Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość Sandi15
a co ty myślisz że jka ktoś ma kolczyk to znaczy że jest głupi ?? ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia-mikunia
LOL co ty sie tak do mnie rzucasz ????? spoko :/ nie o to chodzi mi o to ze jest glupi po prostu mam takie odpaly ze zazdrosze ... bo mi rodzice nie pozwalają :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia-mikunia
sandi15: ile ty wogole masz lat ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia-mikunia
haha chyba 15 :/ ja mam 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
no mam 15 i co ? ;> a z reszta nie rzucam sie na Ciebie tylko mówie bo gadasz ze nie jestes taka głupia zeby miec kolczyk w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia-mikunia
no ale mi starzy nie pozwalają .... co zrobic zeby ich przekonac ????? pomozcie ... wiem ze jestem troche wulgarna ... i sorka za ten dziki początek ... ale no nie weim co mnie ugryzlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Spookoo ;)) a dlaczego Ci nie pozwalaja ?? bo mogą być różne powody np że w szkole nie pozwalają czy że twoim rodzicom to sie nie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
sprubuj powiedzeć że być chciała na wakacje kolczyk mieć w nopsie.. i poiwesz że po wakacjach wyjmiesz :)) a jak sie już by sie kończyły wakacje to powesz że on ci sie bardzo podoba że jest wszystko dobrze.. to może by pozwolili mieć ten kolczyk ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia-mikunia
To nie takie latwe ..... :p:P chociaz mama sie juz przelamuje ...a tacie to wisi on i tak caly czas mi wszystko pozwala ... :) to on nnamowi mame :p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
lalunia-mikunia : nooo twoj poczatek byl strasznie dziki jak to napisalas .... nie ma czego zazdroscic :) napewno namowisz jakos rodzicow .... trzymam za ciebie kciuki :):) pzdr . dla ciebie :PP o czywiscie dla innych dziewczyn :):) 3majcie sie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Hehe chyba na tym forum tematy ucichły :P :P a tak po za tym to dziwne było to ze kiedyś nie było kolczykow .... Babcia opowiadala ze ci co kiedys mieli gdzies kolczyka to znaczylo ze pochodzili z jakiejs patologicznej rodziny :) Masakra :/ hmmmm teraz kolczyk robi za swietną ozdobe :):) to przyszlo z pokoleniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
JEST TU KTOS ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
no właśnie chyba nikogo nie ma heh :PP jak nie pisza tak nie piszą a jak już zaczna pisać to hoho ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcy_kaplanka
ja tez bym chciala kolczyka w nosie ale nie rozumiem o co chodzi z tym warstwami?? jak ise idzi do studia i robi ten zabieg igla to to jest chwila jeden zamach i nos na wylot przebity czy troche sie trzeba nameczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfnu
siema chcem sobie przebić nos sama tylko niewiem czy to jest bespieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Ja sobie robiłam sama... nie kturzy gadaja ze to niebiespieczne ze coś możesz sobie zrobic ale mi sie nic nie stało i juz mam prawie rok tego kolczykla ;]] Pozdroo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
powiem tak ja sama nosa bym sobie nie przebila bala bym sie ... ale to zalezy od osoby ktora przebija :P:P PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk_inga
ROPIENIE NOSA.Czytam sobie ten temat bo sama chciałabym sobie przekłuc nos, a jestem alergiczką i z doświadczenia wiem że od niektórych kolczyków może ropieć ucho czy nos. Dlatego podpowiem pytającym o tą sprawe żeby najpierw poszły do lekarza i sprawdziły czy nie śa uczulone na jakiś metal czy inny składnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jestem normalnie zdruzgotana niektórymi waszymi wypowiedziami. Poprostu masaka. Nie moge normalnie jak czytam cso takiego - sama sobie przebiłam . Jest super - nic mi nie jest itd. Jednej nic nie jest a druga to czyta spróbuje i wypadek gotowy. A jesli wybierze jeszcze nieodpowiednie miejsce to moze zostac kaleką . Ludzie wexcie sie zastanówcie normalnie masakra. Nic mi nie jest- no nie moge- to jdena z druga cieszcie sie ze nic wam nie jest a nie sie tym chwalicie boshhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
tunia86: zgadzam sie z toba w 100% chociaz gdyby ktos tak sprobowal i by nie daj boze nie wyszlo to .... kaleka !! pzdr :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia2
dzięki andziaaaa no w końcu ktoś mnie pparł bo juz myslalam ze jestem jakas zacofana czy cos z tymi pogladami ale co tak jest ze najpierw wiele z nzas zrobi a pozniej pomysli i to najczesciej jest juz za pozno. Ja tez mam kolczyk w nosie ale w zyciu nie zrobila bym go sama i nikomu tego nie polecam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia2
aha tunia86 to jaaa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hehe spokooo :P:P to forum jakiejs dziwne sie zrobilo ... hehe nikt nie pisze :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia2
nooo widzisz ale lepiej zeby nic nie pisali niz zeby takie głupoty jak nie którzy!!! to nie do wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileniasta
Ja mam kolczyk w nosie od prawie dwóch lat. Mimo że kilka, heh może nawet kilkanaście dziurek w uchu robił mi chłopak (teraz już mąż:), to jednak nos postanowiłam przebić w studiu tatuażu. Profesjonalna obsługa, wszystko w sterylnych warunkach, kilkanaście kolczyków do wyboru. Ból z pewnością każdy odczuwa inaczej, mnie nie bolało prawie wcale, a nos szybko się zagoił. Niestety kilka miesięcy później połasiłam się na tani kolczyk zakończony kuleczką i nos zaczął mi okropnie ropieć, w środku zrobiła się bańka z ropą, którą trzeba było przebić. I to był dopiero ból... Na szczęście nic poważniejszego się nie stało. Przynajmniej wiem, że najlepsze kolczyki to te z haczykami i przede wszystkim ze stali chirurgicznej lub tytanu. Aha i do przemywania nie używajcie niczego na bazie alkoholi. Przekłucie ma się zabliźnić, a nie zostać wysuszone do strupa. Na wszelkie kolczykowanie (nawet ucho) najlepszy jest napar z rumianku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyk w nosie
najlepiej udać sie do studia tatuażu i kolczykowania.Ja byłam wczoraj przekłuć nos i koles mi wszystko po kolei wytłumaczyl.Dlaczego nie robi się tego pistoletem (ponieważ pistolet rozrywa a nie przekłuwa i nadaje sie tylko do uszu),jak dbać o taki kolczyk (najlepiej kupć sobie maść TRIBIOTIC i smarować przez około tydzień ) itd itp.A przekłuwanie w domu czy u kosmetyczki stanowczo odradzam. I jedyna nieprzyjemna (bo nawet nie bolesną) rzeczą było dla mnie znieczulenie bo musiał mi nim napryskać do nosa heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyk w nosie
a jeżeli boicie się że podczas snu wam wypadnie,to najlepiej zakleić go plastrem (opatrunkiem na kolczyku zeby sie nie przykleił) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hehe nooo bo jak by sie przykleil to masakra ... mogloby bolec ale nie koniecznie :):) :P:P pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×