Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Rozmawiałam z dziećmi "niemieckimi" na skaypie i wnusio zażyczył sobie auto,żeby mógł się nim bawić no i pytał o zajączka.Ciekawe gdzie ja mu go zrobię,chyba rano przed śniadaniem dziadek pojedzie na działkę,porozkłada 'zajączki" i po śniadaniu pójdziemy je szukać.Oby tylko ładna pogoda była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, mądre to co napisalaś, czy Ty sama tworzysz czy korzystasz od innych poetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że coś jest na rzeczy w związku z moją osobą:( Kingalo- nie znasz mnie, więc nie możesz powidzieć czy lubisz. Mam podobną historię jak Twoja a potem,,,,chyba posłucham Rady pana ubranego w czanby garnitur- pomarańczowych..hahaahaha tych....burych nie słucham Saro, co do naszej jedności:D trasa Poznań- BydGoszcz....nie ma kilometróW:P ale to niesprawiedliweże ja nie mam tej Twojej chatki/wilki w lesie i jeziora obok- do tego muszę chodziść do przcy i nie przesiaduję tam od kwietnia do października ( dobrze mówię)/ Kończe sałatkę ważywną doprawiać ( mąż cieniutko pokroił) i zabieram koniaczek.. 🌻 🌻 Mam prośbę- bądźcie tu za 45 mni- ubrane w czarne suknie- pomarańcze/wykluczone:classic_cool: Kingala 🌻 Olimpia🌻 Rybcia🌻 Krystynka🌻 Sara 🌻 Proszę, plissssssssssssssss:( :) o 20.45 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami jak nie mam co robić to szukam różnych wierszy itp. Zdarza mi się tylko czasami gadać do rymu,ale to potrafi każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynko, tez nie znoszę prasowac, specjalistką od prasowania jest Klara. :D Rybcia, dlaczego robisz zajączka , gdzie Ty z kolei mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kind... napiszę tak... nikogo za rękę nie schwytałam i nie mogę powiedzieć że to Klara , Sara czy ktoś inny nie będę wymieniać wszystkich po kolei. Nikt tez mnie za rękę nie złapał i każdy może podejrzewać również mnie, choćbym się zapierała nogami i rękoma. Wiem... od kiedy Klara nas ostrzegła od jej pierwszego wpisu na ławeczce pojawiły się pomarańcze. Może to Klara ich przyciąga a może to Klara jest pomarańczą patrz wyżej...moze być każda z nas. Nie bedę robiła dochodzenia. Osobiście bawię się na ławeczce wyśmienicie i bez względu czy pomarańcza jest słodka czy kwaśna. Kid nie ostrzegaj nas i nie rób również głupich podchodów. Moja sprawa czy będę tęsknić, kochać, lubić czy płakać. Jestem jaka jestem i nie mam zamiaru się zmieniać. Jest mi dobrze ze sobą i w swojej skórze. Kocham siebie taką jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro a ja już zmykam z ławeczki,dzieci z mężem oglądają coś w telewizji wesołego,wołaja mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz raję Kingalo.Jesteśmy poważnymi a zarazem z humorem 'starszawymi paniami' i nie bedziemy się bawić z pomarańczowymi w podchody.Bawimy się same ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zrobić kolację, postaram się wpasc na zaproszenie Klary. Kingala dobrze ze siebie lubisz i czujesz sie dobrze sama ze sobą, ja też tak mam i też mi dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia- 👄- w takim razie na Twoją odpowiedź poczekam do jutra :) Za 45 minut będzie moje pytanie!!!!! Idę zapalić papierosa na chwilę i dokończyć tamto -nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń jest jak dobre wino... wzmacnia się,gdy lata płyną... Bo przyjaciół oczy właśnie niosą ciepło,co nie gaśnie. Dobra dzielą się nadzieją nawet gdy złe wichry wieją... DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza nie nastała, misiałam córkę odwieźć na balety a i sama muszę się szykować na inne balety. Muszę przeczytać teraz wszystkie wpisy bo doczytałam tylko do wpisu Kida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ja nie widzę przeszód ku temu abyś z nami została. Każdy może przysiąść na ławeczce i nie tylko przysiąść. Jeśli nasze towarzystwo Tobie odpowiada to zostań i pisz. Mam nadzieję że z czasem nabierzemy większego internetowego zaufania do siebie. Na to trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje panie pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i miłej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za spóżnienie ale cały dzień mam problemy z internetem, ale jestem. Klara, przykre że do tego doszło że postanowiłaś tak sprawę postawic, nie wiem może masz rację , ale wedlug mnie to nie tak powinno być. Przez jakąś chora z nienawiści pomarańcz Ty się tłumaczysz. To pomarańcza powinna się wytłumaczyć a ja nie mogę w tym brać udzialu bo to jak sąd wygląda. Coś tu jest nie tak, nie mam prawa wobec Ciebie ani kogokolwiek się wypowiadac a moje zdanie dobrze znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu w pocie czola prasuje a Wy na Laweczce moje drogie a tak pomoc kolezance to nie laska :D Klaro przeciez lubisz to zajecie tak napisala Sara :D Klaro dlaczego takie pytania zadajesz ? Przeciez tu moze pisac kazdy i wszystkie jestesmy dorosle wiec powinnismy sie rozumiec , coprawda kazdy ma inny charakter i dzieki p. Bogu bo inaczej byloby tutaj monotonnie. Pisz z nami jak masz ochote 🌻 Rybciu Twoje "niemieckie" Wnusie przyjada do Was na swieta a to radosc dla dziadkow :D Olimpio jak kroliczek , czy juz zjedzony? Kingalo baw sie dobrze na baletach, tylko nie zapomnij drogi do domku :D i wypij dwa kieliszeczki bo po jednym bedziesz kulawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynko , baw się dobrze z tymi koszulami ja znam lepsze zajęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki 🌻 dzięki za komentarze ale....:( Proszę Was Tylko czarny nick i słowo TAK lub NIE! PROSZĘ---- A pogadamy później..... jak tak postanowicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Saro a myslalam, ze mi pomozesz :D Tak wiele w naszym życiu zdarzeń zapisuje się w naszym sercu na stałe żadna siła ich też nigdy nie wymaże są to zapisy niezapomniane i trwałe Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynka ❤️ no to może będzie Ci się lepiej i szybciej prasowało, jak ja też w końcu rozłożę ławę ( i zerkam do neta). Koszul i w ogóle prasowania NIENAWIDZĘ ale...... w kupie rażniej 🌻 No to prasujmy....ach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie nie liczcie z prasowaniem, kiedyś mężowi uprasowalam kanty spodni do środka i mam spokój, Tak, musze iść, dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? to jest dziecinada... Klara tak nie można sprawy stawiać. TAK czy NIE Musisz mieć swoje zdanie. Zapytam Chcesz zostać? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynkko chętnie poprasuję koszule bo koszule lubię prasować chociaż teraz tego nie robię. Teraz naprawdę uciekam bo na baletach będę jak straszydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo- PO TO usiadłam na laweczce aby być tu. Widzisz jednak, co się dzieje.???? Dlatego chcę/ proszę o prostą opowiedź, bo tu akurat nie może być żadnej innej TAK------ lub NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co klaro????
Saro Dziewczyny...wczoraj tu była chyba 47 strona ...a dziś????? 34, co się dzieje???? Sara i Oneill- ŚWIĘTUJĄ!!!!! Ja dziś po cięęęężżżżkieeeej pracy- lepiłam pierogi....120 szt!!! Eutenia, Amazonia , Fatalka, Chochliczka- zapraszam do Chatki, razem z Sarą forum- dyskusja ogólna- topik- Z BIEGIEM LAT- Z BIEGIEM DNI dla 50-60-siątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i fatalka
rozpierdoliła jednak topik:( to ona jest pomarańczą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Olimpia
Do jasnej,,,czy tu sie wreszcie zakonczy ta dziecinada? Klaro,w co ty tu sie z nami bawisz? Mam dosyc tej glupiej zabawy. Za kazdym razem,kiedy wejde na LAWECZKE cos sie rozgrywa.I ochota na pisanie mija. Skad biora sie te pomaranczki? Czy ciagle musza tu byc jakies pomaranczowe podchody? Czas wydoroslec.Ma tu byc spokoj! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×