Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Kobieto43 Dzięki za streszczenie :-) Ale chyba głównie omawiacie za i przeciw szukania nowych partnerów po nieudanych związkach, czy tak?(upraszczając rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz jak widzę dużo pozytywnych cech. :) Przede wszystkim Jesteś jak sądzę wymagający, trudno Ciebie zadowolić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estersete, tak masz rację. Każdy próbuje też (tak myślę) odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest to możliwe, czy warto, czy chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie jestem na etapie self-radzenia sobie ze sprawami typu malowanie mieszkania, ale pewnie wcześniej czy później.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
jeżeli to, że jestem wymagającym w pracy i trudno mnie zadowolić jest pozytywną cechą, to tak, jestem chodzącym zbiorem pozytywów:D Ale już dajmy spokój rozbieraniu mnie na drobne. Sama z tym pędzlem sobie radziłaś? Ja chyba zaryzykowałbym wałek;) Ester - napisz kim i skąd jesteś, każdego tutaj namawiam na zbliżenie i napisanie o sobie kilku słów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estersete, malowanie dla mnie nie sprawia żadnego problemu. Zresztą lubię wałkiem czy pędzlem pomachać. ;) Tego roku więc postanowiłam trochę zamalować przeszłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana i tym i tym. ;) Ale fajcie jest Ciebie \"rozbierać\" ;) ja tam mogę dalej to czynić, a jak widzę pozostałe Panie chętnie mi pomogą. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto43... mam nadzieję, że na kolorowo...:) W życiu od czasu do czasu trzeba zmienic to i owo, nawet przyroda to robi..:) Nie wspomne o kameleonie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto43... O niczym więcej na razie nie marzymy jak o rozbieraniu Indiany ! Miejmy tylko nadzieję, że warto..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
praca na tyle wygodna, że mogę decydować często kiedy zrobić sobie kilkudniowe wakacje:) Już zresztą pisałem niedawno - organizuję;) Rozbierać chętnie to "my"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz... to mamy podobne zajęcia chyba..;) Ja nie organizuję, raczej doradzam... niezależnie...:D Co do \"my\" to...... jestes na tyle silny? No nie wiem, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że na kolorowo. Nie lubię monotonii. Lubię urozmaicenie w każdej dziedzinie. Niespokojny duch ze mnie. ;) Rozbierać to \"my\" ... czy to znaczy, że my, Panie, zaczynamy wychodzić \"przed orkiestrę\"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba staż nie za duży (to już wiecie o mnie, że nadużywam słowa \"chyba\")) :-D jestem z Polski pł-wsch, kobeta po 30-tce (to pierwsza odp na pytanie \"kim\" bo nie wiem, czy zdradzacie tutaj coś wiecej :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
Atlantis... proszę..., właściwy człowiek na właściwym miejscu;) Doradzasz niezależnie od czego?:) Stripteasowi dam stanowcze 3xTAK!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ester ....Ja jeszcze nic... nie zdradziłam...:) Ale może? Mogę odpowiedzieć na pytania... jesli ktoś zechce zapytać:) Miło mi Cię poznać:) Kobieto43... jak widzisz.. podjudził i ... zwiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam szefa... sama sobie nim jestem...:) I czasem się nawet z nim dogaduję..:) Indiana.... niezależnie.... znaczy się....... echhh.. nie ważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana, a nie za dużo wrażeń by było jak na jeden wieczór? ;) Aż trzy \"obnażone\" Panie chciałbyś zobaczyć? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
osobiście nie lubię zdradzać, bo to nic miłego być zdradzanym...;) a skąd dokładniej ester jesteś? Bo czasami buszuje po Podkarpaciu:) (skrót pł-wsch. to chyba tamte okolice? Mimo pozytywnej oceny z geografii ciągle mi się myli skrót półłnocy z południem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
nie za dużo wrażeń? Perfidnie odpowiem - NIE!:) Chociaż koledzy, którzy poszli spać mogliby żałować, że wykorzystałem ich nieobecność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana... ale Ty przecież niczego ... a raczej nikogo nie wykorzystałeś......... :) Na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana69
masz rację... nie wykorzystałem nawet okazji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc następna okazja już nie przyjdzie..:) Często tak masz?:P A Ty skąd jesteś Indiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana, skoro woleli sen od... ;) Więc króciutko o sobie. Wiek - nick wskazuje. Dolny Śląsk. Od ponad roku sama, po długoletnim związku. Nie samotna, bo przy mnie jest \"gimnazjalny worek pcheł\", ;) jak to określił tutaj jeden przemiły kolega. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×