do pubów i picie piwa w domu. Slodyczy nie tykam, bo nigdy ich nie lubilam, wiecmogá dla mnie nie istniec. Zaczelam prowadzic osobná kuchnié dla siebie w domu. Méza nie namawiam na moje praktyki, wiec on je \"normalnie\", a ja po swojemu. I muszé powiedziec, ze mam ogromná z tego satysfakcjé! :D Jestem dumna, ze to robié, ze juz nie siedzé calymi dniami przykuta do komputera, (choc siedzé codziennie, nie tak duzo jak kiedys). Czujé sié dobrze. Mam swiadomosc tego, ze robié cos dobrego dla siebie :classic_cool:. Chcialabym, zeby bylo tak juz zawsze, a nawet jeszcze lepiej, bo nie mogé pokonac pokusy malych grzeszków ;) Jedyne, co nie jest zdrowe w moim zyciu ostatnio to papierosy. nie dbam jednak o to. Nie palé duzo i czésto, wiéc nie mam wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie - zapal zapalem, ale to nie jest takie proste, jak sie wydaje :( Nie jestem jeszcze przyzwyczajona do takiego trybu zycia, do takiego spédzania czasu.... Momentami czujé sié, jakbym zamienila sie z kims na zycia... ze zupelnie to do mnie nie pasuje! Ale nic dziwnego - w koncu cale zycie sié opieprzalam, nienawidzilam zadnego sportu, minimalizowalam wysilek :( A co do wagi - nie jest dobrze. Zatrzymala sié na tych 82 kilo, bo urlop mialam i troché nabroilam :-0 Od przyszlego tygodnia mam nadziejé zobaczyc w koncu jakis spadek, bo zaczne z powrotem chodzic na basen. A Ty alergiczka - napisz co Ty robisz, co zamierzasz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna noc pytanie do ciebie. Nie jem miesa i wedlin od ponad dwoch mc :D. Dobrze sie z tym czuje tak jakos lekko i chociaz waga nie spada to nie chce wracac do normalnej diety. :D czego jesc mniej (pieczywo jem chrupkie) zeby jeszcze troche zbic wage ? nie mam za duzo ruchu w tej chwili ale to sie zmieni juz niedlugo. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ci napisac rozmiarku bo odchudzam sie cale zycie i jak widac nie mam specjalnych osiagniec. przytylam po ciazach i tak chyba wlasciwie zostalo. przed druga ciaza wazylam 73 kg i nie moge do tej wagi dojsc. po prostu strasznie duzy lakomczuch ze mnie 😭 😭 😭 rada dla ciebie czekaj cierpliwie kolo 80 kg organizm sie dlugo nie poddaje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi ciázami roznie bywa. To jest zapewne uwarynkowane genetycznie, czy ktos tyje/nie moze schudnác po ciázy, czy nie. Dwie moje kolezanki po urodzaniu dziecka zrobily sie nawet chudsze nzi byly przed ciázá, jedna pozostala bez zmian. Inne dwie sá grubsze niz byly. Albo genetyka, albo rzeczywiscie obzarstwo usprawiedliwiane tym, ze w czasie ciázy \"trzeba jesc na dwoje\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim:) ja sie trzymam i jakoś mnie nawet nic nie kusi:) o 10:00 zjadłam śniadanie czyli: kawa i serek homogeniczny:) a na obiad miałam warzywka gotowane tzn:kalafior,marchewka i brokuły i do tego sałatka z czer. i białej kapusty:) hehe nie bardzo wiem za ile to było kcal,ale napewno było to zdrowe i syte:) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa - nie gniewaj sie i nie zarzucaj mi wymádrzania sié, ale gotowana marchewka nie jest zdrowa, a juz na pewno nie jest na odchudznaie dobra. U mnie lezy w zamrazarce caly worek pysznej malej \"baby-carrot\" ale nie gotujé, bo wiem, ze bardzo zle dziala przy diecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka40
dobra dieta to jedzenie nieprzetworzonych rzeczy, bez konsewrwantow itd! przede wszystkim jakieś cwiczenia ruch jako dodatek! ale jak się zrezygnuje np z chleba ziemniakow itd i zacznie jesc owoce pic wode itp to na pewno da sie schudnac! powodzenia! wzrost-166cm waga-62kg cel 56kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna- witam :) Dawno mnie tu nie było , ale sama wiesz- brak czasu i w ogole... Ja taka swoja \'generalna\' dietke zaczelam od poniedzialku- zero slodyczy i jedzenia po 18, godzina rowerka codziennie, 2 * w tyg aerobik, nie jem kartofli oi bialego pieczywa- a wag stoi w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:D rozmiar 48 - tylko pogratulowac tcyh zmian i sukcesów!:) a jezeli waga stoi to nie ma sie co martwic..jesli nadal jemy mniej niz zapotrzebowanie dzienne i cwiczymy to nie ma bata musi w koncu sie cos ruszyc;) alergiczka - niestety odstawienie miesa nie zawsze wiaze sie z utrata kg...a czasem wrecz przeciwnie:( mieso jest bardziej sycace a chude jak np. piers z kurczaka nie zawiera weglowodanow i tluszczu...wegetarianie ktorzy jedza za duzo macznych rzeczy, za duzo cukru (uwazac tez trzeba na owoce oczywiscie...) tez moga miec problem z waga..mozesz wlasnie jesc mniej macznych, mniej slodyczy a najlepiej wcale, i mniej owocow na korzysc warzyw. Warto tez nie laczyc produktow weglowodanowych z bialkiem (ale na diecie wege jest to latwiejsze:D ) mozesz nie jesc cukrow na noc tylko zamienic na bialkowo-warzywne potrawy:) i jesc mniej a czesciej co wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem dla wegetarian..bo po roslinnych rzeczach jest sie czybciej glodnym:D alergiczka polecam Ci ksiazki Tombaka, to moj zywieniowy guru jak juz pisalam, naprawde warto stosowac sie do jego rad:) Adaa z ta gotowana marchewka to jest tak ze ona ma wysokie IG czyli podnosi poziom cukru we krwi zbyt gwaltownie (czy jakos tak, nie znam sie tak bardzo..:) ) i to nie jest dobre na diecie, gorzej sie trawi i zwieksza sie apetyt:) ajka 40 dzieki za mile slowa, a ruch jest niezbedny to prawda:D emenems - moze napisz dzienny jadlospis i moze wspolnymi silami zrobimy jakies zmiany jak bedzie trzeba i moze kg poleca szybciej...a zazdrosze tego aerobiku ja na razie bez kasy jestem:( ehhh:) ale sie rozpisalam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna noc i rozmiar 48 🌼 nie wiedziałam ,ze marchewka gotowana jest niewskazana;/ w takim razie koniec z marchewka gotowana:) rozmiar 48 nie gniewam się i nawet nie myśle by zarzucić Ci wymadrzanie sie właśnie dobrze ,że mi to napisałaś -bede wdzieczna jeśli bedziesz zwracała mi uwage na to co robie zle:) czarna Tobie także dziekuje za rade:):) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EHH :) ale tu sympatycznie :D wczorajsze menu( normalnei jadam 5 p[osilkow co 3 godz, duuuuzo warzywnych saletek,ale wlasnie przez te 2 dni nie mialam czasu wiec tylko3 posilki w zoraj a dziś 4 1.muesli+250 ml mleka 2. porcja frytek z \'bajerem\' 3.serek bakuś dziś: 1.muesli z mlekiem 2.serek ziarnisty-150 g, 3 kromeczki wasy 3.3wasy z twarożkiem 4.1 mała czekoladka,jabłko,serek bakuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tombaka mam\'Jak zyć długo i zdowo\' ;] jak by ktos chciał to piszcie @ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarna noc i emenems witam rowniez wszystkie nowe forumowiczki ktore zaczely zdrowy styl zycia: Adaa jolcia21 ocholercia Oleandra doskonała rozmiar48 alergiczka ajka40 to super ze dolaczylyscie do topiku dzis jest moj pierwszy dzien zdrowego stylu zycia i juz zauwazylam ze sie lepiej czuje. Dzis sie wazylam i doznalam szoku przez 3 miesiace przytylam 6 kilo...oj nie moglam uwierzyc a to wszystko przez slodycze...koniec z nimi. Jak zwracam wieksza uwage na to co jem to widze ze wszystko jest niepotrzebnie dosladzane, nie mowie nawet o tych wszystkich napojach gazowanych czy sokach bo to wiadomo ze tam pelno cukru sypia, ale o takich produktach jak np. gotowe buraczki w sloikach, ketchup(z niego to niestety nie zrezygnuje) czy takich innych podobnych rzeczach to tam tez jest pelno cukru. Ehh trzeba uwazac na kazdym kroku. Ja tez wierze w diete Tombaka tylko niestety jego ksiazek nie posiadam. Kurcze jesc mi sie chce ale o tej godzinie to juz nie mozna wiec sie powstrzymam, na zlosc na gg telepizze reklamuja, te reklamy to tez tylko kusza . Pochwale sie ze dzis jezdzilam na rowerku 30 minut no moze nie jest to rewelacyjny wynik ale od czegos trzeba zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) Aaliyah ja posiadam na kompie dwie...wlasnie podalam linki gdzie mozna sciagnac..choc teraz jakos nie wiem czemu nie chce sie sciagac...ja podasz meila to Ci przesle te dwie co mam:) ememens nie mam akurat tej ksiazki Tombaka..Czy przeslalabys mi ja..? Byłabym strasznie wdzieczna:):):):):) moj meil to czarna.noc@gazeta.pl A ja nie pisalam wczesnije ale dzis stanelam na wage i zobaczylam 62...szok:/ musze wiec schudnac minimum 9 kg:D Ale ponoc wszystko sie da zrobic;) Pisze to co dzis zjadlam: Owsianka jablko i gruszka (ok 200 kcal) 2 jajka i sporo warzyw (350 kcal) serek wiejski piatnicy - 200 kcal:) Buziaki dla WAS!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Aaliyah 30 minu rowerka to gratuluje! ja dzis niestety nic...kurcze marnie:D:D musze wczeniej wstawac bo mi dnia nie starcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znow ja:] wlasnie przeczytalam to na vitalii: http://www.vitalia.pl/index.php/mid/25/fid/201/odp_id/147580/pid/147580/forum/1/clickid/73 fajny art:) tam jest napisane ze jak sie jest typem sowy to nie ma co sie zmuszac do cwiczen bladym switem, bo to dzialanie przeciw sobie:) Moze faktycznie...Cale zycie, odkad pamietam, moja najwieksza aktywnosc przypada na noc..moze jednak nie bede sie zmuszac do cwiczen z samego rana tylko bede cwiczyc po sniadaniu, chociaz sie bede wysypiac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×