Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

_____________________🖐️___________________________ 1) Zona mowi do meza: __ Ach ,jaki piekny dzien, az sie chce odetchnac pelna piersia. __ No trudno, oddychaj tym , co masz. 2) Kiedy bylem maly , modlilem sie o rower. Ale dowiedzialem sie ,ze Bog nie dziala w ten sposob . Nie daje nikomu rowerow, tylko przebacza. Wiec ukradlem rower i modlilem sie o przebaczenie. 3) Zatrudnil sie Wacek w policji. Przez jakies niedopatrzenie przez trzy miesiace nie dostal wyplaty. __ Co jest, posterunkowy , pieniedzy nie potrzebujecie?_ zagadnal go przelozony, kiedy sprawa wyplynela. __ E, niee , jasne , ze potrzebuje, ale myslalem, ze jak mi pistolet dali, to juz dalej mam sam sobie radzic. Milego popoludnia wieczoru zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________Witam 🖐️ Dziewczyny!________________ Dzien dobry wszystkim w pochmurna srode!! :-( Bardzo nie lubie takiej pogody, poniewaz nie nastraja mnie optymistycznie, ale mam nadzieje, ze sloneczko wyjdzie zza chmurki i rozchmurzy moja buzie.:-) Wstalam dzisiaj wyjatkowo wczesnie o 6.00 godzinie, bo musialam pojsc do mojego Wnusia. Mama z tata poszli do pracy, a ja odprowadzilam go do przedszkola. Bardzo lubi tam chodzic, takze nie ma zadnych problemow z pozegnaniem jak go tam zostawiamy. Kingalo 🖐️ Poliko 🖐️ Lenko 🖐️ cocacola🖐️ jotazet 🖐️ Venesso 🖐️____ czekamy na Ciebie! i dla wszystkich, ktorzy nas czytaja🖐️ Zycze pieknego dnia i duzo sloneczka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w srode🖐️😘 Wpadlam,zeby sie z Wami przywitac:) Mam dzisiaj troche spraw do zalatwienia,fotograf,bank,zakupy... Zyzce Wam milego dnia🌻 Ps.Chyba slonko zaczyna wychodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również pragnę przywitać się z Wami i też uciekam zaraz na zewnątrz, też mam sprawy do załatwienia. Wrócę dopiero kolo czwartej. Zostawiam na Ławeczce dla Was te cuda przyrody. http://images22.fotosik.pl/115/1f6691afeb8f94a2.jpg http://images20.fotosik.pl/403/459788e88391963c.jpg http://images20.fotosik.pl/403/6582f4ce3e49a8e3.jpg http://images22.fotosik.pl/116/1ffa8c1ace8520d7.jpg i to zdjęcie to mój świat, http://images22.fotosik.pl/116/36405e7b055882f4.jpg moje strony życia. Gorące całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyciagnal mnie zapach pieknych kwiatkow __ dzieki Ci kochana Poliko!! A jaki to piekny krajobraz u Ciebie____ tylko spacerowac . Lenko! masz racje, mamy juz sloneczko, ale ciekawe na jak dlugo, zaraz chce sie zyc__ zabieram sie za prasowanie i male porzadki, a potem wychodze do ogrodka__ odpoczywac!! Zapraszam na popoludniowa kawke i lody z truskawkami!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry,czesc i czolem 🖐️ U nas dzisiaj sloneczny dzien:) Bedzie mozna sie poopalac:D Dzisiaj postanowilam,ze nic nie robie:D Taki maly relaks;) Zycze Wam slonecznego dnia:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kngala
Witam w piekny poranek lecz moj nie jest piekny mimo sloneczka bol glowy dokucza strasznie. Przyjmowanie proszkow zawsze opozniam lec dzis jestem juz po dwoch Pomimo moich okraglosci jestem anemiczka a jesli jeszcze zapomne o moich witaminkach to czasami moglabym przespac nie tylko noc ale i kilka dni Szczerze mowiac mam dosc tych tabletek ale bez nich swiat wyglada jeszcze gorzej. Ide wiec do lozeczka zyczac Wam pieknego dnia do zobaczenia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ---- jadę pomóc koleżance na działce, cieszy to mnie. Pozdrawiam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Dziewczyny!🖐️ A moze uda sie nam dzisiaj wieczorem spotkac razem na laweczce?... Bede zagladac.!! 👄. Lenka ma dzisiaj relaks__ to moze wieczorkiem zajrzy! Kingalo! Zycze Ci aby bol glowy szybko minal! O jakich okraglosciach Ty mowisz? ??? A co z ta anemia?__ masz naprawde? Powinnas jesc duzo szpinaku i dbaj o siebie. Poliko! Tez lubie prace w ogrodku, chociaz moj jest malenki, ale podziwiam moje kwiatki!! Jak pieknie pachna!! Pozdrawiam cala Laweczke!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
Hej,hej dziewczyny!!!!! Przybieglam do Was i wolam glosno_____jestem juz!!!!!! Mam duzo do opowiadania_____teraz jedynie moje echo niesie ,,, Ps.Za chwile rozpoczne moje pisanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo Cie spotkac,a tak mowilam, ze moze wieczorkiem sie spotkamy ___ opowiadaj co u Ciebie, posiedze troszeczke i poslucham! A dziewczyny sie uciesza jak jutro na laweczke wpadna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa2007
Kochana akiciu! Znow jestem na troszeczke! Przemierzylam mile i pobyc z Wami na laweczce!Nawet nie wiesz ,jak bardzo ,,,,bardzo tesknilam za Wami.Ciesze sie,ze jestescie_____jeszcze nie poczytalam Was.Mam straszne zaleglosci.....Zerknelam na poprzednia strone i zrobilo mi sie tak cieplutko wokol serca.Moje kochane!!!!! Jakiez mialam problemy z internetem____i pomyslec w XXI wieku...... Dzisiaj bede pisac do Was,,,,,,az "padne". Przytulam Ciebie akiciu mocno,,,,,,bardzo mocno.Ciebie i wszystkie panie siedziace na naszej laweczce.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso! My rowniez tesknilysmy za Toba, poczytaj nas , kazda Cie wolala, mysle, ze nareszcie ruszy laweczka jak jestesmy wszystkie w komplecie!👄Czasami bylam taka samotna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny! Dedykuje Wam wiersz o przyjazni Phila Bosmansa. Ci,ktorzy kochaja,staja sie dziecmi swiatla i radosci. Ale zalezy to od rodzaju i jakosci milosci. Milosc sluzy czesto jako maska,za ktora skrywaja sie wszystkie mozliwe rodzaje egoizmu. Nigdy tak nie naduzywao milosci jak dzis. Jedyna miloscia,jaka naprawde zasluguje na to miano, jest umilowanie PRZYJAZNI. Przyjacielska milosc prowadzi do swiatla,do radosci. Nic sie w niej nie zalamie,bo nie pragnie niczego miec dla siebie i daje swobode drugiej osobie. Takze gdy wyraza sie w czulosciach,pozostaje czysta, dopoki nie ulega niskim zadzom, dopoty sluzy wewnetrznemu,duchowemu przezyciu. Kto pod plaszczykiem milosci szuka tylko siebie, niszczy zwiazek i milosc. Nigdy zapewne nie bedzie sie zdolnym do doskonalej przyjazni,ale trzeba stale do tego dazyc. Prawdziwa przyjazn to wspolne przezywac piekno, wspolnie pracowac nad pieknym zadaniem, wspolnie kochac innych i zapomniec o sobie. Sa ludzie,ktorzy przepuszczaja swiatlo, i sa ludzie,ktorzy czynia swiat ponurym. Chodzi o jakosc milosci. Wedruj jak dziecko swiatla I badz najszczesliwszym czlowiekiem swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! Kochana, zycze Ci pieknego wieczorku__ jutro musze wczesniej wstac, wiec ide do lozeczka. Pisz nam duuuzo i zostan juz z nami codziennie!! 👄 Laweczko___ dobranoc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,ZRYWAC KWIATY I GWIAZDY Kocham ludzi,ktorzy zyja wokol mnie. Kocham radosc,i dlatego radosc przychodzi do mnie. Kocham przyjazn,i dlatego zrywam gwiazdy, a moj dzien jest pelen szczescia. Nie musze niczego posiadac,by moc sie wszystkim cieszyc. Jest tego tyle,gdy patrze na drobiazgi i na malych,prostych ludzi. Jest tyle niespodzianek i tyle cudow, ktore odkrylem,majac otwarte i zamkniete oczy. We wszystkich rzeczach pozostala pamiatka po utraconym raju. Wiem,ze nie jest latwo trafic do nieba; ale wiem tez,ze to zupelnie niemozliwe, by niebo nie przyszlo do mnie. Niebo powinno zaczynac sie na ziemi wszedzie tam, gdzie ludzie sa PRZYJACIOLMI i przekazuja sobie dobro. Ale na kazdym niebie sa chmury. Nie zawsze jestem w dobrym nastroju. Przyjaznie moga uschnac jak sliwki. To nie problem ani powod,by spuszczac nos na kwinte. Przyjaznie niczym zasuszone sliwki: wystarczy troche wody,a znow napecznieja. Zycie:wielka przygoda z Bogiem i ludzmi na swiecie swiatla i ciemnosci. Nie pragne byc bohaterem ani meczennikiem,tylko duszkiem, ktory zrywa zapomniane kwiaty i smieje sie z mocarzy siedzacych na tronach pieniadza i wladzy. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Philip Bosmans,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomaranczko! Z calego serca dziekuje Ci za piekna muzyczna dedykacje. Nie wiem,kim jestes__________a mimo to ujelas mnie za serce. Czuje,ze jestes mi bliska! Dziekuje,dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam kochane dziewczyny za Wasza cierpliwosc.Doskonale mnie znacie i wiecie,ze gdybym tylko miala mozliwosci,na pewno chetnie przesiadywalabym z Wami na naszej laweczce. Mam wciaz niedogodnosci____jestem dobrej mysli,ze niebawem zaczniemy spotykac sie codziennie.Poki co__________pisze z doskoku. Bardzo za Wami tesknie i nie wyobrazam sobie juz zycia bez Was. Tak to juz jest w zyciu___________lgniemy za wszelka cene do ludzi,do osob sobie bliskich. Kiedy tak czytam Wasze posty,,,,,,,,,a szczegolnie posty,w ktorych pada moj nick_____________robi mi sie tak cieplutko wokol serca. Jestem Wam niezmiernie wdzieczna za Wasze cieple slowa. Jak milo dosiac do Was_______________jestescie jak zawsze serdeczne,cieple i takie kochane. Uwielbiam kazda z Was i nie ma w tym przesady. Dzieki Wam nasza laweczka jest taaaaaaaaaaka przytulna. Jest to takie miejsce do ktorego bardzo chetnie wracam......... Jestesmy porozrzucane po swiecie,a mimo to czujemy i myslimy podobnie.Zadna z nas nie zmieni sie z dnia na dzien,,,,, Mysle sobie ,ze pozostane wierna swoim wartosciom ,zasadom____do konca swoich dni.Niewazna jest szerokosc geograficzna!!!! Ale przyjdzie dzien spotkania na polskiej ziemi i bedzie to jedyne,niepowtarzalne spotkanie.Wiem,ze tak bedzie. Moze to bedzie u mnie? Ojej,ale sie rozmarzylam,,,,, Szukam ducha radosci,ktory jak plomien przeskakuje z serca na serce-------------------------------------------------------------------------- Pozdrawiam Was bardzo serdecznie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko❤️ Najdrozsze___akiciu,kingalo,jotazet,Lenko,cocacola i wszystkie przyjazne mi osoby❤️ mala ksiezniczko i dla Ciebie❤️ Kazda z Was jest mi bliska❤️ Przetrzymasz wszystko____z PRZYJACIELEM, jesli nawet nie moze on uczynic wiecej niz uwaznie Cie wysluchac czy potrzymac za reke. PRZYJACIEL jest w Twoim zyciu jak chleb i wino____prawdziwym dobrodziejstwem. PRZYJACIEL jest w Twoim zyciu pociecha w niedoli. PRZYJACIEL da Ci odczuc prawdziwa ludzka dobroc, a Ty doswiadczysz w niej znaku Bozej dobroci. Najbardziej kompetentna odpowiedz biura pomocy socjalnej, najszczersza pomoc pracownika socjalnego nie znaczy dla czlowieka w niedoli tyle, ile zwykly gest,serdeczne slowo przyjaciela. Dlaczego mezczyzna przy telefonie powiedzial: \"Jestem zrozpaczony. Nie chce juz zyc.Wszystkie oszczednosci dostali psychiatrzy i aptekarze za tabletki, a gdy sie skonczyly,wszystko jest znowu tak samo\". I kobieta:Skoncze ze soba.Mam czworke dzieci. Mam wszystko,niczego mi nie brakuje.Ale mam dosyc zycia\". Czyzby nie bylo przyjaciela,przyjaciolki, ktorzy mogli im dac odrobine poczucia bezpieczenstwa, gdy w ich swiecie wszystko sie zachwialo? Ludzie staja sie ofiara zanieczyszczenia srodowiska psychicznego. Nie da sie wszystkiego zalatwic wylacznie za pomoca pigulek i psychiatrow. Tym , co ludziom potrzebne,jest ZWYKLA BLISKOSC I DOBROC, PRZYJAZN___-w ktorej znajda poczucie bezpieczenstwa. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Phil Bosmans Kochane PRZYJACIOLKI! Nie potrzebuje zadnych tabletek_____JESTESCIE WY! Dzisiaj znow poczulam sie w siodmym niebie.Jestem z Wami. Jestem z Wami tak bardzo blisko.Nigdy dotad nie zdawalam sobie z tego sprawy...... Bardzo tesknie za Wami.Caluje i pozdrawiam kazda z osobna. Z przyjacielskim pozdrowieniem!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana akiciu! Golabki dotarly.Dziekuje! Teraz wiesz,dlaczego na chwile \"zniknelam z pola widzenia\".Prawda? Kiedy juz usadowie sie na stale na laweczce____odesle je do Ciebie. Wybacz,dzisiaj brakuje mi czasu......i wciaz jestem bez internetu. Prosze o cierpliwosc! Pozdrawiam Cie!❤️ Pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko____dmuchnelam serduszko do CIEBIE! Pamietaj! Przyjdzie taki dzien,ze spotkamy sie!!!Jestes dla mnie wyjatkowa!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×