Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość niussska
a mam pytanko jak robicie ten peeling ? i kiedy go stosujecie? codziennie rano....???? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNkrk
Nie chce nikogo zniechęcać, ale ja bardzo żałuje kuracji tym czymś, po nałożeniu maści za pierwszym razem dostałem okropnego podrażnienia, moja twarz wyglądała jakby miał rozległe oparzenia, ale nie w tym rzecz, ale w tym co było później. Tak próbowałem, nie tak często...mniejsze ilości, nawilżałem( naczytałem sie głupi różnych opinii w internecie, ze to tak na początku ma być, ze później skóra sie przyzwyczaja etc.) doszło do tego,z e czerwone "przebarwienia" nie chciały znikać, skóra stała sie bardzo drażliwa zarówno na zimno jak i ciepło, wcześniej nie miałem takich problemów z cerą, zawsze jasna, a teraz non stop z zaczerwienieniami na policzkach. Radzę sie zastanowić przed leczeniem sie na własną rękę takimi specyfikami, tym bardziej, ze ten środek nie należy do zbyt bezpiecznych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winchester
Akurat powyzsza opinia jest dosyc dziwna :| Ja jestem bardzo zadowolony. Po niecalym tygodniu stosowania, przede wszystkim moje czolo i skronie sa po prostu GLADKIE!!! Zatem jesli jeszcze troszke tego pouzywam, to licze ze wszystko bedzie cacy :). Na reszcie twarzy zaczalem uzywac tego troche pozniej, ale rowniez widze juz delikatna poprawe. Po nasmarowaniu skora mnie delikatnie piecze, ale to tez dlatego, ze ja nie rozsmarowuje tego dokladnie, tylko zostawiam cienka, jeszcze biala, warstwe na twarzy i pozwalam temu wsiaknac w skore. Piecze przez chwile (delikatnie, zero bolu), ale jak sie o tym nie mysli to przestaje, a po paru minutach juz jest przepiekny luzik ;)). Dla mnie to jest piekna sprawa. Nie uzywam zadnych kremow nawilzajacych, bo uwazam, ze warto jest przezyc te pare tygodni z luszczaca sie skora a nie kombinowac :)) (poza tym mnie skora sie nie luszczy). Nie mniej jednak, rozumiem ze osoby ze skora delikatna moga miec problemy. Ja na szczescie mam skore dosyc... zahartowana :)) pozdrawiam i zycze powodzenia w walce z tradzikiem!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie spodziewaoalm wiekszych efewktow po brevoxylu, fakt,wyszusl krostki....nie wyskakuja mi teraz tak jak ostatnio...ale blizny i te swieze dalej sa widoczne bardzo...wiec dalej musze sie malowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka1988
jacy wy ludzie jestescie naiwni. nie zwalczycie tradziku maścia za 20zl. ten breboxyl to jest syf i dla mnie jest to smieszne jak ktos pisze, ze po tygodniu zobaczyl poprawe. moze poprawa jest ale tradzik wroci i to nasilony. wiec po tygodniu stosowania brevoxylu nie ma sie co podniecac... a co do czerwienienia to prawda jak skoncze kuracje Roaccutanem to po pol roku biore sie za popekane naczynka...i to dzieki brevoxylowi. zaden dermatolog na poziomie nie przepisze takiego swinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeskaaa
Dziewczyny! brevoxyl jest super. chodziłam do dermatologa przepisywał mi jakies antybiotyki ale ten differin czy clindacne to jedno wielkie gó*no !!! natknęłam sie na forum z brevoxylem i normalnie wyczytałam tyle pozytywów ze szok..ale natrafiłam na posta gdzie pisało ze osoby wypowiadające sie są podstawione zeby tylko reklame zrobić...więc stwierdziałm ze szkoda mi kasy na jakis prepart bez recepty ktory na pewno mi nic nie pomoże, bo skoro leki an recepte nie pomogly to takie cos tym bardziej nic nie pomoze...ale kurde kupiłam !! i normalnie codziennie Bogu dziekuje za ten brevoxyl ! miałąm trądzik grudkowo- krostkowy, takie duże skupisko białych krost wokol brody ktorych nie dalo sie wycisnąc a do tego policzki w grudkach..wogole wygladalam masakrycznie, nie chodzilam na imprezy ani nigdzie bo sie wstydzilam..a teraz po zastosowaniu brevoxylem nie moge sie w lusteko napatrzeć !! brevokxyl wyleczyl mi twarz w 6 dni !! tera tylko boj sie czy nawrotu nie bedzie..ale kurde dziewczyny poki co to samo cudo, nie pamietam kiedy ostatni raz miałam taką cudowną twarz...a tyle kasy straciłam na te wszystkie specyfiki od dermatologa a tu taki brevoxyl za 18,80 wszystko załatwił..normalnie dziewczyny gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty Oleńka jesteś
zazdrosna i wredna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnniussska
mam pytankO jak wy go stosujecie? ten brevoxyl. bo mi on strasznie twarz zniszczył tzn krostki wypalił ale mam okropnie czerwoną twarz i skóra mi schodzi, a czasem się marszczy na czole. w pierwszych 3 dniach jak go nałożyłam na całą twarz na noc było ok, ładnie wygładził, a teraz jest okropna, u was też tak jest? ILE te zaczerwienienia będą na twarzyyy???????? ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka1988
zazdrosna nie jestem bo nie mam byc o co zazdrosna:) sama przetestowalam ten specyfik na wlasnej skorze i wiem co to jest brevoxyl:) wiecej szkod niz pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka1988
tradzika nie zwalczy sie w 6dni:) na to potrzeba minimum pół roku niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann66
jestem zaskoczona, tez mam trądzik ale o podłożu hormonalnym i faktycznie widzę poprawę, ale neicałkowitą, to prawda jest dyskomfort, bo skóra jest sucha i się łuszczy, ja używam maseczki nawilżająco-odżywcze na noc, a na dzień brevoksyl, bo syfki wychodzą w ciągu dnia, a w nocy skóra odpoczywa i regeneruje się ewentualnie na syfki punktowo benzakne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.. o
mam 16 lat. Czy ja tez moge to uzywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnniussska
a pewnie, ja tez mam 16 lat i tego używam od tygodnia. ale dam ci rade przez pierwsze 2 dni nakładaj na noc brevoxyl na cała twarz a potem przez jakieś 3 dni punktowo na syfki i znow na cała twarz i uzywaj kremów nawilżajacych. Bo inaczej skora ci sie bedzie łuszczyc tak jak mi... i w ogole okropne plamy pozdrawiam.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż....
stosuje ten brevoxyl juz od tyg na noc ale straszniemi wysusza twarz no i jestem czerwona a jak nakldam ten krem to mnie buzia piecze...wiec nie wiem czy nadal go stsowac...;/ niby jest lekka poprawa ale to luszczenie nie moge zabardzo sobie z nim dac rady;/ rano dam brem bambino a poniej jak chce dac fluid to masakrycznie widac jak sie luszczy skora. nio i juz sama nie wiem czy meczyc siedalej czy odzucic brevoxyl dodam ze praktycznie po kazdej masci, kremi czy zelu na tradzik skora mi sie luszczy. a peelingi nie bardzo pomagaja. duzo widzialam pozytyw na temat brevoxyl dlatego jeszcze to uwywam... jak myslisie przejdzie to luszczenie skory i zaczerwienia czy nie bardzo??? mialyscie tak dziewczyny jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez tego nie wolno nakladac na cala twarz tylko na te zmiany trzeba uważac na okolice oczu, gdzie skóra jest bardzo wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peelingów nie wolno stosować jak sie ma wypryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko kilka takich ropnych a tak to podskorniaki i blizy... brevoxyl stosuje sie na cala twarz... a to jak mam pozbyc sie tego luszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnniussska
no cyz.. ;p ja mam zupelnie taki sam problem jak ty heh tez strasznie sie uszczy ale na szczescie juz nie piecze i nie ma plam bo przeszlo.. tez nakladam bambino a rano podklad heh strasznie to widac. ale ja nadal stosuje ten brevoxyl bo jest git. a ci sie marszczy skora po nim??? :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszke sie marszczy a po jakim czasie usato u Ciebie to pieczenie? bo mnie jeszcze piecze i zastanawiam sie nad odzuceniem tego brevoxylu. przede wszystkim przez to masakryczne luszczenie:/w pon do szkoly i jak ja mam tak isc??? jak podklad nic nie daje poradz jakos jak mozesz nnniussska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamla
mi tez sie łuszczyla i szczypala na początku ale pozniej samo przeszlo Efeky byy widoczne szybko ale niestety wypryski dalej wychodza:/ więc az takie cudo to nie jest ale przynajmnije nie zapycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamla a po jakim czasie przestalo Ci sie luszczyc? dlugo sie meczylas? i do szczypanie? nadal uzywaz brevoxylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnniussska
miałam zaczerwienienia przez jakies z 4 dni i mnie skóra piekła a teraz juz nie i jest dobrze tylko strasznie sie łuszczy ja nakładam jedynie na całe czoło i punktowo to na policzki, bo mam grzywke i łuszczenia nie widac. No więc jest to bardzo dobre i jak narazie nie odkładaj tego kremiku chyba że już nie wytrzymujesz, ale używaj dużo kremów nawilżających, ja sama tego nie używam bo mi po nich strasznie krostki wyskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnniussska
A ponoć też słyszałam ze to dobrze jak się łuszczy i skóra schodzi bo niby po to tak jest żeby mogła wyjść nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnniussska
wiesz co może na jedną noc nawal sobie tonee balsamu (dla suchej skóry) i tak zostaw, rano daj brevoxylu i będzie dobrze, tylko że nie wiem czy ci po tłustym nie wyskakują krostyy? bo mi tak:/ ehh a jak nakładam brevoxyl ty mnie juz tylko wtedy szczypie, swędzi ale to tylko chwilowe. A pierwsze dni brevoxylu były okropne miałam strasznie opuchnieta twarz. A teraz pytanie. JAK DŁUGO SKÓRA BĘDZIE SIĘ ŁUSZCZYĆ??? . ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzisiaj mnie juz tylko troche piecze na poczatku i jakby mniej sie luszczylo... moze skora zaczyna sie przyzwyczajac... no ale teraz robie tak ze jak umyje twarz naloze brevoxyl i czekam z 30 min i pozniej dam troche kremu bambino i sie mniej luszczy. brevoxyl uzywam tylko na noc a na dzien kremy nawilzajace po to zeby mniej sie luszczyc. najlepszy wedlug mnie jest bambino bo nie wychadza czesto nowe zaskorniaki tylko sporadycznie. no ale musze starych sie pozbyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnniussska
heh BaMbInO tego też używam... jedyne co bleee to luszczaca sie skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie to luszczenie jest straszne....!!! mam tylko nadzieje ze szybko to przejdzie. bo nawet podklad zle wyglada jak jest buzia zluszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnniussska
No okropne a pod podkładem to już w ogóle=/ dlatego teraz go prawie nie nakładam. Jak wynajdziesz coś na łuszczenie daj znaka:P:) pozdrawiam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×