Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość Madzia15
Doniu Brevoxyl trzeba stosowac tylko 3 miesiące...pisze dokładnie w ulotce.Może to dlatego ze stosujesz go dłużej...Idz po porade do dermatologa on bedzie wiedział. PS.Ja osobiście stosuje go niecały miesiac i jestem raczej zadowolona...zobaczymy efekty pozniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia Katalina
Madziu niestety nie masz racji.Mam opakowanie Brevoxylu przed sobą i dokładnie to pisze tak: "Pełny efekt działania Brevoxylu występuje zwykle po kilku tygodniach stosowania. Jest to normalne w leczeniu trądziku. O ile lekarz nie zaleci inaczej terapię należy kontynuować przez co najmniej 3 miesiące." A więc trzy miesiące to dolna granica stosowania. Ale mimo to dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati203
nio ja nie wiem czy taki super.. Używał go już okrągły tydzień i nie widze cienia poprawy a nawet robi się troche gorzej.. nie miałam tych podskórnych grudek a teraz.. mam!!! Małe ropne ... jak mialam tak tez nadal mam .. wiem ze podobno na rezultaty powinno sie czekac do 3msiesiaca ale jak czytalam wypowiedzi innych poprawe zauwazyli niemalże od razu...Wiec nie wiem czy jest sens używania go nadal...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaa
POSŁUCHAJCIE! ja uzyłam tego kremiku raz, wczoraj zakupiłam, nie czytałam zadnych postow na ten temat, poprostu poszłam do apteki i kupiłam pierwszy lepszy, bo juz nie mogłam wytrzymać, nigdy mi sie tak nie paprała cera jak teraz, i odziwo po pierwszym zastosowaniu widze znaczna poprawe, wiem ze to bedzie działać, tak zuje. TYLKO MAŁA RADA !!! co niektorzy to chybanie rozumieja co to znaczy cieniutka warstwa kremu, kłada wiecej bo mysla ze im wiecej to szybcie pomoze na wypryski itd, a to nie prawda, wrecz przeciwnie buzia czerwienieje. Delikatna warstewke, na opuszke palca, nie wiecej, pod makeup supcio, nawet fluidzik sie ładniej rozprowadza, potem myc buzie dokladnie woda z mydełkiem, odczekac az pozadnie wyschnie i (cieniuska) warstwke na noc. Mam nadzieje ze mi pomoze tak jak niektorym z was pomogło, Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam od pół roku około... i jest suuper :) czasami jak to kazdemu [ na, prawie] jakis pryszcz wyskoczy. mi szczególnie przed / w czasie @ ... ale ogólnie to jak widze swoja twarz na zdjeciach a teraz to max róznica ;] w ogóle inna cera :) PS. uzywajcie do tego kremu nawilzajacego :) mała rada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj po przeczytaniu tego topiku zakupiłam ten kremik i na noc zastosowałm. A dziś jestem gładziutka jak nigdy i nie musze juz używac bazy pod puder. Dzięki dziweczynki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia Katalina
No i już jest lepiej, kupiłam nowe opakowanie Brevo i trzymam je w lodówce i znów jest dobrze, znów działa.Także moja rada:lek do lodóweczki przez wysoką temperaturę składniki tracą swoje właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala.....
Dziewczyny ten kremik nie tylko likwiduje wypryski ale i troche rozjaśniłmoje piegi od słoneczka na policzkach, od teraz chyba zaczne go stosowac tez na nosek, chociaz nie mam tam ani jednej krostki a kilka plamek od słońca. Jedyna wwada troszke wysusza i skorka lekko schodzi, ale to nic, fluidzik potem wszystko zatuszuje, POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaarci
Z większosci opini wniosek jest jeden że Brevoxyl jest naprawde bardzo dobry. Wysłałam wczoraj tate do apteki żeby mi go kupił. Wraca i patrze z benzacne. Bo w aptece powiedzieli mu że to to samo. Jutro nic tylko sama sobie go kupie bo u mnie w aptece go nie ma. Ach szkoda. Męcze sie z tym dziadostwem od ładnych paru lat. Ostatnio było lepiej pare syfków ale jakos przez tydzien tak mnie wysypało że masakra. Mam nadzieje że on mi pomoże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając jakieś cztery miesiące temu opinie o brevoxylu miałam nadzieję że jest wreszcie coś co uczyni moją skórę normalną , po tym okresie stosowania straciłam nadzieję.POdskórne grudki i zaskórniki są nadal , a na czole ! nie miałam jeszcze takiej ilości gudek jakie mam ostatnio. Wydaje mi się że na początku stosowania kremu było lepiej.Najgorzej cera wygląda gdy sie patrzy pod światło. Ale cóż stosuję brevoxyl nadal z nadzieją że może kidyś bęe miała normalną skórę . Jestem załamana od kiedy zaczęłam dojrzewać i do tej pory, a mam już trochę lat, wciąż ten sam , wielki problem. Ja już wysiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evlenka
a ja Wam powiem ze kurde sobie na placach posmarowalam kilka razy i mi sie rozeszlo!!!TO MOZLIWE ZE BREVOXYL MOGL POGORSZYC STAN MOICH PLEROW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to cudo pomoże na blizny po syfach na dekoldzie? czy skóra po tym schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee
BREVOXYL żądzi umnie zauważyłem efekt już po drugim użyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, chcialam sie spytac czy po tym brevoxylu nie zostają blizny po tradziku.. bo skoro tak bardzo wysusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.
No to ja tez ruszam dzis do apteki po brevoxyl :D mam 18 lat i od 13 roku zycia mecze sie z tym gownem! mam za soba setki wizyt u dermatologow i jeszcze wiecej masci ktore nigdy nie pomogly. mam nadzieje ze to i na mnie zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvaaa
ja kupialm niedawno brevoxyl ale juz go kiedys uzywalam i spisal sie calkiem niezle ale wtedy sie tak cera nie przejmowlam a teraz to mam obsesje kopletna i boje sie efektow mam nadzeje ze beda go wychwalc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśXD
Hello! Czytam Wasze wypowiedzi i wraca mi nadzijea! Może jeszcze będę miała piękną cerę... zaraz biegnę do apteki... oby mi pomogło!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśXD
A mam pytanko! Czy można się po Brevoxylu opalać ? ! Bo w ulotce nic nie ma na ten temat... próbował ktoś może?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BREVOXYL-ZBAWICIEL śWIATA
Ludzie!to jest jakiś cud,kupiłam ten brevoxyl po przeczytaniu waszych opini,po czterech dniach zeszło mi dosłownie wszystko ,a miałam na prawde poważny problem.teraz mam gładką buzie i w końcu życie stało się piękne!:) nawet się nie zastanawiajcie,jak najszybciej do apteki po brevoxyl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśXD
Dużo osób już to pisało, ale ja również muszę to napisać!!! Brevoxyl jest naprawdę cudowny, to jakiś niesamowity lek!!! :)) Używam go 4 dni i mam gładką buzię jak nigdy! Na serio polecam!!! Nawe się nie zastanawiajcie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulja15
Ja Brevoxyl stosuje prawie 3 tygodnie i cera bardzo mi się poprawiła. Po 6 tygodniach podobno już całowicie schodzi. Tylko boję się jednej rzeczy: po niektórych pryszczach zostały takie przyciemnione miejsca, czy to zniknie? P.S. Te przyciemnione miejsca są ok. 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuśXD
Noo nie wiem... bo ja nie wiem nic o żadnych zaczerwienieniach, skóra jest po tym gładka, żadnego schodzenia skóry, ani zaczerwienienia... nie wiem o czym wszyscy piszecie,, może mam jakąś bardzo wytrzymałą cerę, a Wy delikatne? No nie amm pojęcia! Ale Brevoxyl jest fantastyczny!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeeee_odpowiedz
LUDZIE!! mam takie wazne pytanie!! wlasnie czytalam wszystkie komentarze o brevoxylu i tez sobie go kupilam ale moja siostra mowi ze kiedys uzyla benzac i miala straszny syf na twarzy... opazenieeeeeee strasznie wygladala, w aptece powiedzieli ze BREVOXYL I BENZAC to jest prawie to samo!! ja wlasnie nie wiem, moze wy uzywacie jakis inny brevoxyl? ja mieszkam w belgi i moze tu jest co innego niz u was??? moze mi ktos pokazac foto tego brevoxyla proszeeeeeeeeeee blagam!! pozdro dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeeee_odpowiedz
ojejQ wlasnie nalozylam brevoxylllllllllllllll mam nerwaaa tak jakbym miala zdawac egzamin panstwowy lub cos))) jak bedzie cos nie tak ja chyba dostane wscieklizny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja meczylam sie z zaskornikami ropnymi od wielu wielu lat nic nie pomagalo co miesiac mialam oczyszczanie , bezsensowne tabletki na ktore kasa leciala nie wiem kiedy .. na jakis czas wyleczylam buzke , jednak ostatnio znowu zobcazylam jedngo ropniaka nie musze mowic jaka byla moja reakcja :/ w portfelu zostalo ostatnie 20 zl .. poszukalam na roznych forach wiadomosci na ten temat ;/ wiedzialam ze musze cos kupic no i prosze brevoxyl wapdl mi w rece po 3 dniach doslownie po zaskorniku zostala mala plamka .. szczerze od serca polecam ten krem nie jakies inne masci ktore kosztuja po 70-80 zl i starczaja na gora 5 razy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..12..**
Brevoxyl super na krosty w okolicach bikini ! Spróbowałam i nie moge uwierzyc.. Zawsze miałam problemy z wrastającymi włosami, robiły mi się brzydkie krosty. Nic nie pomagało a po Brevoxylu jest 100 razy lepiej ! :) moze skóra nie jest idealna, ale widzę dużą poprawę. :) może warto spróbować.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Payton01
Duuuzo o nim czytałam i postanowiłam wypróbować. Mam nadzieje ze mi pomoze :D A słuchajcie dziewczyny jesli stosuje sie BREVOXYL mozna tez stosowac inne kosmetyki do cery tradzikowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsens
JA kupilem.. stosowalem 2 tygodnie.... krosty nie zeszly ...tylko skora mi sie przesuszyla i krosty bardziej bola..nawet sie czlowiek usmiechnac nie moze....ja juz wysiadam...sa wakacje..ja siedze w domu...bo przeciez dawniejszy mister elegancji i szykownosci nie moze dac zauwazyc swiatu swojej twarzy.......kur** moze faktycznie czesto nasmiewalem sie z ludzi..teraz wiem ze jakkies nieszczescie moze spotkac kazdego.... no comments... Przez to cholerstwo stracilem dziewczyne.... ale nie z tego powodu ze ona miala jakies zastzrezenia..po prostu zerwalem z nia .....bo chcialem jej oszczedzic tego widoku.... nie moglem sie z nia widywac wygladajac jak idiota....po prostu nie moge... stracilem ją...nie chce oblać matury..bo do szkoly nie wroce zanim moja twarz nie wroci do dawnego stanu......... a zostal mi ostatni rok... brak mi słow na to juz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania160a
Hej pisze do Słuchaj powiem tak......do nie dawna tez tak miałam.....wytłumaczyłam calasytuacje chłopakowi on powiedział że jemu to nie przeszkadza.....i że kiedyś to zejdzie a dla niego zawsze bede sliczna...jest kochany....nie przejmuj sie...kupiłam brevoxyl na poczatku tez nie pomagał ale kupiłam Tormentiol jest bez recepty kosztuje nie całe 6 złotych smaruj na noc naprawde pomaga.....10 dni tym potem przez3 dni brevoxyl i tak na zmiane powinno do 3 tygodni zejść naprawde..jeśli nie wierzysz wejź na www.Ania160a.fotka.pl :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×