Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

tak pewnie w ogóle nie czułaś, już bez przesady, martwicę masz czy co?;) amy w policzku.. oo nie nie podoba mi się. A ja widziałam dziewczynę akurat dzisiaj co miałam tak jak by pomiezy górną wargą a nosem.. jakos dziwnie,a do tego ten kolczyk jej tak odstawał. MOżna powiedzieć, że praktycznie ten kolczyk miała w tym mmiejscu co jest sciana nosa jak jest wejście do dziurki...coś mi się zdaje ,że ona to sama robiła, albo koleżanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moi pricerzy ten od pępka miał tylko tatuaż, widziałam na ręku takie jakby rybie łuski / skóra węża, a ten od nosa miał ucho w kolczykach całe takich kółkach. No może nie całe ale dużo tam tego ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia: Ciesze się że do nas przyszłaś....;) wrednaaa: Ty chyba jesteś jakaś walnięta!! Omg to co piszemy kretynko jest prawdopodobne w bejcach ci sie poje***o???? Dziewczyno weź odpłyń stąd i tu już nie wchodź!! Dobijają mnie takie "chore" idiotki..... ;/ omg!! Sorry ale ja mam już dość takich idiotek....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* sorcia mój błąd!! "Omg to co piszemy kretynko jest prawdopodobne" Miałam napisać jest prawdą ale z nerwów napisałam całkiem co innego....;/ Buziak dla was:);):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a chciałam jeszcze powiedzieć Fruti że ja też mam z prawej strony kolca w nosku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ilonka no i zaomniałaś dodać, że też niebieski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez mam niebieski:D zmienilam tydzien temu z bialo-lsniacego na niebieski:P heheh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest nas 3 niebieski górą ! A co Amy czy ja o czymś nie wiem i też lubisz niebieski? No jak nie można było włożyć to Amy teraz co tydzień w nosku inny ma ;D Ja bym wyjęla, ale boję, się z nie włożę niestety jeszcze nie opanowałam sztuki wkładania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie niebieski tez jest ladny;) zalozylam jeszcze wczesniej ten z rózowym oczkiem, ale on jest z czarnego bioplastu i niezbyt ladnie ta czarna obwódka wyglada... z daleka troche jak pieprzyk :/ Ale fakt dosc czesto zmieniam, juz opanowalam ta sztuke, moze zaczne jakies wyklady robic hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Fruti oczywiście że zapomniałam dodać że niebieski:);) Niebieski rządzi i nic tego nie zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja też mam niebieski jasny ;p ale jeszcze nie zmieniałam. nie wiem kiedy ktoś tu zaglądnie ale mam problem. nie wiem czy pamietacie jak keidys pisałam ze w srodku nosa przy dziurce mam białe zgrubienie i juz wiem co to jest. To jakis pecherzyk mi sie zrobił. i teraz pytanie co mam z tym zrobic? przebić? czy przypalac spirytusem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Ja też mam niebieski :P na zmiane ;] raz jeden czasem zakładam niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuśśśśka
Dziewczyny mam pytanie :) Kolega robił mi kolczyk w pępku i wziął za mało skóry . I gdy włozyłam długi kolczyk wtedy mi ta skóra opadła i zrobiła sie taka mała ... Więc wyjęłam kolczyk i czekam az mi zarosnie zeby sobie zrobic jeszcze raz ... Mozecie mi powiedziec ile zarasta taki pępek ? i czy bedzie duza blizna ? Plisss odp :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziuśśśśka: Goi sie około pół roku... nie wie jaka będzie blizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuśśśśka
aż tak długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ndziuśśśśka: no raczej tak!! Bo to jest miejsce które sie goi najdłużej ze wszystkich przekłuwanych miejsc (chyba xD) Buziak dla Fruti amy madzi i nie wiem kto tam jeszcze jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Comik
jest wszystko fajnie, wogóle nie bolało pistoletem, nie mam nawet zapięcia bo podobno przez nie cięzko sie oddycha, ale mi kolczyk nie wypada... gorzej teraz przy takiej pogodzie kiedy trzeba smarkać :( heh jest troche nie wygodnie przez pierwszą godzine (a jeszcze jak sie siedzi w zimnie na dworze:P ) ale pozniej sie przewyczaja. Wczoraj mialam robiony i nic juz mnie nie boli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompejuszowa
jesli juz przekuwac nos, to specjalna igła, a nie do szycia -.-. ja przeklulam u kosmetyczki, pistoleten, bolalo tylko w moemncie rpzebicia, potem czulam dziwne dretwienie, smieszne uczucia, i wszystko bylo ok. po 5 dniach wymienialm na normalny kolczyk ;) polecam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolcia1
hej mam problem :( mam kolczyka w nosku juz jakies 1,5 roku, jest to kolczyk zakończony malutka kuleczka, chciałabym go zmienić jednak mam problem z jego wyciągnięciem :( nie wiem czy jest jakis moze sposób na to aby nieco rozluźnić ta dziurke aby wyiągnąć i włozyć nowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
oolcia1: wiesz naj;epiej by bylo zebys stanela sobie przed lustrem i sprobowala na spokojnie .... jedna reka wyciagaca drugo od srodka popchac troszke :) to kwestia paru minut ... :p nic nie zaboli :p co do dziorki masz racje trzeba ja troche rozluznic i bedzie ok ... juz po pierwszym wyciagnieciu zrugim nie bedziesz miala problemu :) :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ja mialam miec kolczyka w nosie ale w szkole nie pozwolili :/ :/ bardzo sie zdenerwowałam !! Ale rodzice powiedzieli ze w pępku nie zauważa ... wiec robie w pępku a w nosie tez se zrobie lecz troche pozniej :p :) :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
wiem ze troche moze bolec ... ale cos za cos .... i tak dawaja znieczulenia :p :) :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
mi mowili że w pepku boli i sie bałam troche... ale jak miałm przkuwany to mnie nie bolało tylko takie ukucie wiadomo jak to igła każde ukucie boli lekko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Sandi15: Mam zamiar se zrobic ... moge nawet w nastepnym tygodniu ... ale ogladalam filmiki na necie .... i dziewczyny piszczaly ... i wogole ale to trwa a ja wiem 30 sekund .... mimo filmikow nie rozmyslalam sie bo moja kolezanka zrobila se kolczyka i wyglada swietnie !!!! :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
ja jak miałam to mnie nie bolało tylko puznije mi nie dobrze było ;d;d od tej igły heh ;] nom sa super ! :)) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolcia1
Andzia pp: własnie myslałam ze ktoś może zna jakies skuteczne metody rozluźnienia tej cholernej dziurki :P bo juz drugi raz przekłuwałam nos i nie chciałabym żebym musiała kolejny raz :P Sandi15: ja mam kolczyka w pępku i moge Ci powiedziec że najmniej mnie bolało a robiłam juz w nosie i języku :) pozdrawiam was :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczeqxxd
Szczerze to lepiej se samemu przekuwac niz zeby ktos inny przekuwal nos to najprostsza sprawa -a boli tylko przy samym koncu przekucia blonki;pp a tak to jest spoxy xxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
oolcia wiem ;] że nie boli no może tylko jka igła sie wbija na poczatku bo zawsze czuć że cos tam kuje xDD bo już mialam robiony :P ale bede miała jeszcze raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
:p :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia-mikunia
siemka dziewczynki przeczytalam wszystko i to naprawde zenujące !!!! dziewczyny nie macie innych zmartwien :p nie mam kolczyka ... bo nie jestem glupia :/ MASAKRA :p pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×