Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Huker nawet jeżeli było by to nie modne to co z tego? Robisz to dla siebie czy dla mody?? PO pierwsze piercing to styl, ukazywanie siebie, swojej osobowości, a nie MODA. Dlatego nie rozumiem niektórych ludzi ja mają takie podejście, to jest modne, lub nie. A z tym, że masz za wysoko kolczyk to może tylko Ci sie zdaje, ja 2 dni po przekłuciu też tak miałam, bo nos był opuchnięty i zdawało mi się ze on jest wysoko, ale potem kolczyk \"wrócil\" na swoje miejsce i jest tu gdzie być powinien. nikola29 to bardzo mądrze samemu przebić sobie nos zaostrzonym kolczykiem :) tylko pogratulować. Olusia ale mam nadzieję, że nie będziesz taka niemądra i nie dasz przebić języka koleżance?? ilonka22 buuuźka :) :D:*** cmokk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia12minia:hmm....ja wiem czy tak db mieć przebijany nos pistoletem!!! dla mnie to jest śmieszne i no cóóóóóóóóż głupie!!! Frutka: Buźźźka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia12minia nie jest dobrze. bo pistolet nie przebja skóry-czyli pokolei jej powłok tylko ją rozrywa... każdą tkaneczkę którą ma się w nosie. A igła przebija... Jeżeli by tak można było przebijać samemu, i u kosmetyczek jakimiś głupimi pistoletami to zastanówcie się.. po co w takim razie są studia piercingu???! A no właśnie po to, żeby iść tam i tam przebić sobie daną część ciała!! Ale widać nie wszyscy to wiedzą. iloncia pozdrówka ii weeelki cmok :D ale my się wycałujemy hehe Wszytskiego Dobrego z okazji dnia kobietek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika009
Siemka :) Widze że jestescie doswiadczone w kolczykach w nosku wiec postanowiłam napisac ... W sobote ma mi robić kolczyk w nosie kolega , robił juz duzo kolczyków wiec mam nadzieje ze mi tez dobrze zrobi... Ale boje sie tego bólu :( Mam juz przebity pępek i teraz chce nosek... mam juz kupiony kolczyk z kuleczką na końcu . I jakbyście mogły mi doradzic jaka mam kupić igłe ? bo jedni mi mówią ze 1.8 , drudzy że 1.3 wiec sama juz nie wiem :( czy to tak naprawde boli? bo słyszałam ze ta ostatnia chrząstka okropnie :( i jakie jest prawdopobobieństwo ze mi żle przebije w te nerwy ? Czekam na odpowiedz plissssss ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frucia: Nom ale my sie wycałujemy!!;) A tak to wieeeelki całus!!!! Angelika009: Ja nie wiem ale na twoim miejscu nie przebijałabym nawet u kolegi jakby nawet przebijał z tysiąc razy! W salonie boli prawie wcale!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
a jka bylo z kolczykiem w pepku twoim ?? bylas u kosmetyczki ? czy kolezanka ci roibła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaPP
ja mam kolczyk w jezyku i wardzie i poeiwme ze jezyk boli sepleni sie i nie mozna nic zjesc... a co do nosa to kosztuje to teraz 25 zł w salonie... jezyk ok 80 zł... :P w salonach daja kolczyki do nosa tylko zaokraglone a nie z kuleczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola29
Angelika009 ja tez sobie sama przekłuwałam i bałam sie tego "strasznego" bolu i niepotrzebnie ,owszem na koncu troszke poczułam takie ukłucie ale nie nazwalabym tego bolem,wiekszosc odradza przekluwania samemu czy przy pomocy kogoś ale ja nie widze powodu żeby płacic za cos co mozna spokojnie zrobic w domku, pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika009
Nikola29 : No takie same zdanie mam ja o tym :) Ja juz sie nie boje tego bólu tylko tego bo nastrszyły mnie kumpele mówiąc ze jesli przebije w nerwy to mi pół twarzy opadnie ;/ a jaki miałas kolczyk i jaką igła przebijałas sobie? bo nie wiem jaką kupić ? ;) pozdro ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika009
Sandi14 : Z kolczykiem w pępku było lajtowo :) ... Robił mi kolega na sieni i nic kompletnie nie bolało :) Tam nie ma zadnych żyłek ani chrząstek tylko sama skóra ;P Pozdro ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola29
ja przeklulam sobie zaostrzonym kolczykiem takim zwyklym, a teraz juz mam taki z kuleczka, tylko na koncu musialam troche sily uzyc bo cholera jedna nie chcial sie wbic do konca ehehe ale nic mi sie nie dzieje a juz dwa tygodnie mineły,buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola29
przez kilka dni nosilam ten ktorym przebilam,bo siostra jak wyjela od razu to nie mogla potem wlozyc a po kilku minutach jak dalej grzebala to ja troche bolalo,wolalam nie ryzykowac i tak sie klulam troche nim w nosek od srodka ale co tam warto bylo hiihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika009
hee xD spoko ;)) Mi chce ten kumpel przez werflon włozyc ten kolczyk :D ale nie wiem czy da rade wogóle nie wiem jak on chce to zrobić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola29
ja tez tak chcialam ale niemialam pojecia jak to sie robi wiec poprostu sobie wepchnelam kolczyk i juz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika jeżeli ten Twoj kolega TAKI doświadczony to powinien odmówić Ci kolczyk z kuleczką;/ widać, chłopak nie zna się na rzeczy, a ty jakbyś trochę poczytała to byś wiedziała jakie kolczyki są do nosa przeznaczone a jakie nie... Więc mowie odrazu kolczyk z koleczką NIE NIE NIE. KOlczyk zawijany tak z kształcie litery L ale taki DOBRY dostaniesz w porządnym salonie, a nie u kosmetyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika009
Wiele moich koleżanek robiły sobie same i dawały kolczyk z kuleczką i jakos do tej pory maja wszystko dobrze i nic sie im nie papra :)) jak sie bedzie uważało to sie dobrze zagoi . pozdor ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głupoty nie popieram, i ze ktoś jest głupi to nie znaczy ze i ja muszę, w tym wypadku Ty. Chyba nie bez powodu są studia tatuazy i piercingu prawda?? Jakby tak każdy sobie super robił to by nie było tego. Pozatym potem są problemy z tymi kolczykami i kuleczkami bo nie można go wyjąć, właśnie przez tą kuleczkę i potem się słyszy i czyta " co mam zrobić kolczyk nie chce mi wyjść!!" a jakie masz? "z kuleczką"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Angelika009 - ja tez chce miec kolczyk w pepku tylko ze sie umawiam zkolezanka a ona nie przychodzi :PP i nie wiem kiedy bede go miałaxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
a w pepku bardzo boli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika009
Ahaa :)) kolczyk w pępku to fajna rzecz :) Jesli chodzi o pępek to nic nie boli :) :P komletnie nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
aha to dobrze ;d;d a jaką igła ci przekuwał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
bo ja mam 22 ;] ^^ Buzaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adminkaaa
Angelika009 nie polecam KOLCZYKÓW Z KULECZKĄ na końcu!! ja taki miałam, przebijałam nos w USA,dostałam ślicznego kolczyka w kształcie litery L,( tutaj w Polsce jeszcze takich nie ma). Później postanowiłam sama zmienić kolczyka właśnie na takiego który ma na końcu kuleczkę.. i co? chcąc po jakimś czasie zmienić moją błyskotkę okazało sie że nikt nie potrafi mi go wyciągnąć.... Zastanów się nad tym rodzajem kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika009
Adminkaaa : hmm no nawet jesli bym chciała kupic kolczyk z literka "L" to nie ma gdzie... bo ja mieskzma w Zabrzu a tu takich kolczyków nie ma :( ... a w studiach nie ma tez bo sie pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika009
ja przebijałam pępek igła 1.8 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika009
jak mozecie odezwijcie sie na gg 8396490

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika 1.8?!!!!!!!! Igła do pępka to 1.6 ;/ bo kolczyki nawet mają taką grubość. jak nie ma kolczykow? A skalpy on line?? www.wildcat.com.pl prosze. Cały serwis o kolczykach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruyka: Popieram twoje zdanie:) Wielka Buzia dla Ciebie:* A co do kolczyków z kuleczką nastraszyłaś mnie Frucia i sobie jutro zmienię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona ale nawet pricer mi mówił o tych kolczykach z kuleczką. Bo na początku właśnie poszłam z takim kolczykiem zapytać się czy on jest dobry. On kategorycznie stwierdził, że nie i nie tylko po przekłuciu ale też już jak si wszystko wygoi, bo później problemy sa z wyjęciem...i trzeba prsecinać kolczyk, ale czasami się nie da bo za twardy jet material z którego on jest zrobiony...albo wtedy... No eh są drastyczniejsze metody... Więc sie wystraszyłam, i od koleżanki odkupiłam tego zakrętasa który właśne kupiła jej koleżanka w tym salonie ale ona miala 2 takie to jeden mi odsprzedała. Moze i kolczyki z kuleczką na końcu mają ładne wzorki, ale ja wolę mieć wsztsko ok niż później...problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti:No to serio zmienię se tego kol!!!!!!!! Bo się wystraszyłam!! Też słyszałam takie rzeczy ale zbytnio sie nie przejmowałam.... (Ale ze mnie idiotka) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×