Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Opolanko , pomysł wyspy znakomity. masz ode mnie moc 😘😘 za to! Noah, bywaj zdrów i marz, marz, zamieniaj marzenia w realia.:D:D:D Na dobranoc szepnę słówko prosto w uszko: śpij cichutko mój kochany łakomczuszku😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opolanko, nie mam siły, bolą mnie nie tylko palce od tej klawiatury , ale policzki i gardło o głośniego rechotania. :D Szkoda, ze wpadłaś tak późno......:( Ja tez pędzę do łazienki, bo jutro skoro świt wstać muszę. Oj te życie - raczej proza. Ja wolałaym poezję! Zatem Miła Opolanko czas pożegnać sie nam przyszło. Bzi daje prosto w nosek i życzę owocnej lektury naszych bazgrołów. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że znajdziesz. a jak nie , to my Cie znajdziemy....Nie daruję ............................ tego kołysania i całusków obiecanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Witam :) dziś będę nieuchwytny :( a chętnie bym o "wyspie" popisał ....... eh Miłego dziś Wszystkim dnia życzę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wyjatkowo tak szybciutko wszystkim witam! Gorące 😘 dla wszystkich moich towarzyszy wyprawy na tę naszą wymarzoną wyspę: Kobieto, Skołowana, Opolanko, Maxim, Kiedyś czarny, Per i Ty mój słodki Noah😘. Kiedyś czarny, co chciałbyś porabiac na tej wyspie? i pytanie zasadnicze - Lubisz serniczek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POdnosiciel Topików
I co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POdnosiciel Topików
Myślałam, że może ktos wejdzie do naszego domeczku i cosik napisze. A tu cisza. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem czarny - nic nie stało sie takiego, abyś nie mógł sie do nas przyłączyć..... Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Dobry wieczór. :) A co to dzisiaj Wszyscy zabiegani. Wyspa nasza dosłownie bezludną się staje. ;) Wracać tu szybciutko Robinsonowie! :D Każdy czasem marzy o złocistej plaży Z młodzieńczego nawyku w upalnym tropiku. Choć taki rozbitek ma mały dobytek, To musi być cudnie na wyspie bezludnej. Oj, musi być cudnie na wyspie bezludnej, Czynsz za busz niewielki dwie lub trzy muszelki. Tam wszystko rozkwita, więc zbędny kapitał, Oj, musi być ślicznie i ekologicznie. ;) (OT.TO) Tutaj Każdy ma wartość. :) Z obiegu tak szybko nie wypada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu 👄 Tak długo literki składałam, że nie zauważyłam, kiedy się pojawiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Już sobie pogadałam :O Moja latorośl domaga się dostępu do komputera. Zajrzę trochę później, gdy zgodnie z grafikiem ustrojstwo bezwarunkowo mnie przypadnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za rozkoszny całus ;). Odwzajemniam z rozkoszą 😘 Kobietko, jak minął dzień w świecie nieustannej gonitwy? Czyż nie lepiej na tej naszej wyspie lub choćby marzyć o niej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem myślę, że me dziecko dostało za dużo władzy w demokratycznej rodzinie. należałoby zmienić rodzinny ustrój:D choćby w sprwach komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Jestem ponownie, a tu ... nadal cisza... Co to się stało, gdzie się podziały pozostałe Panie i Panowie? :( Violu, marzyłam dzisiaj, aby zniknąć, rozpłynąć się w powietrzu i schować się gdzieś przed całym światem. Najlepiej właśnie na jakiejś wyspie bezludnej. Takie zwariowane dni mam od dłuższego czasu i nie zanosi się na lepiej...oby gorzej tylko nie było. :) A jak Tobie dzień minął? Pewnie uśmiechy kochanych dzieciaczków wynagradzają Ci trudy tej niełatwej pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, faktycznie gdyby nie te uśmiechy dzieci, ich pełne radości oczęta to zawód ten byłby czysta biurokracją. Obecnie nauczyciel jest takim referentem co to spisać swój każdy ruch musi, tony papierów gromadzić, potwierdzenie potwierdzenia papieru, itp. Istna papierowa robota. A dziecięcy świat rządzi się swoimi prawami. My powinniśmy otwierac wszystkie drzwi i okna, aby nasze dzieci mogły się rozwijać i kształtować. Pracuję obecnie nad złożeniem swej teczki na nuaczyciela dyplomowanego - co to za niewdzięczna robota( jaka bezsensowna twórcza praca nad laurką ku swej czci). Dzisiaj troszkę zazgrzytało między mna a synem, ale to burza hormonów - już jest o\'key. Pozdrawiam gorąco. Noah, czyżbyś zapadł się pod ziemię? Mimo wszystko ślę 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opolanko wołam Cię!!!!!! Skołowana Wołam Cię!!!! Maxim wołam Cię!!!!!! Kiedyś czarny wołam Cię!!!!!! Całkiem czarny wołam Cię!!!!!! ........................................................... Noah, dlaczego nie słyszysz mego tęsknego wołania? A dla wszystkich posyłam buziaczki😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, ta biurokracja wdziera się wszędzie. Papier papierem papier pogania. Bez podkładki, dupokrytki nic się nie ruszy. Znam to doskonale, czasami mam już mdłości, kiedy znowu muszę stworzyć następny papier. A najciekawsze jest to, że w czasach, kiedy nie było komputerów, drukarek, kopiarek, jakoś wiele spraw na telefon można było załatwić. A dzisiaj, w dobie powszechnej komputeryzacji, możliwości gromadzenia danych w wersjach elektronicznych ...kilkakrotnie wzrosła ilość tworzonych dokumentów papierowych, a czas załatwienia sprawy przez podania, opinie itp. się wydłużył. Czegoś tu nie rozumiem. :D Violu zazgrzytało ... i już dalej wózek gładko jedzie. Niestety, tych zgrzytów miedzy przedstwicielami róznych pokoleń nie da sie uniknąć, też to znam doskonale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu jestem, tylko do licha tak długo mi to pisanie schodzi. :D Maxim witaj miło. ;) Lepiej późno niż wcale. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×