Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

___________Witam 🖐️ Dziewczyny___________________ Kingalo! Poliko! Lenko! cocacola! jotazet! Venesso! U mnie piekny dzionek, po wczorajszym deszczyku dzisiaj swieci sloneczko i jest cieplo! A jak u Was? Czekam na Laweczce!! 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny wieczorowa pora! 🖐️ Pogoda nie zachecala do spacerkow? Nikogo nie spotkalam na Laweczce U mnie sloneczko swiecilo do 14 godz, popoludniu schowalo sie za chmurki i popadal deszczyk, i tak na zmiane do wieczora slonce__ deszcz, a nawet pogrzmialo troszeczke! U nas juz wieczor, a u Kingali i Venessy popoludnie, mysle, ze nasza Kingala nie wrocila jeszcze ze szkoly, a Venessa nie ma jeszcze dostepu do kompa. Pozdrawiam Was i do uslyszenia. 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ławeczkę --- Jesteście kochane i wybaczcie mi moją nieobecność. Myślę, że za kilka dni spotkamy się na naszej ławeczce. Uściski dla Was ---- super mocne :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie podziala
sie vanessa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Kingalo! Poliko! Lenko! Venesso! Jotazet! Cocacola! 🌻 U mnie niebo zachmurzone i pada deszcz, taka pogoda nie zacheca do spacerku, ale moj piesek nie zwraca na to uwagi i czy slonce, czy deszcz musze z nim wyjsc! A moze to i dobrze, bo tak nie ruszylabym sie z domu!! Zycze wam milego dnia i 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ----1---- Najkrotsza na swiecie bajka z happy-endem: _ Dawmo, dawno temu pewien mlodzieniec spytal swoja dziewczyne: _ Wyjdziesz za mnie? _ Nie!_odpowiedziala. I czlowiek zyje dlugo i szczesliwie, chodzi na rybyi na polowania, gra w golfa i pije piwo, kiedy tylko ma na to ochote! -----2---- Wraca maz do domu. _Chleb kupiles? _Zakupy to nie jest meskie zajecie---odpowiada mezczyzna. _ No to zajmij sie meskim zajeciem--- odpowiada zona zadzierajac swoja sukienke. __A co, pozartowac nie mozna? Gdzie ta siatka? -------3------- Zona przeglada sie w lustrze i mowi: --Ech...Przybylo mi zmarszczek, utylam , te wlosy tez jakies takie nijakie...... Zbrzydlam. Powiedz mi kochanie cos milego. __Wzrok masz dalej dobry! :-) :-) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________Witam 🖐️ Dziewczyny____________________ Witam Cie Kingalo! 👄 U mnie rano tez swiecilo slonce, potem przeszla krotka burza, bylo urwanie chmury i silny wiatr, teraz znowu sloneczko! Ale zapowiadaja na popoludnie silne wiatry__ no zobaczymy!! Co za pogoda, najlepiej w domku siedziec i nie wychodzic, ale moja psina od czasu do czasu musi wyjsc i nie pyta czy leje, czy swieci sloneczko! :-) Pozdrawiam i zycze Wam duuuuzo sloneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach! Kingalo __ widze, ze zupki nie musze dzisiaj gotowac, mam gotowa w lodowce pieczarkowa__ dziekuje!Mnaim, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie __ wieczorkiem! 🖐️ Dziewczyny kochane__ gdzie jestescie! Kingalo! Wyslalam do Ciebie golabka, mysle, ze ulewa i burze mu nie przeszkdzily i juz powinnien u Ciebie sie meldowac! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko! Przeslij nam troche promieni slonecznych! 🌻 Zycze Ci milego popoludnia i wieczoru! Na szczescie przestalo juz padac_ ale co bedzie znowu jutro? Moze w koncu sloneczko!! Oby!!! 👄 dla Wszystkich dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________Witam 🖐️ Dziewczyny!__________________ Kingalo! Poliko! Venesso! Lenko! Cocacola! Jotazet! Zycze wszystkim milego weekendu, pieknej pogody i duzo odpoczynku . 👄 U nas dzisiaj mniej pada, teraz swieci sloneczko i jest cieplo. Jak wiemy w Polsce Dzien Matki obchodzimy 26. maja, u nas i w Ameryce obchodzi sie zawsze w druga niedziele maja, takze na jutro zamowilam sloneczko, poniewaz zbieramy sie wszystkie__ mamay __u mojej corci w ogrodzie i robimy grila! A bedzie nas troche: moje Corki__ mamy__ Mamy--- moich zieciow i ja, no i oczywiscie nasi panowie, oraz maluchy! Takze bedzie wesolo, oby tylko pogoda dopisala! Z prognozy pogody wynika, ze ma byc ladnie__ zobaczymy! Pozdrawiam wszystkich i 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce przygrzalo,drzewa i trawa zazielenily sie-- wiosna na calego!Najwyzszy czas,aby wykorzystac w pelni plynace z niej uroki.Jednym z nich jest z pewnoscia przygotowanie i spozywanie potraw na lonie natury. Trudno sobie wyobrazic to przyjemne zajecie bez pachnacego .. weglem drzewnym grilla. A przygotowac na nim mozna nie tylko Kielbaski i mieso, ale wiele orginalnych i lekkich dan--np. warzywne szaszlyki__ polecam sa pyszne! skladniki: cukinia, czerwona papryka, 4 dymki, 25 dkg malych pieczarek, kilka lyzek oliwy z oliwek, sol i pieprz do smaku. Przyrzadzenie: cukinie pokroic na centymetrowe plastry, cebulki na polcentymetrowe. Z pieczarek usunac nozki, papryke pokroic w kwadraty. Warzywa nadziewac kolejno na drewniane patyczki do szaszlykow. Polac olejem i posypac przyprawami do smaku. Piec okolo 20 min. przekrecajac regularnie i skrapiajac oliwa! Zycze smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________Witam 🖐️ Dziewczyny!______________________ 🖐️ macham do Was w piekna sloneczna niedziele!! W taka pogode, mozna spiewac__ od rana mam dobry humor....... i tego tez Wam zycze , odpoczywajcie na lonie natury.🌻 Teraz zabieram sie za przygotowywanie roznych salatek i szaszlyczkow....... o 15__ grillowanie!! 👄 dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochna Kingalo!! DZIEKUJE, Bardzo sie ucieszylam, Twoj golabek dolecial 👄. Niedziela u mnie prawie sie konczy, pogode mielismy piekna i humorki tez dopisywaly.Przychodzac tu na nasza laweczke zobaczylam Ciebie w dobrym humorku i tak trzymac! Mysle , ze nasza Venessa juz niebawem sie do nas odezwie, czekamy cierpliwie. Poliko tez obiecala, ze za kilka dni wpadnie, wiec napewno ja spotkamy-- moze jutro?__ no zobaczymy! A wlasnie co robia __Jotazet, Lenka i Cocacola? Dziewczyny czekamy na Was na laweczce! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam caaaala Laweczke! 🖐️ 👄. Pogoda u mnie piekna, ale mysle, ze wieczorkiem popada i zagrzmi, poniewaz jest duszno i goraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________Witam 🖐️ Dziewczyny!______________ Dzisiaj mamy zimna Zoske__ 15. 05. Za oknem pada i chlodno! A tak czekam juz na sloneczko , to i humorek sie poprawi! :-( ___ :-) Zycze Wam wszystkim pieknego dnia , a Zosiom , ktore do nas zagladaja i nas czytaja wszystkiego dobrego! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo kochana ! Trzymam kciuki za Ciebie, niech to spotkanie bedzie dla Ciebie radosne i bez przykrych niespodzianek! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kingali
Pisz zawsze słowo Polak czy Polka z DUŻEJ litery,dobrze ? Bo takim razie kim jesteś ? Też polką ,czyli tańcem ? Więcej szacunku do swego narodu,z łaski swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki
🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne kawały
:):):) :-) :-) :-):) :-):) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne kawały
jestem miłą pomarańczą te zgryżliwe są KWAŚNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :-):) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UŚMIECHNIJ SIĘ jutro będzie...
ZGRYŻLIWA POMARAŃCZOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-O Jaka jest najseksowniejsza kobieta na świecie? Odpowiedź: Nauczycielka, bo: 1. ma klasę 2. ma okres dwa razy do roku 3. stawia pałę w dwie sekundy 4. potrafi pieprzyć 45 minut bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro będzie lepiej
Pewnego dnia nauczycielka wchodzi do klasy i spostrzega, że ktoś napisał na tablicy słowo penis bardzo małymi literami. Odwraca się w poszukiwaniu sprawcy, lecz nikogo nie znajduje. Szybko ściera wyraz i rozpoczyna zajęcia. Następnego dnia wchodzi do klasy i tym razem zauważa wyraz penis napisany większymi literami i znów sytuacja się powtarza, nie znajdując winnych rozpoczyna zajęcia. I tak przez około tydzień, zawsze po wejściu do klasy znajdowała to okropne słowo napisane coraz większymi literami. W końcu pewnego dnia, wchodząc do klasy spodziewała się zostać przywitaną tym samym słowem napisanym na tablicy, jednak tym razem zauważyła napis: - Im więcej go trzesz, tym większy się staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×