Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość rysiek421
czy ten krasnal to od pułkownika Fridmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Kto ma ochotę połazić po lesie w deszczowe południe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, ze sama sobie pochodzę po lesie ale to nic ..jest pieknie!:D rozłożę kocyk na pniu , siądę i poczytam ...jak wspaniale pachnie mchem, grzybami , a drzewa...bajka szkoda Rysiu, ze umknąłeś zanużam sie w lekturę przy akompaniamencie ptaszków:) i czegos co miło pobzykuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lęki nerwica
Rysia i uciekł po prostu lęk go zjadł przed Toba skołowana internautko on się noi takich kobiet jak Ty ale w rzeczywistości na necie jest 421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Skołowana ,och dlaczego przyszłaś tak późno ja juz dawno po lesie buszowałem . Nie wykręcaj się czytadełkiem zadnym tylko ,,gumaszki" na łapki i przedzieramy się przez gęstwiny.Refleksy jesiennego słońca na tle brzeziny są piękne jak obrazy Wyczółkowskiego.Jesteś romantyczka taka blokowo-serialowa?Jak nie , to śmiało popatrzeć na las lub w nocy na gwiazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
JA mam lęki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Za życia sie bałem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lęki nerwica
wiadomo że tak oalisz pijesz jestes zły więc musisz mieć lęki.............to zżera Cie twoje sumienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
To nie jest zadna ucieczka tylko............. praca dla ojczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lęki nerwica
miało byc palisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Lękiiiiiiiiiiiiiii:):):)nawet koszmarki mi się nie śnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Kto mnie próbuje nawrócić tylko na jaką drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rysiu 🌻 Oj ja też miewam koszmarki, jak każdy chyba :) A na jaką drogę chciałbyś być naprowadzony ? Postaramy się może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wracając do wczorajszych nocnych lęków i nawróceń Rysia:D, nie sądzę, ze faceta mającego spory bagaz doswiadczeń, inteligentnego i z poczuciem własnej wartości mozna nawrócić!!:D:D:D to nie do zrobienia! Rysiu jest pełen uroku taki jaki jest, a jego lęki to zwykła kokieteria, prawda miłe Panie? Jak Wam się podobają rubaszne próby podbierania nas Pań przez Panów na poziomie? Tylko oni mogą wzbudzic w nas ten dreszczyk emocji, czyż nie? :D:D Dzisiaj również z a n u r z a m się do lektury, oczywiscie tylko w ramach luziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lęki nerwice
Rysiu na drogę normalności boś przeciez ............ ale o tym innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sie wie.....he he he Ale.....nagly potok slow i stwierdzen w tym miejscu moze spowodowac...nagly nawal zainteresowania tego tematu....i ...naprzyklad Panem Rysiem ....ktorego pozdrawiam ...... pozdrowienia dla wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbujmy porozmawiac na temat luźnych związków, układów, które zakładają On i Ona. Układ powstaje gdy się sobie podobają, lubią się i mają wiele wspólnego, ON i Ona spotykają się, rozmawiają, spędzają razem wolny czas, ogladają filmy, spektakle, koncerty, bywają w kawiarniach, pubach , na tańcach, odbywaja wspolne wycieczki i dają sobie również wiele czułości. Czy na tym etapie zycia, na ktorym jestescie stac by Was było na układ? Na ile cenicie sobie własną niezależność, zeby decydowac się a wręcz żądac takich relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy oni sa wolni
czy w zwiazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
gdy mój partner zdał sobie sprawe ze może mnie stracić zmienil się o180stopni jaki z tego morał niezaleznośc to potęga miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie powiecie na temat niezalezności i układu? tak bardzo pragniecie romantycznych uniesień rodzących miłość? miłość buduje się powoli bo tylko ta na mocnym fundamencie nią jest, czy długotrwały układ eliminuje ew.miłość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Podoba mi się toooooooooooo ,tylko..............po kilku spotkaniach w paniach powstaje gigantyczno-niebotyczna zaaaazdrosc:):0, wtedy nawet ,niech by to była Naomi i geniusz Einsteina miała urok Skłodowskiej i poczucie witalnosci Kwiatkowskiej, w oczach owies jak u nieodległej maturzystki . To jednak słoik miodu jest w stanie zjesc tylko niedzwiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
ło, matko ale jestem leperowaty WITAM WSZYSTKICH🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Długotrwały układ zabija miłosc i zagania jedno do pralki drugie do kontenera wynieść śmieci proza zycia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, ze wiekszość Pań i Panów...nie potrafi zachowac dystansu i wkrada się zaborczosc ale do układu trzeba się d o b r a c , żeby sprawiał radość, a nie przeszkody, wszak zycie powinno nam sie juz tylko toczyc łatwo, lekko i przyjemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×