Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Indiana... wierz, że ta niezależność chwilami bokami wychodzi... Czasem przychodzi po prostu czas, kiedy człowiek chce kochać... i już.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
przyznaję wam po części rację:) z jednej strony byłoby miło, z drugiej przestałem wierzyć. Mnie akurat jest dobrze jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Okazuje się ,ze to nie tylko ja jestem ,,hałdziarzem".Witam wszystkich miło i moich ziomków ,którzy wychowali się w cieniu hałd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Dlaczego połowę tekstu zezarło cos:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Chyba ktos głodny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Jak dobrze ,że dzieci mam duże :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana... mnie póki co też... mam święty spokój, nie musze się martwić o jeszcze jedną osobę w swoim zyciu... wolna i niezależna... tego też trzeba posmakować :P Wiem co czujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Zwiazek mały czy duży zawsze moż e sie rozpasć(ZSRR),pozostaja tylko miłe wspomnienia i to trzeba zachowac w pamięci a ,,nie w uwiędłych laur liść z uporem stroic głowę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Też mam niezależności po uszy jak mam zrobic stertę prania ,wtedy oczy wędrują do góry i westchnienie się wydobywa za bratnią duszą co by powiesiła pranko:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
Rysiek!! jak możesz!!!:D widzę, że potrzebna Ci pralka automatyczna. Nie spodziewałem się takiej szczerości;) Altantis, cieszę sie że podzielasz mój punkt widzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tych których dzis jeszcze nie witałam :Kobieto, Indiana, Atlantis, Rysiu 🖐️ Rysiu to tylko ze względu na pranie wznosisz oczy do nieba :D Niezależność .... fajna jest ale daje sie we znaki w momentach kiedy pozostajemy sami w długi jesienny wieczór a w telewizji kolejny beznadziejny serial, wszystkie ksiażki z domowej biblioteczki wyczytane. Owszem pozostaje net albo spotkanie z przyjaciółmi ale i tak czegos brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkich :)... tak czytam o niezależnosci i zastanawiam sie co czują ci którzy mają ją od lat na codzien ? a moze własnie mają jej dość wmawiając sobie ze własnie tak jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezależnośc traci wartość jak trzeba nauczyć się czynności nie przewidzianych dla płci, typu wiercenie dziur tudzież skręcanie mebli..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomad, nikt niczego sobie nie wmawia... ;) My , to znaczy ci niezależni w skrytości ducha marzymy o tej drugiej połówce...:) Ale wiesz... musimy na codzień trzymac fason.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehhe przerabiałam odśnieżanie, rąbanie dzrewa, wrzucanie wegla i kopanie ogródka :) Pare dni temu wymianę kontaktów a dzisiaj klejenie akwarium ;) Te czynnosci mnie nie przerazają, prędzej samotnosć... cisza w domu i pustaka kiedy wieczorami dzieci wychodza np na imprezy albo gdzieś do znajomych... dobrze ze pies i kot są moimi wiernymi kompanami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo znam kobiety które sobie swietnie radzą z pracami przewidzianymi dla meżczyzny :) wymienią zamek, odsniezą chodnik i skleją akwarium :) zupelnie tak jak umiały by to od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
jakoś nie potrzebuję nikogo do gotowania, prania i prasowania. Cholera, już od dawna podejrzewałem, że jestem "inny":) Jeżeli piszę, że jest mi z tym do twarzy (czytaj: dobrze), to znaczy jest mi dobrze. Akurat trzymanie fasonu powiewa mi i wisi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na darmo zwiesz się Indiana... taki ktoś zwykle ciągle gdzieś powiewa i wisi...;) A to nad skałą, a to nad kłebowiskiem węży... :P Nomad... ano nie pomyliłeś się... ale nie warto mieć satysfakcji... twarda jestem i tyle .. jak Roman Bratny :D Vivian 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indiana69>>> no nie ...prac i prasowac potrafie tez tylko ze jak ugotuje to raczej na to patrzeć niż jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no witojcie, witojcie ale zaraz będę musiała się pozegnać bo córka pracę pisać musi więc mnie o 20:00 pogoni od kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech napisze najpierw na brudno... ręcznie :) Mnie też wyrzuci na trochę, ale później wrócę..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio :) i w dodatku pogotowie serwuje smaczne jedzonko ... takze nie pozostaje mi nić jak stać sie niezależnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×