Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Z moich maleńkich obserwacji......wiem, że........exik ........chciał sie wyszumieć, chciał rozwodu, bo pragnął wolnosci dla uciech tego swiata....kiedy już to wszystko miał........ to zapragnął być mężem w zwykłej cichej rodzinie....................... Oj musiało mu być źle, że zatęsknił. Ale szkoda, że tak późno. ech. Koniec tego! Teraz jestem na wyspie i leże na cieplusim piaseczku i opalam swe nagie ciało i krzyczę mało, mało .............................................Nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - nasi PANOWIE zawiedli , wiec poszukamy nowej krwi:P TUBYLCY sa tacy nieokrzesani:D:D:D, opaleni, zaskoczeni, piękni i muskularni, tajemniczy i nietuzinkowi........:D Skołowana do dzieła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ruszamy na podbój Wyspy w poszukiwaniu milosnych uniesień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulchne - toc to ich przysmak :d Ja będę Twym męskim ramieniem - zawsze bronie pokrzywdzonych i uciśnionych;) Na nic me wdzięki kobiece ludożercy wolą Ciebie :D Ja zostanę na zakaskę po obiedzie, albo do mycia garów hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, ubierajmy sie w listkowe ubrania i szukajmy miejsca do schronienia sie na noc widze spore liście:) musimy jakos dac sobie radę:) moje domowe rybki i skorpionki wołają mnie, a woda niesie ich odglosy.. mam nadzieję, ze jutro ktos przypłynie i bedzie nam raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym buszu wyspy szcześliwości też odbieram sygnały z kuchni, ale od mego byka rogatego. hi hi hi - moze później bedę mogła poleżeć pod tym gwiaździstym sklepieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatańczmy jeszcze jakis taniec na rozgrzewkę przy blasku gwiazd i księżyca:):) i ...do miłego jutra, ulożę się na tym wymoszczonym gniazdku między drzewami:) Violu, a Ty widzę jeszcze pląsasz z usmiechem chyba zmęczyło mnie to dopływanie bo zaden rekinek mi nie pomagał papapapa..zapadam sie w sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
A co powoecie o wodniku??????????/ nie ma mnie na necie tylko czasem doskocze poczytam tu i tam i siedze blisko mojego wodniczka jakie macie z tym znakiem skojarzenia o swoim wole nie pisać wymieniłyście go mowią że najbardziej beznadziejny w znakach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Nadchodzi bykkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ,uwagal plazowiczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Cicho wszędzie ,głucho wszędzie>>>>>>>>>>>>>>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Elektryfilacji nie było:):) ciemno i wszyscy spia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu, gdzie my dzisiaj ze skołowana nie były i czego nie robiły:D:D:D Czy jutro przyłączysz sie do nas Byku rogaty? Nie odstrasza Cie nasze ciała odziane w figowe szaty? Zimna jak lód ............ dopływaj do wyspy, wszak ona azylem nas wszystkich, wyspą szczęsliwości i radości przeogromnej. To istny raj dla wszystkich zodiakalnych stworków: byczków, skorpionków, strzelczyków, rybek, wodniczków, ............................Razem nas dwanaścioro będzie. Fiu fiu - nieźle sie zapowiada. :D:D:D:D Rysiu, a Ty czym dopłyniesz? Jakieś syreny Cie poprowadzą? Pewnie tak! :D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu - byczku :D, w realu też znam takiego jednego Rysia byczka, ma on dobre serduszko. Ty wirtualny Rysiu - tez takim mi sie wydajesz. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :D Internautko... przeczytałam...coś w tym jest... ;) Ja jestem Koziorożcem, pani zima w całej okazałości. Może na wyspie powiać chlodem, nie boicie się tego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kobieto:) Twoja rzeczowosc ,zmysł praktyczny i lojalność to skarby:D Zapraszamy rowniez Aborygenina bo mocno się gdzies zapodział! Podglądający , pewnie bedziemy potrzebować równiez Waszej rady - odzywajcie się:) Fajnie, ze mamy wyspę, ona powinna poruszyć naszą wyobraźnię :D Panie i Panowie na poziomie zobaczymy jak się znajdziemy w takich egzotycznych warunkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
Skołowana nie bój żaby;) ja jestem zimna jak lod więc nie ponijesz nawet znakiem zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie urocze, przyodziane fogowymi listkami i brodzace po lazurowym morzu dziewczyny Kobietko 🌻 Skołowana 🌻 Zimna jak lód 🌻 Dla Was te kwiaty, abyście wsadziły je za uszka ;) A na powitanie tysiąc 😘😘😘😘 Właśnie słucham starego przeboju ,,Zakochana kobieta\" B.Streisand - uroniłam niejedna łezkę..... dziewczyny biore na wyspę własnoręcznie upieczone i pachnace eklerki. Reflektujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana ja zabiorę na wyspę kilka ksiażek i przede wszystkim dobry humor.......:D:D:D:D. Resztę wykombinuję na wyspie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jaka ja dzisiaj jestem rozleniwiona..... leżałabym pod palmą i nic nie robiła. Słuchałabym tylko muzyczki z radia PLUS. lalalala.........lalala.......lalalalalalala............................. :D Kołysze się w tak melodii i nucę, kręcąc sie w foteliku........ Maximku prosze zatancz ze mną walca................PLEASE ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... a ja naprawde upiekłam dla was pyszniutkie eklerki z kremem budyniowym....... Myślałam, że razem je spałaszujemy przy popołudniowej kawusi :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×