Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kochana kingalo! Dziekuje Ci kochana za Twoje serdecznosci,za zyczenia! Ilez radosci w jednym dniu!!!❤️ Jestem w euforii_____szczegolnie po naszej rozmowie telefonicznej. Spogladam na Twoja podobizne i odwzajemniam Twoj usmiech. Co za piekny wieczor!!!!! Przytulam i pozdrawiam Ciebie bardzo cieplutko. PS.Dziewczyny! Jestescie takie urodziwe! Szkoda,ze nie zabralam ze soba aparatu fotograficznego_____Anitka pomoglaby mi wyslac zdjecia z Arizony. Alez jestem gapa! Mam nadzieje,ze kiedy podlocze sie do swiata_____udzielicie mi instrukcji o wysylaniu zdjec na topik. Jutro wracam do Chicago i mam cicha nadzieje,ze nie bedziecie juz tak dlugo wyczekiwac na mnie.Nie mniej,prosze o cierpliwosc. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,moja najdrozsza! Zycie jest pieknem....! Dziekuje za piekny wiersz,piekna kartke! Przekazuje Twoja dedykacje Anitce.Serdeczne dzieki! Jestes naprawde kochana! PS.W tej chwili Anitka jest na telefonie____mam nadzieje,ze osobiscie Ci podziekuje. A teraz to i ja mowie DOBRANOC. KOLOROWYCH SNOW KINGALKO! A dziewczynom z Europy mowie DZIEN DOBRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim sie z Wami pozegnam____przytocze wiersz smutny,ale madry---wiersz w/w poety.... KALEKIE DZIECKO W Leodium urodzilo sie dziecko____bez rak. Osiem dni pozniej niemowleciu podano srodek nasenny___ zbyt duza dawke zmieszana z miodem____i dziecko zmarlo. Swego czasu sporo mowiono i pisano omatce,lekarzu,rodzinie, zbyt malo o niewinnej ofierze. Dziecko przyszlo na swiat jak kazde inne dziecko z wola zycia. We wszystkim moglo liczyc tylko na swoja matke, na ludzi doroslych: Nie mialo rak, ale mialo SERCE i USTA, by mowic\"mama\",\"tata\" i \"dziekuje\". Mogloby spiewac i bawic sie, widziec,slyszec i cieszyc sie zyciem. Wielu ludziom daloby sposobnosc do okazania dobra i milosci blizniego. Nie mozemy i nie chcemy wyrokowac o winie. Ale czy nie jest to nieludzkie odrzucac i pozbawiac zycia dziecko, ktore kalekie zwraca sie do nas, nam powierza zycie? Kto uwaza to za dobre, tego wlasciwie nie mozna nazywac czlowiekiem./P.B/ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________Witam 🖐️ Dziewczyny!______________________ Wstalam dzisiaj bardzo wczesnie, ale nie zdazylam sie z Wami przywitac, poniewaz mialam duzo spraw do zalatwienia! Kingala z Vennesa posiedzialy na naszej laweczce do ( naszego) rana, a teraz smacznie spia!! Zycze Wam pieknego dnia !! 👄 A my mamy juz poludnie i dzien sie pieknie zaczol, swieci sloneczko i jest cieplo!Zycze Wam pieknego popoludnia! 👄. Mamy jeszcze jeden powod do radosci__ bo to dzisiaj Dzien Dziecka: I tak wszystkim dzieciom ___ Malym i Duzym zycze .aby usmiech na twarzy nigdy nie zginal ...i mogly powiedziec-- nie tylko dzisiaj, ale zawsze_jestem szczesliwym dzieckiem!! 👄 👄 🌻 🌻. Zycze Wam pieknego weekendu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to masz znajomosci
:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Dzien Dziecka! Miejmy w sobie cos z dziecka,,,,,,, cieszmy sie drobiazgami_____ zycie bedzie ciekawsze... Wszystkiego naj, naj, najlepszego! PS.Akiciu_i kingalo___dziekujemy!👄 Zycze radosnego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge do was
przyjsc i posiedziec z Wami na laweczce, kiedys juz tu bylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ----------- kochana Venesso ❤️ jak miło widzieć, czytać Cię! Jesteś ---- czuję się jakby nastało święto ---- wróciłaś! Zaraz, raźniej ---- tak czekałyśmy na Ciebie. Kochana nie opuszczaj nas. Jeśli Ciebie nie ma, my czujemy jakąś pustkę. To straszne uczucie. Ale póki co ---- jesteśmy wszystkie. Tak lubię czytac Twoje posty, zawierają całą kwintesencję mądrości. Już późno --- łóżeczko pyta o mnie, hi hi --- :D Dla Was, --- wszystkie całusy 👄 Akiciu, Kingalo, Lenko, Cocacola, Jotazet ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------ możesz do nas, ja bardzo Cię zapraszam------ pomaranczko, choć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowiczka
Witam drogie Panie. Pozwolcie ,ze przysiade na waszej laweczce na chwilke. Jestem tutaj pierwszy raz. Gdyby nie wspanialaVenessa pewnie nigdy nie dowiedziala bym o was. Przejde jednak do sedna sprawy. Nie potrafie tak pieknie pisac jak wy, ale czuje tak samo. Jestescie cudowne. W dzisiejszych czasach ludzie gnaja w pogoni za pieniadzem, za lepszym jutrem. Zapominaja o sobie samych ,o swoich bliskich i tak poprostu o drugim czlowieku. Czytajac was budzi sie we mnie wiara . Jeszcze nie jest tak zle. Jednak tak naprawde jestem tutaj , zeby podziekowac Venessie. I powiem wam , ze to naprawde cudowna kobieta. Pelan madrosci, zasad i .... poprostu taka kochana. Chce tez podziekowac Kingali za piekny wiersz i slowa wsparcia. Dziekuje. Anita Nic nie przeminelo mimo ,ze bylo to co jest i bedzie niewidocznym sladem tylko nicia co przedzie przyszlosc z przeszloscia. Zyjemy ,bo kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Dniu Dziecka : - składałam z papieru skaczace żaby na warsztatach origami - wykręcałam się od zjedzenia sałatki zrobionej na warsztatach kucharskich - ściągałam Michała z muru ( wlazł na mur, bo za murem rosną czereśnie) - tłumaczyłam, że wyżerać komuś czereśnie to bardzo nieładnie - przyklejałam ogony zielonym smokom i robiłam dużo innych równie głupich rzeczy. A co do drogich dyskutantek to mam tylko tę uwagę, że nasza Kingala jest bardzo inteligentną kobietą i nie potrzebuje adwokatów. Gdy będzie chciała mi coś powiedzieć, to z pewnością sama poradzi sobie z tym doskonale. No i jeszcze jeden drobiazg : czytanie ze zrozumieniem...Proszę, starajcie się zrozumieć sens całej wypowiedzi, a nie tylko wyrwanych z kontekstu fragmentów tekstu. Czytanie ze zrozumieniem to jedna z podstawowych umiejętności i naprawdę można się tego nauczyć...Mniej emocji, więcej rozumienia proszę... Pozdrawiam serdecznie wszystkie panie. Możliwe, że jeszcze kiedyś się odezwę. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już się odezwałam. Swego czasu pasjonowały mnie napisy na murach. Były zdecydowanie ciekawsze od tych nowomodnych graffitti. Najlepsze widywałam w okolicach Warszawy. Oto przykłady: - \"Lejąc z wiatrem idziesz na łatwiznę\" - \"Panie, zatrzymaj ten świat. Ja wysiadam.\" (Wykorzystane później w tekście dość znanej piosenki) - \"Ludzie myślcie! To nie boli!\" - \"Mięso to trup!\" Poznańskie: - \"Chłopoki, mom szpreja!\" I nieco nowsze: \"Rząd do roboty za pięćset złotych\". Oby. Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien facet miał sad. Najpiekniejszy sad w całej okolicy. Co roku zbierał najdorodniejsze jabłka i przechowywał je w wielkim, nowoczesnym magazynie. Codziennie przychodził do magazynu i z dumą przygladał się zbiorom. Codziennie znajdował też jedno zepsute jabłko. Podnosił je, okrawał nożem zgniliznę i zjadał je - żeby się nie zmarnowało. Czy jest tu jakiś morał? Ano jest: - Właściciel najpiękniejszego sadu i najdorodniejszych jabłek przez rok cały jadł zgniłe jabłka... A może i ten, że nie należy mierzyć wartości całego zbioru na podstawie kilku wybrakowanych jednostek... Zresztą morały tu można mnożyć dowolnie. Idę odetkać kota. Pozdrawiam. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ---- witam. Nie mam czasu, ale przesylam wam uśmiech, który ma gościć na waszych buziach. I buziaki dla całej Ławeczki. Znalazłam kilka dowcipów do smiechu,----- może zbyt słone? Przed wystawą eleganckiego butiku stoi kobieta i ogląda buty. Podchodzi do niej mężczyzna i mówi: - Kupię pani te buty, jeśli się pani ze mną prześpi. Kobieta pomyślała chwilę i mówi: - No dobrze, ale muszę pana ostrzec, że ja nie lubię seksu. Poszli do niego. Kobieta położyła się bez ruchu na łóżku, zostawiając sobie na nogach nowe buty i przez cały czas leży jak kłoda. Gdy facet miał już kończyć, ona zadarła do góry nogi i krzyczy: - O, taaaak! Jeeest! Super!!! Facet zdziwiony: - Myślałem, że pani nie lubi seksu. - Nie lubię, ale strasznie się cieszę na te nowe buty! Dwóch starszawych jegomościów gawędzi o seksie: - Nadal mogę dwukrotnie!!! - A który raz sprawia ci największą przyjemność ? - Myślę, że ten zimą - Halo, proszę pani! Proszę nie wypływać poza boje! - To nie boje, kretynie! Ja na wznak pływam! Spotkały się dwa penisy: - Słyszałeś, mają wycofać Viagrę z aptek! - No to leżymy... - Co robi szynszyla, gdy chce mieć szynszyle? - To samo co kobieta, gdy chce mieć szynszyle. Na dziesięć kobiet przypada jeden pedał, dwóch narkomanów, trzech rozwodników, czterech alkoholików i tylko jeden normalny facet, a na dodatek on jest żonaty. 👄 :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________Witam 🖐️ Dziewczyny!________________ U nas pogoda pochmurna :-( ale do srody ma byc cieplo i sloneczko:-) Poliko! Dowcipy swietne, rozbawilas mnie! 👄. Moze i ja Wam cos dorzuce: Przychodzi smierc do szpitala na oddzial noworotkow, patrzy, a tu same maluszki leza, wiec szybko sie wycofala, zyczac bobasom duzo zdrowka. Przechodzi na oddzial chirurgii i patrzy a tam lezy facet: __ ile masz lat ? __ pyta, pacjent odpowiada__32! Nie__ Ciebie nie biore, zycze duzo zdrowia! Wiec wchodzi na oddzial intensywnej terapii -- patrzy i widzi staruszka, ktory pije mleko z buteki i pyta: A Ty co tu robisz? Papu.papu__ odpowiada. na to smierc : no to..... papu, papu a potem idziemy da da! Zycze Wam wszystkim pieknego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie też zrobiło się chłodniej. Był u mnie na poranneh kawce mąż sąsiadki. Ona jakoś sie trzyma, podobno bardzo tęskni a i nie ma czego się dziwić zostawiła całą rodzinę, mówił że wysłała dla mnie zaproszenie od swoich kuzynów. Nie wiem czy się cieszyć czy smucić. Dziś na ryneczku kupiłam sukienkę tak dawno ich nie zakładałam ciągle spodnie i spodnie a sukienka wyglądała tak pięknie że kupiłam. Ciekawa jestm co mąż na to. Przed jego powrotem nałożę ciekawi mnie jego reakcja. na razie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki dowcip: Biegnie myszka przez tory i tak sobie myśli: - Ojojoj! Wszystkie myszki mają narzeczonych, a ja jedna nie... - a tu pociąg - wiuuuu! - i urwalo jej d...kę! No i leci sobie myszka, leci dalej przez te tory i tak sobie myśli: - Ojojoj! Wszystkie myszki mają d..ki, a ja jedna nie mam... - a tu pociąg wiuuu! Urwało jej głowę... A morał? Nie myśl o d..., bo stracisz głowę. Albo taki dowcip: Idzie ptaszek przez łąkę i popiskuje: -Zimno mi zimno! Przyszła krowa i narobiła na ptaszka. Wierci się ptaszek w krowim placku i popiskuje: - Oj, ciepło mi ciepło! Przyszedł lisek, zobaczył , że coś się wierci w krowim placku i zeżarł ptaszka. A morał? - Nie zawsze jest twoim wrogiem ten, kto na ciebie narobi, ale jak już siedzisz w g....- to się nie wierć! Albo dowcip mojej babci: Spotkało się dwóch Góroli na hali. I tak siedzą i myślą. Aż jeden sie pyto: -Józek, jakbym ci tak doł 100 złotych to zezorłbyś pół tego krowiego placka, co tam lezy? -Ano zezorł bym. Tak i zjod i dostał od Jaśka 100 złotych. I tak dalej siedzą i myślą, aż Jasiek sie pyto: - A jak jo bym ci doł 100 złotych, to zezorł byś to drugie pół? -Ano zezorł bym. Tak i zjod i dostoł od Józka 100 zlotych. I dalej tak siedzą i myślą, aż Józek godo: - Wis ty co? - Ano co? - Abo wis, mie sie tak zdaje, co my sie oba gówna za darmo najedli... Pozdrawiam! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihihahahihihahahihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________Witam 🖐️ Dziweczyny__________________ Kingalo 🌻 Poliko🌻 Lenko🌻 cocacola🌻i jak byla reakcja Meza? jotazet🌻 Venesso🌻__ no wlasnie i ja pytam , gdzie sie nam znowu schowalas? Mile Panie u nas dzis pochmurno i pada deszczyk. Dzwonilam do mojej Mamy i mowila,ze u Niej swieci sloneczko i jest cieplutko, wiec mam nadzieje, ze i jutro u nas tez tak bedzie.A z prognozy pogody wynika,ze czerwiec ma byc goracy__ oby sie spelnilo....... bo juz niedlugo zaczynie sie lato. Zycze wam pieknego dnia:-) :-)..... pomimo chmurek na niebie!:-) :-) a moze u Was tez sloneczko? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------- Ławeczko ------------ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Akcia kochana --❤️ ---- zawsze stoisz na straży naszej Ławeczki. Jesteś żołnierz zawodowy, -- ja to zwykły mięczak. Ale cóż zrobię, że nie zawsze mam czas. W moich okolicach jest dość słonecznie. Tylko małe chmurki kłębią się na niebie. Jednak marzę o cieplejszej pogodzie. Ja również zastanawiam się gdzie nasza Venessa, ------ Ona robi nam bzika ---- pojawia się i znika :D Venesso, rozumiem ---- gdybyś mogła już byś była --- ❤️ Kingalo, Jotazet ----dzięki za dowcipy, boki zrywać mozna. A Lenka? ---- a Cocacola, co dzisiaj robicie? Tak, tak --- ja wiem sama wpadam na naszą Ławeczkę ja z zaproszeniem na wesele a wymagam od innych ---- ale tak miło Was widzieć 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane dziewczyny! U mnie sie rozpogodzilo__ coprawda nie jest slonecznie, ale cieplo! Poliko! Taki juz jestem zimny dran, ze musze codziennie, a czasem i wiecej zajrzec na nasza Laweczke, tak bardzo sie przyzwyczailam do tego, ze traktuje to --jalo moj mily obowiazek, moze ktoras z Was powie ,ze to choroba komputerowa__ sama sie na tym lapie ale to jest silniejsze ode mnie, a milo mi jest jak ktoras z Was tu spotkam, przeciez znamy sie juz troszeczke !! To jest tak samo jak z telefonem, musze codziennie zadzwonic do mojej Mamy i chociaz Ja uslyszec___ jak nie moge Jej czesto odwiedzic! :-( Kingalko! A coz to sie u Ciebie dzieje???__ czekam na golabka! 👄 Pozdrawiam Was i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozniej cos \"skrobne\"____teraz jedynie sygnalizuje o kontakcie. Mam wreszcie upragnione \'okno na swiat\"🖐️ Poczytam Was! Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kongalo! Tym razem nie czekalyscie dlugo na mnie.Prawda? Nawet nie wiesz,jak bardzo sie ciesze,ze jestem w WASZYM SWIECIE.🌻 W NASZYM SWIECIE I NA NASZEJ LAWECZCE 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i post w kosmosie! Nie zrazam sie__________odetchne i napisze kolejny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×