Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość olasia99
czyyli ... mmm będzie widać ze coś nie tka z moim nosem .? będzie opuchnięty.? minimalnie i tylko tam gdzie przekuty cyz wogóle pól twarzy (przesadziłam.?) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
nie no cała twarz to chyba nie. Ale nosek możesz mieć podpuchniety i zaczerwieniony. Do tego jak bedzie ci sie źle goiło to ani nie wyciągniesz ani nie ukryjesz. To nie pepek czy język że zakryjesz i nie widać. Niestety. Dobrze sie zastanów czy warto,naprawdę.ja mam od wakacji i mama zauważyła odrazu:P wyciągłam po tygodniu i u mnie jest ok ale kolczyki z kuleczką na koncu są do duuuupy moim zdaniem a nie umiem dostać innego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Jeżeli byś przebijała u kosmetyczki nos to tam by Ci Pani dała kartke i tam na tej kartce wszystko by bylo npaisane jka dbac o nos itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
dokładnie,ja jak przebijałam język to dostałam broszuri a poza tym pani mi wszystko wyjaśniła jak dbać i co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No to dobrze to znaczy ze raczej wszedzie takie cos daja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasia99
ayyy ... w jezyku nie zrobie bo to wyglada według mnie paskudnie, w pepku i tak widac nie będzie. a w nosie.? tak sobie pomyślałam że zrobiłabym na feriach.? jak wyjadę. akurat sie zagoi xD tyle że jeszcze babcia i /albo opiekun wycieczki jak bdzies wyjade || LOL || zauważy. ale to juz mniejszy problem. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
każdy ma swój gust:D wg mnie w pępku nie wygląda ładnie:P za to w języku mnie nakręca. Ale to jest foru m o kolczyku w nosie;) więc ja powiem ci tyle: nie patrz na to czy ktoś zauważy(bo przecież o to chodzi żeby każdy go widział) bo nigdy go nie zrobisz ,BO zawsze ktoś będzie miał cie na oku. Im szybciej,i bardziej stanowczo go zrobisz,tym bardziej stwierdzisz że było na luzie i nie mialaś się czego bać ani martwić. A rodzice?? ehhh pomarudzą i im przejdzie uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No tak bo to juz w tedy po sprawie tylo ze moga powiedzec zeby go wyjeła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Ja hah
Ja przekłuwałam o zwyklej kosmetyczki, bolało nie bołalo, ale przekuł mi koleś naczynko krwionosne i troche krewka mi leciala i słabo mi przez to było,(ale to raczej na widok krwi:P) Ale innym moim znajomym to sie nie zdarzylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Jaki mi kolezanka przekuwala nos to tez mi pozneij śłabo bylo zaczoł Mnie bolec brzuch i czulam jka bym miała zaraz zemdleć :) Ale pozneij było Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMILKA *
HEJ LUDZISKA JA MAM KOLCZYK W NOSIE NAPRAWDE POLECAM WSZYSTKIM KTORZY SIE WAHAJA, JA MAM JUZ GRUBO PONAD 1,5 ROKU JEST NAPRAWDE FAJNY. SAMO PRZEKłUCIE TROSZKE BOLI NO ALE TO W KONCU UKłUCIE ALE BOLI TYLKO PRZEZ DOSLOWNIE SEKUNDKE A POTEM JEST JUZ OK POZDROFFKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjapunk
nie róbcie sobie kolczyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja zapłaciłam 70zł w studiu piercingu i było wszystko ok ale po 2 miesiącach zrbiła mi sie taka dziwna narośl obok, taki wielki czerwony twardy pryszcz!! kolczyk wyciągnełam a ta narośl dalej jest a mineły już 3 miesiace. teraz musze isc do kosmetyczki laserowo to wypalić :( moja koleżanka miała podobnie... NIE RÓBCIE SOBIE KOLCZYK BO NIE WIADOMOMO CZY WAM SIE TAKIE ŚWIŃSTWO NIE ZROBI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No ale to nie robi sie kazdemu widocznie tobie musila cos zle zrobic albo cos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
"nie róbcie sobie kolczyka!" dziewczyno uspokój sie! tO że tobie sie jakies tam narośle porobiły nie znaczy ze kazdy musi tak miec:) ja np nie robiłam u kosmetyczki tylko sama w domu i co?? umieram z powodu jakiejś narośli?? nie,bo jest wszystko oki i jestem zadowolona. Nie można nikogo zachęcać ani zniechęcać! Każdy zrobi jak uważa. I PAMIĘTAJCIE! To że mi sie udało zrobić go dobrze nie znaczy że każdy bedzie miał tyle szczęścia,a to,że komuś porobiły się narośle nie znaczy wcale że wy też takie coś dostaniecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
No masz racje też tak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoVe ChRiS
Siemka...nazywam sie Natasza...dzisiaj chce sie przekłóć kolczyk w nosku...ale mam kolczyk z kuleczka na końcu...:-( gdzie idzie kupic taki normalny kolczyk....i czy boli przekłówanie...jakie moge miec konsekfencje jak źle przebije...pomoźcie...błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa123454321
co masz na myśli pisząc "normalnego"???? z reguły każdy kolczyk ma przeważnie kuleczkę,ale są też takie na "wkrętke" czyli zakończone haczykiem. Czy chcesz przebić nos sama?? jeżeli tak to proponuje wrócić się kilka stron do tyłu bo zamieściłam kilka informacji o skutkach źle przebitego nosa ale skutkiem nie jest "złe przebicie" tylko "uszkodzenie nerwa lub naczynka" jednak proponuje sobie przeczytać tamte wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Jaki spokuj juz na tym forumnikt nic nie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciaaa_wawa
ja tez mam problem z tą naroślą ;( niestety .... nie wiem co zrobić.... ale kolca nie wyciągne! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati94
Hej mam pytanko bardzo chce sobie przekuć nos i moji rodizce sie zgadzają ale czy w szkole nauczycielki nie benda sie żucać ?? Jak myślicie ?? Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati94
Hej mam pytanko !!?? Bardzo chce sobie zrobić kolczyk w nosie moji rodzice sie zgodizli 1 ale czy w szkole nauczyciele nie bendą sie zucać?? ?? Jak myślicie ?? Czekam ?? Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kolczyk w nosie bo bardzo mi sie podobal. nosilam go jakos 5 miesiecy poczym stwierdzilam ze mi ie znudzil. przebijalam u kosmetyczki, zaplacilam chyba z 12 zl, pyk myk i juz. nie bolalo, zagoilo sie w dwa dni, wiec dziewczyny prosze nie robcie tego w domu, jescxze cos sobie zakazicie ale traficie na jakis nerw czy cos. nie boli w salonie, a to jest wasze cialo i trzeba o nie dbac. wogole to mysle ze nauczyciele nie powinn na to krzywo patrzec, zalezy jaki kolczyk chce sie nosic, ja nosilam delikatny bardzo, bo takie subtlene podkreslaja urode a nie szpeca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
To tez zależy od tego do ktorej klasy chodzisz :) ale raczej nie powiini wyzywac i w olge ja jestem teraz w 2 gim. i nic nie gadaja a awet gdyby gadali to i tak bym go miala caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
A jeżeli chcesz sie o cos zapytac to napisz na gadu 8277149 tylko od rau mowie ze na wszystkie pytania moge nie znać odpowiedzi he ale to jeszcze zalezy od pytania :)...Ale prubujcie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
8277149 GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Aha i piszcie nawet jak mnie nie bedzie...Ale odpowkem jak bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex---andra
cze.....:)mam 14 lat i bardzo chce mieć kolczyk w nosie...1ciagle myśle czy sobie sama nie przebić ale boje sie że moge sobie sama zrobić krzywde..? mama uważa ze jestem jeszce za mała....:(czy do nosa można wsadzić kolczyk do ucha?czy moge wyzadzić sobie duża krzywde przebijajać sama nosek?;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
mozesz go zrobic sama tylko najlepiej jak by ci zrobila kolezanka ktora juz keidys komus robiła tego kolczyka pzrebic mozesz naostroznym kolczykiem lub igla zakupiana w aptece :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkowa90
suzi mam pytanie obok kolczyka zrobił mi sie pryszcz, wydusiłam i teraz jest jeszcze wiekszy ale juz nie pryszcz tylko taka kulka nie wiem jak to nazwać ;( nie ma tam krwi, strupka, nic. tylko taki pryszcz jakby. co to??? jak sie tego pozbyć? pomóz:( nie hcce kolczyka wyciagać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkowa90
sandi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×