Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość sajgoneczka
ja przebijałam nos w tamten piątek... i przebijała mi go dziewczyna która nie ma salonu kosmetycznego chociaz ma do tego uprawnienia i robi to na co dzień... niestety gdy przekuwała mi igłą z różowym wenflonem nie chciał przejść i musiała mi przekuwać grubszym-takim co zawsze przebija warge... zamrazala mi 2 razy i niestety bolało... zrobiło mi sie nie dobrze i myslalam ze zaraz padne;/;/;/ (jak widze igłe juz mi sie nie dobrze robi;D) no i minął tydzien a ja nadal mam czerwony nos;/;/ na poczatku troche skora schodzila ale juz nie schodzi... moze to od tego ze zamrazala mi 2 razy i dzien pozniej dostałam katar i ciagle przecieram nos?... hmmm moze ktoś mi doradzi co mam zrobić, żeby nos nie był już czerwony?;> tylko nie mówcie mi, że mam wyciągnąć kolczyka bo tego nie zrobie ! ;D mam go niedługo ale już się przyzwyczaiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka9090
Adminkaaa - buhahhahahahahhahahah takie kolczyki w kształcie litery L sa tylko w USA???? to ciekawe bo ja od roku taki kolczyk nosze, a moje kolezanki maja takie już po kilka lat hahaha :P i nie kupowały ich w USA tylko w Polsce ;/ jak chcecie kupić to polecam na allegro :) zamówiłam sobie tam już 4 w różych kolorkach :) albo na wildcat poszukajcie ;) ale na allegro są tańsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwie sie
ja miałam przekłuwany latem, ale po miesiacu wyjełam bo się babrało. Najlepsze kolczyki są zgiete a nie proste,bo te mogą wypaść (tak mi tez radziła kosmetyczka)Samo przekłuwanie bolało i potem przy ruszaniu nosem też, ale chyba mam taki dziwny organizm,który mało toleruje ciała obce w ciele bo dziurki w uszach goiły mi sie chyba z pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczk
ojejku strszny ból nie wiem czy bym sie osmieliła zrobic to drugiii razzz ... przebiłam sobie w noskuuu ale masakra az sie popłakałam.... ale ładnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Napewno bys zrobila 2 raz jak bys chciala miec ten kolczyk :P a z reszta wcale nie boli az tak :PP bez przesady ;] ja mialm robione 2 razy ale za 2 juz nie bolało tak jak za pierwszysm bo pierwszy raz to mialm przebijane kolczykiem od ucha bez zniecylenia tylko naostrzony kolczyk Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajgoneczka ta dziewczyna nie dobrze zrobiła,ze zamroziła Ci miejsce przekłucia. NIE powinno się tak zrobić zwłaszcza ze to nie jest niewiadomo jaki ból i można go spokojnie przeżyć. NIe powinno się dawać znieczuleń, m.in dlatego, że kiedy onno zejdzie później miejsce przebicia boli 3 razy bardziej niż by bolało bez znieczulenia. I teraz właśnie masz takie historie... jeżeli ona była "profesjonalistką" która się na tym zna (Ale z tego co czytam to chyba niezbyt) to powinna wiedzieć, ze znieczuleń się nie daje. W każdym salonie (porządnym_ ci to powiedzą. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathiiii
panterka9090 buahahahahahahaha słuchaj widziałaś kiedyś kolczyka z USA w kształcie Litery L?? Z tego co czytam to nie byłaś nigdy w USA ani nie widziałaś tamtych kolczyków!!!! hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathii wystarszy wejść na stronę zagraniczną i zobaczyć jakie są kolczyki. Napewno żadnej nowości tam nie ma jakiej by tutaj nie była. Chyba sama tam nie bylaś i nie wiesz co mówisz. A panterka9090 ma rację. Takie kolczyki jak tam też są w Polsce. akt może Polska i jest zacofana ( widząc co jest tu a za granicą to mogę tak powiedzieć) ale nie aż tak ,że nie mamy takich kolczyków bo są. Więc zamiast pisać, ze tu nie ma wejdź na stronę i popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piercing jak i tipsy jest przereklamowany i niemodny :) odrazadz kolczyk, ja sama tez zrobilam kolczyk tyle ze w wardze 3 lata temu i po roku go wyjelam bo juz to przezytek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatnik kto tak ci powiedział, ze przereklamowany? To nigdy nie bedzie przereklamowane. To styl bycia a nie jakaś moda ;/ głupie myślenie masz. Kolejna co na modę patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hejka mam na imie Ania :)) Mam 13 lat :) rodzice pozwalaja mi zrobic sobie kolczyka w nosku .... nie obchodzi mnie to czy bedzie bolalo czy nie , bo potem bedzie sie szczesliwym z tego gestu ....mam tylko pytanie do dziewczyn ktore maja juz kolczyka ... czy sparalizowanie twarzy jest czestym przypadkiem u dziewczyn lub kobiet ???? pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia pp: Tego Ci akurat ie powiem bo się nie orientuję!! Ale to zależy jak Ci chyba przebiją bo jeżeli Ci w trafią w żyłkę (tak słyszałam) ale szczerze nie orientuję się jak częsty to jest przypadek!! Ale myślę że jeśli zrobisz to w dobrym salonie tatto to masz gwarantowane że nic takiego Ci się nie przytrafi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to co słyszałaś to chyba nie dokońca tak było ;) moze zdarzyć się sparaliżowanie twarzy, jak źle Ci przebiją nos. ale w studiu tatuaży i piercingu który cieszy się uznaniem takie rzeczy się nie zdarzają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie przełuwałam sama, pierwsze przykladałam kostki lodu zeby nic nie bylo czuc i przekulam i nie bolalo, ale to chyba tylko dla odwaznych taka metoda, najlepiej isc do kosmetyczki i po problemie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nikogo nie ma juz :P wszyscy śpią? ;) To Dobranocka hehe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwaznych...? ja bym nazała ze dla innych... :] bo nikt normalny sobie nie przekłuwa sam czego kolwiek...no moze z wyjątkiem uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Nie myśl kto, nie myśl skąd Życzę Ci Wesołych Świąt, Nie myśl sobie że to bajka, Życzę Ci Smacznego Jajka. Niech tradycja wodę leje Bo zajączek dziś szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathiiii
Fruti sorryyyy ale od 15 lat mieszkam w Nowym Yorku więc wiem co tu mamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mieszkasz w NY!! A nie w Polsce więc skad wiesz co mu tu mamy aktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
no włąsnie ;d;d Pozdroo Fruti ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
jejku dziewczyny dziex ...... balam sie :/ wiecie mieszkam w anglii mam zamiar zrobic sobie w takim salonie kolczyka ... ten salon ma nazwe chyba TATOO cos takiego :) tam tez robia tatuaze :) oni juz napewno wiedza jak to zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego, życzy Ilonka;) Buziak Frutka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))))))) ja już po śniadanku, ale się najadłam, jestem PEŁNA :D buźka Iloncia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domusia
mam 12 lat i mam kolczyka w języku nosie i 5 w uchu wszyscy się śmieją ale ja nie wyglądam na 12 tylko na 16 co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
może wyjmij jakis kolczyk bo sie śmieja pewnie ze tyle ich masz w nosie w uszach i języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hejka dziewczynki :)) domusia jak sie z ciebie smieja to znaczy ze ci zazdroszczą ale tez mi sie wydaje ze powinnas wyciagnac jakiegos ... przynajmniej pare kolczykow z ucha :) a tak po za tym czy kolczyk w jezyku boli ?? nie chce se robic ale tak pytam z ciekawosci :) pozdro dla wszystkich co pisza na tym forum ;p ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hmmm.... :) co do wielkanocy i sniadanka ja tez sie bardzo najadlam :P zycze udanych swiat :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
no z ucha albo z nosa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domusia: wiesz powiem Ci że te wszystkie kolczyki to przesada jak na twój wiek bo dziewczyno ja mam 14 i mam tylko w pępku i w nosie a ty masz w języku nosie i pięć w uchu mi sie wydaje że ludzie śmieją się z twojej głupoty bo jesteś za młoda na tyle kolczyków na raz mogłabyś troszkę poczekać aż podrośniesz i wtedy zrobić se tyle kolczyków ile masz teraz (nie chodzi mi tylko o uszy) Poczekaj jeszcze z 3 lata i zrób sobie dopiero wtedy tyle kolczyków ile masz teraz a nie powinnaś ich mieć bo u takiej młodej dziewczyny to wygląda troszkę głupio;/ wygląda to yyy.... tak no nie wiem jak ale chyba zbyt poważnie jak na twój wiek!! Buziak Fruti:* a też się objadłam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×