Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Jejku, cóż moje śliczne oczka widzą? Skołowana Internautka!!!!!!! 🌻🌻🌻 Pozdrawiam Cię serdecznie i letnio. Abbuś, Ciebie całuję równie gorąco, a może nawet bardziej ;) 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla Violi i Skolowanej ......ja jak zwykle zapracowany i strasznie zalatany jestem ....moc buziaczkow w pysiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Nie! Nie! Nie zdechł! Byłam na wakacjach....... Nie mogłam pisać. Wybaczcie..... 😘😘😘😘😘 Abbuś i Skołowana dla Was zawsze przesyłam moc 😘😘😘😘 i ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WTOJCIE NOM !!!! Zawalony jestem robota ostatnio ze hej ...kurcze ....nie wiem jak tak mozna ...chyba jestem pracocholikiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aborygnin
Czesc dziewczyny i chlopaki ...... napisze krotko ..noooooo...musze zbierac kasiorke na paliwko do helikopterka ..hihihihiihhiih samo na wode nie chce dziadostwo dzialac.......pozdrowienia ...👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkich, czy ja dobrze trafiłem, coś mi chyba umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłyszałam niedawno interesującą wypowiedź na temat szczęścia. Aby móc być szczęśliwym z kimś, najpierw musimy znaleźć szczęście w sobie. To bardzo ważne, bo to wewnętrzne, nasze własne szczęście pozwala nam w razie niepowodzeń doznawać mniejszego uszczerbku. Czym jest własne szczęście?:) Dobre pytanie. A może ktoś rozwinie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A taki jeden...
Moim zdaniem "znaleźć szczęście w sobie" znaczy zaakceptować samych siebie takimi, jakimi jesteśmy. Mówiąc prościej: polubić siebie. Inaczej mówiąc, nigdy nie znajdzie szczęśliwego związku ten, kto nie umie sam ze sobą wytrzymać. ;) Zresztą coś trzeba do tego związku wnieść, np. własne pasje, to co nas wyróżnia... To czyni nas wyjątkowymi (również we własnych oczach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllooooo, helloooo..jest tutaj ktos...hihihihi widze ze tamacik wraca do zycia....pozdrowienia dla wszystkich ..wiadomo od kogo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac facetow na poziomie
tu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zaglądam od czasu do czasu..... Dla dawnych znajomych 😘😘🌻🌻 a dla nowych :) p.s. takie słowa jak r.......... są na tym forum dosyć powszechne, ale czy konieczne..... drogi autorze ,,ZŁOTY\"....może złotousty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walace
WITAM!jestem po rzejsciach i często sam próbowałem oiznać kobiety yu i ówdzie, ale co ztego, kiedy te naprawdę fejne zamykaja sie w 4 scianach, zagadnąćkobietęmożna zawsze i szedzie. Rzadko która odpowie ostro, raczej łagodnie i po prostu będzie ej miło, ze ktoś sie nią zainteresował. szukam w internecie ale panie też czsami zwodza i nie chcąsie spotkaćlub wycofują sie z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! wygląda na to, że faceci na poziomie wychodzą jednak poza net, bo topik zastygł z braku tematów :( jak pojawia się , po sporadycznym wpisie, na czołówkę forum , to jest narażony na prowokacyjne wpisy:( etatowi wpadający na różne topiki są niestety plagą kafeterii i widać brakuje im ...jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riseesmerpelf
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys bylem etatowym wpadywaczem do topiku ...ale roboty tyle ...ze czasu brak ....pozdrowienia dla Wszytkich dziewczyn duzych i malych ...dla Violi i Skolowanej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walace
panowie na poziomie sa i beda natym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×