Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

akurat Twój rumcajs mógł się wybrać na polowanie... nie oglądałaś \"Krzyku\"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
indiana jakis Ty kochany troskiwy i opiekusnczy to może zdradzisz w końcu ten znak????? Chyba nie chcesz aby nas ciekawośc zżarla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam syna Lwa..:) Aborygenin.... byczek mówisz... wieszzzzz.... byczek i koziolek podobno sa idealną parą...;) :D:D A ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna, w takim razie przetpotopowy egzemplarz... ze mnie..:) Ale świetnie, świeża krew przyda się w \"rodzinie\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki... oczywiście powinno być \"przedpotopowy\"... to literówka, nie liczy się w ogólnej klasyfikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborygenin...:) Rzeczywiście... pora umierać... na pewno już zaczynasz się sypać, bo przecież 39 lat do czegoś zobowiązują... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ...wiecie niedawno malo sie nie wysypalem ...hahahhahah wiec od tego czasu ..staram sie uwazac.....aby nie wysypac sie doszczetnie ......hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porządku, podoba mi się, że uważasz na siebie;) Po pierwsze pamiętaj o zębach i włosach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie się oszczędzaj :) Ta chatka z kochankami mogłaby z rozpaczy zalać się łzami... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, zęby i włosy najtrwalsze.... :) Ja bym zwróciła uwagę na coś innego...... coś co stanowi trzon i żródło wszelkiego istnienia... Ide na chwile z psem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabeczki mam wszystkie hahahahahh i wloskow na glowce mi nie brakuje ...skolowana mnie zna wiec moze potwierdzic ze jeszcze w szwach nie pekam ...i nie rozlatuje ...na drobne czasteczki ahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chatka z kochankami? Czyżbym o czymś nie wiedział?:/ Gdzie się możecie pokazać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch zaczyna pękać po czterdziestce, więc ogranicz piwo i fasolkę po bretońsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randkowałeś ze Skołowaną?:) rozumiem, że nasza przesympatyczna opiekunka i założycielka forum zaprasza tutaj wypróbowanych znajomych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego randkowania wyszło? :D Skołowałeś ja jeszcze bardziej? :P Czyli Aborygenin jak mozna przypuszczać, chłopak ( mam nadzieję, że taka masz płeć) jestes jeszcze do rzeczy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zostało truchło.....:D Aborygenin odszedł... w ramiona Czerwonego Kapturka z chatki pełnej cudownych niespodzianek..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz aż taki wybór w swojej przepastnej spiżarni? :D Możeeee dzisiaj coś......... z chińszczyzny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczenie mozliwe...sporo przeszedlem w swoim krotkim zyciu hihihiih....ale w szwach jeszcze nie pekam ze smiech i z tluszczyku hahahahah a racja jestem facecikiem z krwi i kosci .....:-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×