Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość rysiek421
Znów oglądalaś my jak myłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
eż ogladam ten horrrorek jak córka jest w domu wielka miłośniczka Sztefana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Takie normalne do wyniesienia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Kiedyś byłem z taki ,,układem " na zakupach w jakims markecie ,wszystko było łokej tylko pani się bardzo rozczarowała moją osobą , przy kasie jak poklepałem się po kieszeniach i stwierdziłem ,że nie mam karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
To taka bajka o naszych nowobogackich na odludnym terenia w starym domku nad jeziorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Zapewne bohaterowie tego serialu potrafią wszystko naprwić i są jak Mac Giver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Miałem kiedyś takie siedlisko ale było to tylko siedlisko do %% ,dobrze ,że wpadła w to ciężarówka i zrównałą z ziemią całe to siedlisko zła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
No, tak tylko ,że jak obiekt wybierał sie na zakupy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
ale dziwna ta wasza konwersacja co maja smieci pralki etc jak dwoje ludzi jest razem to chyba wszystko jest wspólne i te czynności też ja mysle że sami zostajemy z wyboru jest nam po prostu prościej latwiej i przyjemniej z wielu powodow między innymi wielu mężczyzn pierdzi i to na forum kafe poruszane jest na wielu topikach inni bekają jeszcze inni chrapią kobiety oczywiscie trudniej mi wymienic ale tez maja wiele przywarow więc po co z wygody panowie wola byc sami mają wszystko i kobiete z doskoku a uczuć na tyle nie potrzebuja bo wszak kochaja sami siebie wystarczajaco mocno kobiety podobnie ale inaczej one po co maja sie w............idąc ulica z taklim panem ktory wiadomo nie darzy ja uczuciem więc ogląda sie za każdym lepiej poruszającym sie tyłkiem no i co lepsze tylko to że w każdej chwili mozna sie więcej nie spotkać a konkubinat to samo niestety dddddddd zawsze z tyłu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Inwitacjo ,wstałem by przeczytać to co pisałaś.Ło, matko jak można tak wejsć oceniać , swoje wnioski narzucać, czy to ktoś z leperowatych ; wszedł , nie zapukał ani się nie pozegnał.Samotna uczestniczka łowów Kalidońskich:), woreczek jej się zmniejszył ,żółci ubyło i teraz pewnie też chrapie w poczuciu ,że komus dokopała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
masz racje Rysiu ale gdzie to wylać;) lepiej w necie niż w domu do bliskich więc tak sobie postukam w te klawiaturke i.......... ale bez uraz masz 99%racji w tym co napisaleś ja tylko 1% bo każdy jest kowalem swego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna..spoko, ja chwyciłam Twój \"nalot\" Rysiu ma trochę skąpe doswiadczenia w zakresie wpadania i wypadania na forum forum ma to do siebie, ze udzielamy sie na nim , jesli mamy cos do powiedzenia pozdrawiam wpadajacych i wypadajacych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
cieszy mnie to że wiesz w czym tkwi sedno;) a Rysiu Krzysiu czy też tam inny pan nie interesuje mnie ale lubie wiedzieć jak mężczyzna widzi to co kobieta nie widzi:P albo jak czuje czego kobieta nie czuje i wlasciwie wchodze między inymi po to żeby latwiej było w realnym świecie zrozumieć mężczyzne oczywiście mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Skołowana czyli ja nie mam nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Zimna masz chyba rozdwojenie jaźni i brakuje Ci.......:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Powiem Ci na uszko mnóstwo nieudaczników życiowych próbuje na necie wybielić swoje wady i anomalie , staraja sie elokwencją i wyszukanymi słowami nadrobic swoje wady lub braki , które spowodowały to ,ze partner kiedyś powiedział finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Zauważyłem taka zaowalowaną agresję nie tylko do mnie ale do innych wchodzących na ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
No i narobiło sie wszyscy uciekli by sie popisywać eurydycja na innych topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Skołowana może połazimy po górach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×