Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska107

macie jakis sposob na prusaki!!

Polecane posty

Gość gość
Polecam usługi www.bigers.pl . Szybko rozprawili się z szkodnikami u mnie w domu. Moim zdaniem takie profesjonalne usługi są najlepsze, bo żadne z domowych sposobów w naszym przypadku nie skutkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjajjj
Możesz walczyć z nimi sam albo wynająć firmę,która sobie z nimi poradzi. Wiele pochlebnych opinii słyszałam o nich http://abaddd.pl/zwalczanie-prusakow/ . Skontaktuj się z firmą i dowiedz się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbezl
Walczylam już z niejednym przeciwnikiem... Do mnie prusaki przyszły przez balkon, tam znalazłam gniazdo które zutylizowalam. Do walki używam Ascyp rozrobiony w 1,5l wody cała torebka, do opryskania wszystkiego, pod szafki, za lodówka, kuchenka i zlewozmywak wysypany dodatkowo afanisep plisy, w dziwne miejsca powciskalam kwas borowy z cukrem i zakleilam szczeliny, pod meblami w pokojach kwas borowy z cukrem na tackach papierowych, dodatkowo w trudno dostępnych miejscach mam rozłożony Magnum żel z Best. Kratki wentylacyjne zabezpieczone drobnym tiulem ;-) młodych brak, same duże spotykalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie odpowiedniego środka owadobójczego, który pomoże wam w pozbyciu się insektów z domu to zajrzyjcie na stronę www.bentawet.pl Znalazłam tam świetny środek owadobójczy, dzięki któremu nie mam już problemu z robakami w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolllajna33
Szczerze mówiąc to wątpię, że uda Ci się samemu je zwalczyć. Wiem to po sobie. Męczyłam się trochę czasu aż stwierdziłam że czas skorzystać z pomocy kogoś kto pozbędzie się ich raz na zawsze. Znalazłam firmę DDD Hemmerling z Bydgoszczy. http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl Przyjechali, zrobili co trzeba a po robactwie niema ani śladu. W końcu mam z nimi spokój. Stanowczo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florek

Na prusaki Blattanex, skuteczność 100%,od 4-5 lat nie ma dziadostwa.W ciągu 4-6 dni wyniosły się wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×