Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość RoXi *
SiemankO ; ] Chcę sobie przebić noska. Zastanawiam sie nad tYm: `Czy to boli? `Jak najlepiej przebijać? [samej czy u kosmetyczki] `Jaki najlepiej wybrać kolczyk? pS. żeby nie było za dużo trudu przy wyciąganiu i wkładaniu. ;] ` ;** Prosze o pomoC.! Moje gG: 1649149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaa.
Również chcę sama przekłuć nos i nie wiem jaki kolczyk najlepiej wybrać. Tytanowy ? Srebrny ? nie mam pojęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczasta16
ja nie wiem dlaczego kolczyk musi by z lewej, chociaż ja tak mam ;] ! Nie rozumiem też dlaczego niektóre dziewczyny przebijają sobie same nos?? przecież to może miec bardzo duże konsekwencje! jeśli jakąś dziewczynę nie stac na pójście do kosmetyczki to niech lepiej obejdzie się bez kolczyka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxCandyxx
Hej! Ja mam kolczyk w nosie od ponad roku. Nosek przekłuwałam u kosmetyczki. Przyznaję bolało, ale jest to ból do przeżycia ;p Zapłaciłam 42 zł (30 zł za przebicie i 12 zł za kolczyk). Mój kolczyk wykonany jest z bioflexu i posiada cyrkonię. Wg mnie te kolczyki są najlepsze... są bardzo wygodne, łatwo się je wkłada i wyjmuje, a po przekłuciu nos szybko się goi. Co do wyjmowania... ja się nie spieszyłam, bo bałam się, że potem go nie włożę ;D A skończyło się na tym, że pewnego dnia obudziłam się bez niego... i jak już go znalazłam pod łóżkiem to męczyłam się z wkładaniem pół godziny, bo dziurka już trochę zarosła. Ale udało się... :)) Generalnie kolczyk świetnie się trzyma na miejscu, w ogóle nie czuję, że go mam. Nie raz jak w nocy się zachaczy o poduszkę to można się obudzić bez, ale teraz wkładanie to 3 sekundy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxCandyxx
P.S. Też miałam kłopot z moim nosem (jakieś 2 tygodnie po przebiciu) ;p Kiedy próbowałam wyciągać kolczyk bolało, więc rezygnowałam. Ponad to zauważyłam, że mam w środku nosa małą "górkę"... dlatego przy okazji wizyty u dermatologa zapytałam moją panią doktor, czym to może być spowodowane. Powiedziała mi, że albo wdało się małe zakażenie, albo po prostu nie mogę mieć kolczyka, bo niektóre osoby nie tolerują ciał obcych w swoim ciele... xD Dostałam maść FUCIDIN (tylko na receptę i kosztuje ok. 30 zł). Po tygodniu, może dwóch wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanaxd
Mi się zrobiła w środku trochę taka górka jkaby ;D a na niej strup i i na kolczyku tez dlatego trudno jest go wyjąć i z tego kolczyka jakby zdejmuje palcem ten strup i go wyjmuje trochę obrzydliwe. ? XD masz pytanie ? pisz 3865332 . odpowiem ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ymmm..Sam seXx
Ja mam kolczyk w nosie, ktory osobiscie robilam. ;DD Nie jest to bolesne.. Mam go juz 2 lata.. Podoba mi sie bo ładnie podkreśla wizerunek twarzy.. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma tu ktos moze dziurke po prawej stronie?? bo ja mam ale jak ide przez miasto i jesli jakas panna trafi sie juz z dziurką to ma po lewej i tak czasem dziwnie mi ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
Dziewczyno czym ty sie "przejmujesz"? Ja tez mam kolczyk po prawej stronie i nie patrze jak inni maja.... kazdy wybiera sobie ta strone ktora lepiej mu pasuje.... I nie masz potrzeby diwnie sie czuć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darywka
hej dziewczyny ;) ja robilam kolczyk tydzien temu w profesjonalnym studiu piercingu i tatuazu :D facet robil to igla z węflonem (profesjonalnie). nie dajcie robic pistoletem!!! pistoletem mozna przekluwac tylko uszy i nic pozatym!!! jesli idziecie do kosmetyczki przekluwac cos innego oprocz uszu i bedzie chciala przekluc wam pistoletem nie robcie bo dziewczyna nie ma wiedzy i chce tylko kase!! nie sluchajcie kosmetyczki ktora mowi ze pistoletem to nie ma zadnej roznicy i wszstko bedzie ok :/ nie wierzcie jej !!! gowno prawda!! pistoletem nie mozna przebijac nosa ani innych czesci ciala oprocz uszu bo pistolet ma sile i rozszarpuje tkanke... przeklucie noska tylko troszke bolalo to nie bolalo tylko bardziej tak szczypalo ale tylko przez pare sekund ;) niezałuje ze zrobilam :D aha i nie dajcie sobie znieczulac noska bo robi sie na zywca i jeszcze bardziej boli pozniej po przekluciu... jesli osoba chce wam znieczulic uciekajcie bo nie jestescie w rekach specjalisty :/ no wiec wszytsko sie ladnie goi nie ma zadnej infekcji i wszytsko jest cacy :D pozdrowienia ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3109331093
Hej ! niedługo szkoła jak wiecie . Czy jak przebijałam 25 czerwca nos, to mogę kolczyk wyjąć na około 7 h ? nie zarosnie mi ? odp PLIS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
niestety musze cie rozczarowac... :( dziurka moze ci zarosnac.... moja kumpelka kiedys w sQl zgubila kolczyk... do konca zajec zostaly moze 2 godziny a ona miala kolczyk jakos od pol roku i jak wrocila do domu to juz nie mogla wlozyc kolczyka... zakladaj do szkoly maly jasny kolczyk to nie bedzie sie tak rzucal w oczy moje dwie kolerzanki tez maja kolczyki... takie wieksze i nauczyciele sie ich czepiaja... ja mam maly, jasny niebieski i nawet... nauczyciele nic nie zauwazaja.... poza sQl zmieniam sobie czasami na inny... wiekszy :) pzdr^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no bez przesady . popierwsze dziurka nie zarasta tylko robi sie taka jakby blonka ... jakos ja mialam miesiac po przebijaniu kolczyk w nosie i wyjelam bo czepialy sie mnie nauczycielki i ok tygodnia wogole nie nosilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaa dd
Alicex3 też mialam taki problem ze nie mogla wyjąc kolczyka nosa (tez byl z kuleczka) .. Wkoncu się zaparłam i mocno go ciągnełam i wyszedł. trochę bolało ale tylko w czasie wyciagania.. potem wkladalam innego z kuleczka to ciezko wchodzil ale po kilku wyjmowaniach i wkladanich juz nie bylo problemu .. ale pojawil sie inny problem .. wokół dzirki zaczelo rosnąc mi takie coś czerwone. Zaczelam smarowac to mascia tribiotic. zeszlo wiec przestala jej uzywac .. i znowu to zaczelo rosnac . teraz przestalam smarowac mascia i mam nadzieje ze to sie zagoi samo. może zacznę przemywać to wodą utlenioną. czy ktoras z Was miala taki problem? Jak tak to proszę piszcie co robić zeby to przestało sie na okraglo pojawiac .. Przez to mój nos wygląda okropnie. zakrywa mi to troche blancik ale i tak nie jest za dobrze.. Pomóżcie!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sobie zrobiłam kolczyka w nosku w piątek w studiu robił mi to specjalista wenflonem nic nie bolała tylko łezka poleciała ale do dzisiaj mam tą strone co mam kolczyka taką ścierpniętą nie wiem dlaczego troszke sie martwie nie wiem czy mi to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3109331093
mimo , że przebijałam nos 25 czerwca . Od czasu do czasu boli mnie dziurka w nosie .. nie wiem dlaczego . a i w środku nosa koło tej kuleczki od kolczyka mam taką gulkę , jakby opuchliznę i to mam już od momentu przebicia .. chyba .. tak mi się wydaje . Tym bardziej szkoła się zbliża i się boję , że jak wyciągnę na 7 h to mi zarośniee ;< ODPOWIEDZ PROSZĘ PLIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejnel
Eee nos przebic najlepiej w profesjonalnym miejscu ;] Mnie np nie bolalo , robilam na poczatku tego miesiaca tylko se dziurke potem rozpiepszylam bo prubowalam wlozyc mojego kolczyka od przeklowania z zawinieta koncowka i nie moglam wiec se dziurke rozpiepszylam ;/ Ale teraz sie ladnie goi ;] NIE RADZE PRZEBIJAC U KOSMETYCZEK! Chyba ,ze bardziej profesionalnych ;] Np ja mialam nos przeklowany u kosmetyczki ale to bylo bardziej studio piercing niz zwykly gabinet kometyczny , byl tam tez salon kosmetyczny w tym samym pomieszczeniu i fryzjer , nos mi przeklowali igla co balam sie ,ze bedzie bolec ale ,az sie zdziwilam ,ze prawie nic nie poczulam :P Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejnel
A propo , ta mala gulka to ropa , przemywaj nos 2 razy dziennie rumiankiem i powinno ci zejsc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejnel
A co do szkoly to nie mam pojecia... Sama sie boje ,ze mnie zlapia o-o co najwyzej jak facetka bedzie mi kazala wyjac to ja se pujde i zara se spowrotem wloze ;p no i tyle xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaha1234567
Kochani mam taki malutki problemik i nie wiem co z nim zrobic... a konkretnie tooo zrobilam sobie kolczyk w nosku jakies mm... noo ok miesiaca temu!! Przekuwalam w salonie pistoletem ;P kolczyk byl oczywiscie oogrromnych rozmiarow a ze mi sie to nie podobalo to postanowilam go zmienic juz po 5 dniach... i tak tez zrobilam kupilam malusienki i krociusienki kolczyk i pyk... alee po jakis 4 dniach po zmianie zobaczylam ze nie ladnie wystaje mi z noska ;( i tak jest do tej pory!! Wczoraj zauwazylam ze blonka w nosku mi zarosla i to jest CHYBA przyczyna niezbyt ladnego wysuwanie sie kolczyka?? Nie wiem co ja mam z tym zrobic?? Chcialam go przebic orginalnym kolczykiem ale on jest juz za gruby i nie wchodzi?? Zastanawia mnie czy kosmetyczka uzna reklamacje i co ona z tym zrobi?? Co prawda mozna go dopychac ciagle ale to nie jest fajne ;( nie wiem czy isc to poprawic czy dalej sie z tym meczyc bo w sumie nie planuje miec juz takich dluuugich kolczykow jak orginalny?? Prosze o rade :*** Aa co do bolu hm... wiecej szoku niz bolu ;D noo i lezka zawsze musi byc :*** Po przebiciu jestes w raju i ciagle chodzisz z lusterkiem i ogladasz swoje cudenko :*** Pozdrawiam i prosze o pomoc :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3109331093
Dzięki Ejnel : ) Ja właśnie nie mam rumianku , muszę sobie zakupic :D A narazie smaruje maścią Rivanol ( odkaża i przyspiesza gojeniu się ) a dziurka jakoś dziwnie mnie też boli , mam nadzieję , że do 1 września wszystko będzie ok ^^ buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejnel
Spoko luzik :) Ja mam nadzieje ,ze mi strupek zejdzie xD bo jak jakas facetka bedzie mi kazala wyjac to nie dosc ,ze wyjme go z bolem to jeszcze czurka od srodka mi moze zarosnac ;/ Bo na zewnatrz jest calkiem wygojona , zaluje ,ze se na sile tego zakreconego kolczyka wpychalam -,- A tak wg do uzytkownika Kaha1234567 , nie warto przeklowac u kosmetyczki i to pistoletem!! Tym bardziej jezeli chcesz poprawic to idz do jakiegos studia albo do profesionalnej kosmetyczki! Nie do byle kogo bo pistoletem sie nie przeklowa a jezeli robi to profesionalista to nie boli! Moze czasem troszke ale to jak uszczypniecie , Gwarantuje ci ,ze jak to zrobi specjalista to wszystko bedzie ok! Pozdrowionka ;* Dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejnel
Do wszystkich* Omg Pardon za moje bledy o-o Matko sama sie nimi szokuje xdddd ale tak to jest jak sie w Polsce od 3 lat nie mieszka xD Tak wiec przepraszam za moja nie wyzyta ortografie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3109331093
Ja miałam przebijany nos pistoletem u kosmetyczki , nic nie bolało .. ale ostatnio własnie w śroku koło kuleczki od kolczyka mam malutką gulkę ropną , chyba brudnymi rękami coś zrobiłam tam ^^ Ale ogólnie jest ok ;d :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejnel
Czasem sie udaje przebic dobrze pistoletm ;] Ale nie zawsze dlatego radze by to robil profesionalista. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazula
cześć ja słyszałam że można trafić na nerw który sparaliżuje pół twarzy, to prawda? ja o kolczyku myślę juz od ponad 6ciu miechów i się jutro mam zamiar na kłucie kopnąć, wiec jak jest z tym? bujda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaha1234567
Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaha1234567
Tak tak bylam w profesjonalnym studio ale tak jakos wyszlo... I nie wiem co mam z tym zrobic?? Ona chyba poprawi mi to igla prawdaa?? Nie wiecie moze jak to przebiega?? Bo tak jak juz pisalam zarosla mi blonka i wychodzi mi kolczyk aa wiec mysle o jej poprawieniu!! Pomocy :O Dziekuje za rade :* i prosze o kolejna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
ja mam kolczyka od jakis 6 lat. Pamiętam, ze nos przekuła mi koleżanka iglą lekarską (średnica 1,6 jakoś tak) mnie bolało strasznie,przez pare dni chodziłam z takim średniej wielkości kolczykiem, później zmieniłam sobie na takiego jak "łepek" od szpilki i od tamtej pory nie zmieniam go :) 6 lat nosze tego berbecia i za kazdym razem jak spojze w lustro jestem zadowolona :) Do koleżanki z bloną, radze pojść do jakiegos studio percingu, tam zrobią Ci z tym porządek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam kolczyka juz od ponad miesiąca, ;) Do tej pory mam problem z wyciąganiem i wkładaniem kolczyka. :( Jeśli w szkole będą nauczyciele sie czepiać... ja nie będę w szkole wyciągać kolczyka. Długo mi z tym schodzi i mnie nos boli... Nie wiem jak to będzie. Najwyżej mnie ze szkoły wygonią. :d PS: Wkoło dziurki mam tak jakby blizne... Dokładnie nie wiem co to jest. Boje się że jak już nie będę nosić kolczyka to zostanie mi ślad. Pozdrawiam. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×