Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość RenatkaZawa99
Jak się zakłada kolczyki z nostrila? bo one są chyba takie wygięte, chodzi mi o kolczyk do nosa... one są zaokrąglone... czy wkłada sie je tak jak kolczyk z kulka? a powyginana koncowka jest w srodku? he? pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Gochuslola:gdzie robilas ten kolczyk? jesli w profesjonalnym studiu lub gdzies to skonsultuj to z osoba ktora Ci robila kolczyka ona powinna ci doradzic co robic...a nos smaruj tribiotykiem kupisz go w aptece za jakies 2 zl saszetka...Powinien ci pomoc...Ale skonsultuj to najlepiej z piercerem ktory robil ci kolczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
RenatkaZawa99; tak wygieta koncowka jest w nosie (ja taki wlasnie kolczyk mam w nosku) :)Jest dobry i wygodny zakladanie tez nie jest bardzo trudne trzeba po prostu nabrac do tego wprawy hehe ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prosbe powiedzcie mi jeszcze raz ale dokladnie co sie robi z taka banka ktora robi mi sie kolo mojego kolczyka byla bym wdzieczna za szybko odpowiedz ja zawsze kiedy tylko zauwaze ze mi sie to robi przemywam woda utleniona i sparuje tribiotykiem :) czekma na odpowiedz bo nie wiem czy robie dobrze czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochuslola
ja robiłam kolczyk u kosmetyczki, wiec poszłam do reklamacji.. i baba była na tyle chamska że poprostu się odwracała kiedy do niej mówiłam! :/ ona nie wiedziała poprostu co mam z tym zrobic, to juz ja, kieyd jej zaczełam gadac o kolczyku z bioplastu, który nie powoduje obrzeku, bo nei zawiera niklu, to patrzyła na mnie jak wryta, najwyraźniej nie wiedziała co to w ogóle jest.. hehe.. kosmetyczka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia111D
ja miałam kolczykw nosie robiony iglą, i mnie bolało bardzo!!!! więc... nie wiem jak jest pistoletem :P ale ja mam z tym nie fajne wspomnienia hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi1510
ok dwa miesiące temu po raz drugi zrobiłam sobie kolczyk w nosie,zrobiła mi sie gilka twarda wygląda to jak pryszcz i nie chce mi to zejść.co mam zrobić by to zeszło a dziurka wyglądała ładnie??? pomoże mi ktoś...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi1510
zrobiła mi sie grudka....oczywiście kolczyk robiła kosmetyczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka95
Ejj po ilu dniach moge zmienic kolczyka;>?? mam juz go ok.20 dni.. moge zmienic? a sluchajcie jak wypadnie kolczyk to dziurka zarasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Natka95: Kolczyka zmienia sie dopiero po wygojeniu dziurki czyli po 2-3 miesiącach nie wczesniej chyba ze lubisz ból to co innego...A jak Ci on wypadnie bądz wyjmiesz go to zarośnie i to dosc szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Jesli zrobi sie bańka w nosie to sprobujcie ją przekłóć i odkazić spirytusem bądź tribiotykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmaaaa
mam pytanie.. Wczoraj przebiłam nosek u kosmetyczki pistoletem. dziurka i kolczyk jest dosc duzy.. i wlasnie nie wiem czy zmienic kolczyk na inny... bo ten co mam jest do bani bo zwykly, prosty.. bez zadnego zagiecia, kuleczki itp... i zastanawiam sie nad kolczykiem wkrecanym (w ksztalcie L) tylko nie wiem jak moj nos na to zareaguje.. mam w domu kolczyc z kuleczka ale jest on tak maly ze sie beddzie wysuwac.. pomocy!! co zrobic? nosic ten puki sie zagoi? (boje sie ze jak po kilku tygodniach dziurka bedzie juz troche wygojona to ze wielkosc tej dziurki zostanie i beda sie kolczyki wysuwac...) czy kupic wkrecany? (musiala bym sie pomeczyc z wkladaniem teraz, bo jeszcze rana jest swieza.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
jezus maria nie wiem jak mozna pozwolic przebic kosmetyczce nos pistoletem?? i co macie ta zatyczke w srodku pozniej?? czy moze bez?? juz nawet nie powiem o przebijaniu zaostrzonym kolczykiem z bazaru, bo infekcja jest 100%. gratulacje idiotki HAHAHAHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolwittta12
ja miałam pistoletem :P bez zatyczki! ale obrzek pozostał.... nie wiem jak to zagoić, koleżanka miala igłą i obrzek ma jeszcze wiekszy.. tribiotic nei pomaga, spirytus salicylowy tez nie..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
zależy jak długo masz ten obrzęk i kiedy po przebiciu się pojawił. przebijanie pistoletem miażdży tkankę dookoła i nic dziwnego, że masz obrzęk. może też być kolczyk z uczulającego materiału, jakaś infekcja od dotykania brudnymi rękami albo kosmetyków, np pudru. powinnaś używać jakiegoś środka antyseptycznego, tribiotik stosuje się tylko kilka dni, jeżeli nie pomógł to już na pewno nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi1510
właśnie błam u lekarza dziś i sie okazało że doszło do zakażenia i juz wyciagnełam kolczyk.dr.przepisała mi antybiotyki i maść neomecyne,moze pomoże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi1510 ja miałam 4 razy taką gulkę i trzeba było przekłuć odkazić spirytusem i nie wyjmować - lekarze zawsze mówią żeby wyjąć - wiem coś o tym ale nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhh----
ale ten obrzęk jest tak jakby z wysuszonej skóry, tylko kiedy to prubuje oderwać to wypływa ropa, a kiedy oderwie to na nowo robi sie grudek.... przemywam spirytusem, a pudru nie używam ;) moze neomecyna zlikwiduje obrzek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhhhh-----
chyba ze srebra... a z czego powinien być? ze stali chirurgicznej? bo z bioplastu to są te nostrile, to ja ich wkładac nie umiem..... ja preferuje te z kuleczką, bo te w kształcie"L" nie wiem jak się wkłada... czy to są właśnie nostrile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
nostril to jest miejsce przebicia. zwykle wklada się właśnie te zakręcone kolczyki, mogą być też sztangi, czyli pręt z kuleczkami, albo labret - taki jak do wargi, płasko zakończony. raczej nie polecam Ci kolczyków ze srebra, najlepsza jest stal chirurgiczna, tytan albo, zwłaszcza do gojenia, bioplast (spójrz sobie tutaj jak to wygląda http://wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=160)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhh-----
decyduje sie na bioplast... tyllko ta koncówka jakas podejrzana jak dla mnie hehehee :P ją się wygina? to nei wypadnie z nosa? i czy tyle tej koncowki w nosku nie przeszkadza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
nie wygina się :) za pierwszym razem możesz mieć trochę trudności z włożeniem, najlepiej się wkłada w lateksowych rękawiczkach bo kolczyk nie ślizga się w palcach. no i nie przeszkadza, w ogóle nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha82
a ja miałam robić sobie kolczyka w nosie tylko ze jestem uczulona na nikiel a w tych kolczykach co były u kosmetyczki właśnie tam był i kosmetyczka zamówiła mi kolczyk z tytanu może dlatego się niektórym z was nos cojakiś czas ropieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :P ja kiedyś miałam kolczyka w nosie 4 lata temu ale na totalnym hardcore ;p przebiłam sama i wkładałam na noc zeby dziurka nie zarosła bo starsi niezbyt ok to przyjmowali ;p potem jak sie zarosło to było mi strasznie smutno ale juz drugi raz sie nie zdecydowałam ..... ;] pewnie mi pojedziecie zaraz jak mogłam samemu ale byłam wtedy bardzo młodziutka i inne myślenie ;p 15 lat a teraz mam 19 i mam w pępku i jestem z niego zadowolona :) kolczyk w nosie jest super która chce to niech sobie ma pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa marysia
Cześć dziewczyny. 3 dni temu przebiłam sobie nosek u kosmetyczki, w sumie bardzo nie bolało ale po dwóch dniach spuchło i do tej pory mam zaczerwieniony nosek i strasznie boli i wydaje mi sie ze jest coraz gorzej. Nie wiem co z tym zrobić, czy go wyciągnąć czy poczekać aż samo przejdzie? A jak w ranę wdało sie zakażenie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Tak to jest kiedy robi sie kolczyk u KOSMETYCZEK! tyle razy jet mowione ze one nie maja pojecia na temat piercingu! eh... :( Smaruj nos trybiotykiem kupisz go w aptece za ok 2 zł saszetka a jak sie wyleczy to sola fizjoligiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha82
ja jutro idę zrobić ten kolczyk i trochę się boję.czy jest jakieś znieczulenie? i czy to bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady - takie ukucie jak przy pobraniu krwi , nie ma sensu znieczulać - to moment . Będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa marysia
Dzięki koleżanki:) smaruje tribiotikiem już 2 dzień i narazie bez zmian, chociaż zaczerwienienie troszkę zeszło;) aha i mnie tez boli górna szczeka:P. Kurcze tak to właśnie jest;/ Ja chciałam iść do studia tatuażu ale w moim mieście nie ma takiego;/ wiec została mi kosmetyczka, a byłam już tak zdesperowana, że musiałam sobie zrobić tego kolczyka a sama nigdy bym sie nie odważyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×