Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, jak bedziesz się wstydził (a nie musisz) to Ci szatkę z liści palmy odpowiednią uszyjemy i niedoskonałości figury sprytnie zatuszejemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki kiedyś tez szukali jakiegos sposobu na \"załatwienie\" lekcji. Szukali długo. Gdy dotarło, że kocham muzykę poważną, to odpuścili. Nie znalazł się odważny, który chciałby się poświęcić. A co do wyspy tylko z nami. Oczami wyobraźni widzę nasze wspólne pogawędki wieczorne przy ognisku [rozmarzył się]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wasze radosne przekomarzania przygoniły i mnie do kompa;-) coraz weselej robi sie na wyspie choc wciaz brakuje pozostałych bywalcow topiku:-) no i zaczął się smaczek..jakby erotyczny! o d l u d n a wyspa, żar z nieba, błękit wody, szafirowe oczka Noaha:-) Maxim, Twój brzuszek juz niebawem nie bedzie taki zaokraglony! owoce, rybki, soczki...to dania mało tuczące;-) dziewczyny, dołączam się do Was w stroju bikini Waszą wage juz znamy a co do mojej:-) to tez spodziewam się, ze dietetyczne dania mi posluzą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, ta szatka bedzie nad podziw seksowna! Uwierz w nasze zdolności. Kobieto , prawda, ze je posiadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, żadna kopka siana Zaufaj mojej i Violi inwencji twórczej ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, zaraz dostaniesz 😘 od Noaszka :P Noaszku, a z którego listka mam zrezygnować , z tych dwóch górnym sie domyślam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko witaj! Nareszcie i Ty dołaczyłaś. :D Widzisz jakTwój topik w wyspe marzeń zamienilismy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu podobnie myslimy i się chyba ... nie mylimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj skołowana internautka>>>> ciesze sie ze trafiłaś i to w odpowiednim stroju :)🌻...... Zgadłaś Violu z dwóch górnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noaszku.................... 😘 Uspokoiłeś me serce❤️ A co do stroju bikini, to zamienia sie on w strój topless.Dziewczyny przystajemy na to- wszak to demokratyczn awyspa- podyskutowac należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana internautka>>>> cały czs czekam ;)................. .....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki skołowana internautka>>>> tyle mi wystarczy wyobraznia zrobiła swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie nie odbiegamy ... facetom na poziomie brakuje tego luzu który tu tworzymy .... sa spieci a brak wiary hamuje ich checi do działania, pragnienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie do Was dotarłam i witam serdecznie;-) Sporo tu mowy o kusym odzieniu bo upał na wyspie duzy;-) Jak Wam się podoba nocleg pod gołym niebem? Bo mi nie bardzo:( Panowie, mam nadzieję , ze zbudujecie nam jakies wymoszczone gniazdko do snu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 🌻 o p o l a n k a>>> pewnie ze zbudujemy ale takie by niebo widać było......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×