Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Ja niestety z żalem, ale muszę już naprawdę znikać. Ziz, zaglądaj częściej jak możesz.:) Dobranoc Wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta43 ---> Dziękuję za pomoc. Przecież ja nie mam nic złego na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj inaczej rozmawia się z kobietami, a inaczej z mężczyznami. I to generalnie we wszystkich dziedzinach. Jak wiadomo kobiety są z Wenus, panowie z Marsa. Często samo podejście do tematu już z grutnu jest inne... Natomiast jeśli chodzi o topic, to... tutaj zazwyczaj spotykamy się by porozmawiać, pożartować, czasem poflirtować... Nieliczni znajdują przyjaźnie, a jeszcze inni miłość (rozmarzyłam się:D)... Tak więc z mojego punktu widzenia zawsze jest różnica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziz wiem, dlatego pozwoliłam sobie napisać co napisałam. :D Nie dziw się, Panie jeszcze nie znają tego topiku. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, odwołuję złośliwca, powiedzmy, że zauważyłam nieco złośliwości w Twoich oststnich postach, ale podobno to cecha ludzi inteligentnych, więc, Ziz, tak naprawde to był komplement :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis40 ---> No to jest mały problem. Inaczej oceniamy mężczyzn a inaczej kobiety mówiących te same zdania. Ach, jaki ten świat jest skomplikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie i Pana wieczorową , ups nosna , porą. Ślę wsztystkim 😘😘😘 Samoptny, smutniutki Zizku - dla Ciebie ❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estersete ---> Powiedz, co Ci się niepodobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziz..... to samo zdanie brzmi zupełnie inaczej w ustach kobiety i inaczje w ustach mężczyzny... co więcej, to samo zdanie może wywołać zgoła inne konsekwencje u kobiety niż u mężczyzny... Ale nie jest tak źle... zawsze można znaleźć jakiś consensus..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy serdecznie nasza, troche zapomniana viole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis - tom winko tak dla zdrowotności sercowej- rozumiesz. A dzisiaj i serce zaszalało i wino w główce też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o polityce rozmawiam tak samo ze wszystkimi, podobnie o sprawach zawodowych, a inaczej o emocjach, zakupach i moim postrzeganiu mężczyzn (chociaż sa wyjątki, tzn. ze rozmowa o sprawach damsko-męskich przebiega dość podobnie bez wzgledu na płeć) Wydaje mi się, że tutaj chodzi jednak o to jak blisko jesteśmy z rozmówcą (jak dobrze się znamy) a nie o płeć. W przypadku większości tematów. Bo wiadomo, że trudno uogólniać. W sumie nigdy jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, ale teraz dochodzę do wniosku, że w moim przypadku własnie tak jest (decyduje stopień \"zażyłości\" a nie płeć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaszalałaś dziewczyno.... Juz widzę te błyszczące oczy i usmiech od ucha do ucha..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterset - proszę nie rozpalaj sie tak, policz do dziesięciu i uśmiech . O taki :D Widzę, żeś miła osóbką i bardzo nam będzie popłynąćz Tobą na wyspę. Płyniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola przybij piątkę! (co znaczy, ze dziękuję za przymiotnik miła i od razu odwzajemniam się tym samym określeniem) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Este-... poddaje sie , to za trudni nick jak dzisiaj dla mnie :D piątka jak sie patrzy. Płyniesz na nasza wyspę? Zizuś obiecał catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizuś - uciekłes? ja dla ciebie specjalnie weszłam, bo zauważyłam smutek w głosie i łezkę w oczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola 1966 ---> ... odstraszają ... na pewno nie mnie, a inne panie est... , kobietka 41 :) atlantyk , też chbya nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis - my już od prawie początku planujemy wyjazd na wyspę naszych marzeń - Wyspę szczęśliwości. zapraszamy wszystkich, którzy tylko chca troszke pofiglowaćwirtualnie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola skoro tak szybko zostałam przez Ciebie zakwalifikowana do składu załogi to jakże mogłabym sie nie dołaczyć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pofiglować wirtualnie
i będzie grupen sex? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×