Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość Starsza ale nie stara
Nastaja długie jesienne wieczory i ta ciągła monotonia, nuda smutek i chandra dopada co druga osobę... u mnie to tez rożnie bywa... Kiedyś było znacznie weselej kobiety spotykały się razem przy kiszeniu kapusty czy darciu pierza... Śpiewając i śmiejąc się przy tym... Dziś zmieniło się wszystko i pozostały nam jedyna droga do kontynuacji rozmów te zimne komputery, one tylko maca nam w głowach, każdy gra swoja karta i stwarza dziwne pozory... Kto słyszał o takich bzdurach by porównywacie się przykładowo do Anioła... O zgrozo! Rozumiem , ze czas nie stanie w miejscu, bo ja tak chce... Chciałabym zapytać czy oprócz kompa macie coś konkretnego do roboty: książka, film,robótki ręczne czy hobby.... A mianowicie mam na uwadze konkretne pytanie Co robicie w takie wieczory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj stara ale nie,,,nie wchodz i nie czytaj! Mam dosyc juz tych intryg,.Idz sobie na inne topiki i tam sie popisuj ,,,, Przypominasz taka jedna ,,,znamy ja doskonale hihi Pomylilas Laweczke z ,,,,:D. Jestesmy grzeczne ale nie naiwne! Zapamietaj to sobie! Wykrzesz w sobie troche zwyczajnej ludzkiej zyczliwosci. To,co bedziemy pisac,,,,i jak okreslaly___nie twoja sprawa.... Czy masz przyjaciol? Odwiedz ich____bedzie im milo :D Milego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do venessy
A dlaczego sie tak denerwujesz ona tylko grzecznie pyta co robimy w dlugie jesienne wieczory poza komputeram a ty odrazu tak emocjonalnie reagujesz, daj sobie na luz. :D bardzo lubie ciebie czytac jestes fajna babka! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pyta? po co te aluzje i zbedne komentarze? Od pewnego czasu co jakis czas pojawiaja sie tu takie wpisy.Czy naprawde nie widzisz tego? Odechciewa sie tu pisac,,Mozesz to wykasowac,nie dbam o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso , wyluzuj, ta stara po wszystkich topikach ten sam tekst zamieszcza , jak widać nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nie denerwuj się :) wczoraj moja córka miała wypadek samochodowy wjechał w nią jakiś jeeełop , bo wyprzedzał na ciągłej ona skręcała w lewo , facet na ciągłej i przed skrzyzowaniem wyprzedzał dwa samochody odrzuciło ją z prawego pasa do lewego rowu!! wyszła tylko z siniakami i guzem na głowie samochód do kasacji , nawet nie warto rozbierać , tylko w całości sprzedać na części otrząsamy się powoli ze stresu.... do niej dopiero dzisiaj dotarło z całą wyrazistością ,jak mogło się skończyć! Poobijana z lewej strony, od góry do dołu , dostała na dzień dobry 8 dni L4 , ale.... napiecie spada i coraz bardziej odczuwa \"bolenie\" wszystkiego pożyjemy, zobaczymy Dobrze, że jest ze mną bo gdyby to był większy samochód.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo, lubię Cię! Zofinko, jak tylko odeśpię, to przejrzę pocztę. No i dobrze, że tak się skończyło. Grunt , że córka cała, a samochód to rzecz nabyta. Może dożyjemy wreszcie czasów, że mądrzy ludzie wymyślą wreszcie coś lepszego od koła. Wenesso, a może pomyślisz o własnym blogu? Nikt pomarańczowy nie będzie Ci się wcinał... Wszystkim życzę gumowych słupów i pogody!I pogody!I pogody! I pogody! Brrrr, strasznie zimno sie zrobiło. Nawet pies na spacer nie chciał wyjść. Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię na bezsenność, ale z własnej dociekliwości pobawiłam się trochę wrzucając w wyszukiwarkę hasło \"pani jadzia\", a potem \"jadwiga i antoni\", a potem jeszcze fragmenty tekstu. Ho, ho! Cóż to za temat popularny. Wszędzie, łącznie z kabretem \"jurki\" - cięgiem tylko pani Jadzia ...Niezmierzone pole orne, orać mi się odechciało. Venesso, zmiłuj sie nade mną, podpowiedz, co to za tekst, bo znaleźć nie mogę. Czyżby Twój własny? Ja tak z zawodowej ciekawości już po raz drugi pytam. Po prostu lubie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo kingalo! Czy to ty mowilas ,ze nie ma solidarnosci miedzy kobietami?A wiesz,ze specjalnie nie przejelam sie twoja wypowiedzia! jotazet____czy masz swoj blog?Zacznij od siebie! Nie cierpie nawiedzonych osob! Nie jestem w bibliotece___wiec katalogowac nie bedziesz! Teraz nie dziwcie sie,ze niektore osoby nie maja ochoty tu wpadac! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotazet___a gdybym pisala p.Kunegunda____tez szukalabys je? Moze byloby lawiej,bo jest ich mniej! Nie moge uwierzyc w to,co napisalas!? Faktycznie nawiedzona bibliotekarka,,,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejej!.... Venesso miałaś zły dzień? w takim przykrym tonie odezwałaś się do kolezanek?.... bardzo to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj venesso
to wszystko już było ? :D :D:D:D prawda ? na innym topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety , Venesso, wszystkie bibliotekarki są nawiedzone. Bez tego ten zawód dawno by poszedł w zapomnienie. Właściwie to nie zawód, tylko misja straceńców, szperająco -szukających i dążących do uporządkowania wszelkich informacji. Od dawna twierdzę, że internet należy posprzatać. Sensownie uporządkować i skatalogować. Właśnie, skatalogować - ja nie widzę w tym słowie nic obraźliwego.Odrzucić ziarno od plew. Pielęgnować to, co wartościowe. Przy czym wszelkie systemy wartości też należałoby w jakiś sposób sklasyfikować i skatalogować, żeby każdy mógł poruszać się bezkolizyjnie i bezpiecznie we własnym systemie wartości. Więc wybacz, ale to nie ma nic wspólnego z Tobą personalnie. Ani z panią Jadzią. Tylko tak sobie myślę, że jeżeli kogoś interesuje preferowany przez Ciebie gatunek literacki, to chętnie sam sięgnie po książkę tak przez Ciebie polecaną. Przecież nazwisko autora to nie jest żadna tajemnica. Jeżeli coś się upublicznia, choćby przez internet, to przyzwoitość nakazuje podać źródło, z którego się korzystało. Prawo autorskie mówi zresztą tak samo, a jak wiadomo nieznajomość prawa nie jest tu żadnym usprawiedliwieniem. Nie masz się więc o co pieklić, bo nie o babską solidarność tu chodzi. A blog - oczywiście, kiedyś zacznę się w to bawić, czemu nie, ale chyba dopiero na emeryturze - to już tylko 12 lat... I jeszcze raz- kobity, czytajcie ze zrozumieniem! Nie szukajcie drugiego dna w każdej, nawet najbardziej niewinnej wypowiedzi, to naprawdę nie wypada tak wciąż napadać na bliźnich. Życzę Ci Venesso większej wiary w siebie, bo chyba masz problem z poczuciem własnej wartości. Kto swoją wartość zna, tego naprawdę byle co nie obrazi i nie wytrąci z równowagi. Pozdrawiam serdecznie. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunegundę też wrzuciłam w wyszukiwarkę. Oto wynik: Wyniki 1 - 10 spośród około 92,100 dla zapytania Kunegunda. (Znaleziono w 0,16 sek.) Faktycznie, mniej niż o Jadzi. Świetnie wyszedł mi też mix haseł: \"Jadwiga, Antoni, milicja\" - mnóstwo interesujących informacji... polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorobliwy krytyku-j.
stoisz na hamulcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hamulca to na koniec dziś coś zabawnego: Leciałam dziś na zbity pysk do pociągu - już prawie ruszał, ale szczęśliwie maszynista miły był i przyhamował. Zdążyłam, choć schodów na peron było całe mnóstwo. Nawet nie tak bardzo zasapana wpadłam do pociagu, a tu przy drzwiach zdrowo podpity facio rzuca tekst: - No patrzcie, piękna i wysportowana! Ludzie, to o mnie było! Dziękuję ci, wódko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegoś nie macie
Ludzie latami się znają.Śmieją się, piszą, śpiewają,lecz przyjaciółmi nie są......Czy to nie dziwne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁAWECZKO dla ciebie
Złota jesień Migocą liście na wietrze, w słońcu gorącym złociste, lecz chłodne jest już powietrze szron skrzy się w ranki mgliste. W południe błękit na niebie, zaprasza nas do ogrodu, nim się nasycisz widokiem, zobaczysz wrota zachodu. Tam słońce za smugą się schowa, i granat zasłoni purpurę, choć noc jeszcze nie jest gotowa, poszukaj schronienia za murem. W nastroju zasmakuj jesiennym, niech wchłonie twa dusza natchnienie, a wieczór się stanie brzemienny, utrwalisz na wieki wspomnienie. Gdy schowasz płody głęboko, nadzieja jednak zostanie, kiedyś pod wpływem widoku, zapragniesz znów tworzyć dla niej. Nim się obejrzysz na nowo, słońce przypomni promieniem, rozświetli drzewa nad głową. napełni umysł natchnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jadziuńka wzieła urlop czy co? Zatrzymam sie na troche bo wiersz i piosenki są nastrojowe. Czy mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje słoneczko Jesienna pora, liście rdzewieją. Ludziom jest smutno, wiatry się śmieją. Słonko wędrujesz przez cały świat nie odchodź od nas, cóż ci to da? Błagam Cię! Proszę! To niemożliwe! Świeciło krótko, jakby przez chwilę. Uchylam w oknie więc firaneczkę, Pozostań ze mną jeszcze troszeczkę. Zajrzał więc do mnie słoneczny promień, rozpalił serce i ogrzał dłonie. Lecz ja niepomna w swym egoizmie Wołałam - nie idź, pozostań przy mnie! W końcu znudzony mą zachłannością skrył się za chmury, chyba ze złością! Rozumiem teraz , że się mną nudzi, musi wszak świecić dla wszystkich ludzi. Choćbym dziś miała problemów i sto Wiem, że powróci do mnie za rok. Więc bez zawiści czekam już sobie, Powróci do mnie w letniej ozdobie zajrzy znów do mnie słoneczny promień rozpali serce, ogrzeje dłonie... a co dziewczyny powiecie na taki wierszyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amalke
skąd więłaś taki ładniutki wierszyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w internecie jest dużo fajnych i ładnych wierszy poszperaj a znajdziesz żeby napić się mleka nie trzeba mieć krowy żeby przeczytać książkę nie trzeba być pisarzem żeby uczyć dzieci nie trzeba być matką itd dopiszcie sobie co się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amalke
a ja myślał odwrotnie hihihihih żeby napić sie mleka trzeba mieć konia żeby napisać ksiąźkę trzeba mieć konia żeby uczyć dzieci trzeba mieć konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konia też mieć trzeba !!!!!!!!!!!! bo bez \"konika\" nic nie wyjdzie myślę o hobby to jest najważniejsze w każdym zajęciu jakie rozpoczynamy papapapapa całusów 102👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczowej
czy siedzisz na warcie hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pomaranczy do pomaranczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pomarańczy do pomarańczy
czekam na p.Jadzię bo ostatnio jak tam wyżej to się rozeźliła na ławeczkę ostra jak brzytwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×