Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

wrocilam na chwilę..poczytała poprzednie posty... luknęłam troszkę... i juz wiem co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta pogawędka miała ujawnić całą naszą mądrość życiową? no to sorry, ale nie zostałam wtajemniczona, chyba temat topiku mnie zmylił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziz, Ty diabelskie nasienie.... nie czepiaj się roześmianego towarzystwa..:) Każdy pisze jak chce... elaboratów i wodolejstwa oczekujesz? Liczy się konkret czyli esencja..:) Już wiem kto to Maxim... co robi Indiana.... i że tak powiem zaczęłam się orientować...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie, pojawiła się męska energia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ester.. setki... ale nie wiem czy ziz to stały bywalec czy troll:) No i płeć... ciekawe jaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziz... jasne, że ważna.... nawet w konfesjonale wiesz z kim rozmawiasz:) Choć generalnie z Panem Buckiem konwersujesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis, Ziz tutaj pisuje. :) Tylko coś dzisiaj chyba nie ma dobrego humoru. :( Zapytałam, nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis40 ----> a dlaczego jest ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla poddierżki rozgowora :) Lubię wiedzieć czy mam przed sobą męską czy żeńską energię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko 43 ---> no wiesz, piątkowy wieczór i to samotnie, to źle wpływa na męskie/damskie ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, a to chłop czy baba jest? :) Jak nie ma humoru, to my go napompujemy radością zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziz...wiem...:( Ale można tutaj stworzyć namiastkę miłego spotkania towarzyskiego. :) Wiem, wiem, że to cukierek przez papierek, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziz...ale już nie jesteś samotny.. masz NAS ! Cieszysz się? :) A w czwartkowy nikogo Ci nie brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis40 ---> A co robisz, kiedy masz męską, a co kiedy żeńską energię? Jest jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziz... wiesz.... zazwyczaj jest różnica pomiędzy kobietą, a mężćzyzną... niewielka ;) ale jest.... :) A co robię? Nie mogę Ci tego powiedzieć... Na razie nie należysz do wtajemniczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, właśnie dzięki ziz\'owi znowu sobie przypomnialam, że mi też bardzo przeszkadza brak towarzysza płci przeciwnej w wakacje, piątki i soboty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko 42 ---> tak tak, ten papierek, który opakowuje wszystko: te rozbiegane, piękne oczy szukające nieistniejącego punktu, gdzie te spojrzenie chwytające ukradkiem ciekawość dwuznacznego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis40 ---> proszę, przyjmij mnie, zrobię co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziz, musisz wykazać inicjatywę, wówczas i znajdą się na pewno TE oczy. :) Tyle kobiet spedza samotnie wieczory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Oj.. Ziz......... ok, jesteś przyjety, to trochę kupowanie kota w worku...:) Zobaczymy jak na tym wyjdę ..;) Twoja tejmniczość jest zabójcza.... Teraz ja zacznę się rozglądać za siebie i wokół siebie, czy gdzieś tam za rogiem domu lub w alejce cnetrum handlowego nie czyha na mnie jakaś głębia schowana w aksamitnych oczach...:) Mój kot właśnie poczęstował się wodą ze szklanki... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ziz to złosliwiec jest, czyż nie? lepiej się ulotnię póki mnie nie zaatakował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zaufanie. Mogę więc chyba zadać kolejne pytanie. Powiedzcie mi drogie Panie, czy inaczej rozmawiacie z mężczynami a inaczej z kobietami, nawet o tych samych problemach, np. tego rozpolitykowanego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×