Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Skórka pomarańczy Biorę sobie nożyk, całkiem nowy taki odlotowy! Wcinam się nożykiem, w ciała twego z sykiem, Wypływa pomarańczowy likier, słodki, nieodgadniony, Taki chciałbym być wtajemniczony, Pomarańczą, Jest taniec zaufaniec, Zgniła pomarańcza jest jak jaja, Z siarką u skubańca, co na rynku sprzedaje zająca, Obieram pomarańcze, przy tym cały tańczę, Zapach się unosi, jak u cioci samosi, Skórka pomarańczy wokół mnie tańczy, Wije się jak wąż, ten pomarańczowy plaster, Pomarańczy plaster to życiowej drogi Alabaster, A taki tam drogoznak, Gdy jem pomarańcze, to cały tańczę, Cierpki jej smak, jest jak życia ukryty skrzat, Pomarańcza to życia szarańcza, Pomarańcza to smak każdego, Co ma kosz pełen ludzkich wad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARANCZO dla Ciebie. Życie to walka o wodę i chleb Życie to przetrwanie o każdy następny dzień Życie to kochać i być kochanym Umieć słuchać i być wysłuchanym Życie to umieć wybaczać nieprzyjacielowi A gdy zajdzie potrzeba podać rękę wrogowi Życie to rozstania i powroty Życie to wybaczanie głupoty Życie to krzywdy i mroczne wyznania Życie to umiejętność kochania Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twn wiersz dedykuje moim kochanym Dziewczynom z Laweczki, I choć daleko... tak blisko Ciebie Kiedy Cię spotkam... tego nikt nie wie I dziwnym trafem splecione losy Spływają po nas jak krople rosy I jeśli nawet dróg los nie złączy To nasza przyjaźń tu się nie kończy I dnia każdego tęskniąc z daleka Pamiętaj proszę, przyjaciel czeka I czekać będzie może daremnie Lecz ma nadzieję, że czeka wzajemnie I może kiedy pomyślisz o mnie To Twoje smutki przybiegną do mnie I niech zostaną daleko od Ciebie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze jeden dla pomaranczy zlosliwej...... Tak niewiele wiem o tobie Nie znam nawet twego glosu, Nie widziałem ust wykroju Ani twarzy, ani włosów Wiem jedynie, że kąśliwa Jesteś niby jakaś osa, A twe imię tez niepewne Ale chyba..[moze dopiszesz] Lubisz się tak na mnie dąsać, Dokuczać i droczyć A ja ciągle nad tym myślę Jakie są twe oczy?.. Bawisz się mną tak okrutnie, Jak złośliwa kotka, Lecz ja takie mam wrażenie żeś w serduszku słodka. Chciałbym, chociaż raz cię spotkać, Spojrzeć w twoje lico, I rozwiązać ta zagadkę, Moja ty.Złośnico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane do Nowego Roku już tylko kilka dni..... a więc odliczajcie magiczny czas i bawcie się...... Nowy Rok... przywitajcie w szmpańskim nastroju, ufając, że będzie wspaniały i przyniesie niezapomniane chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie cieszę i z tego co mam, niczego nie chcę wiecej. Mam swój niewielki życia kram i kocham go najgoręcej. Jeszcze do tego kramu mojego, jest we mnie młody duch. Czego mi trzeba jeszcze...no czego? mam szczęście aż za dwóch. Sny kolorowe i niebanalne śnią mi się kiedy tylko chcę. Omijam zawsze liczby feralne czy może mi być zle? Pieniądze?....po co mi ich dużo, -chciwość jest dla mnie fe! Mną nie władają wielkie żądze i robię zawsze to co chcę. Do wrogów wagi nie przywiązuję chociaż każdy je ma. Mnóstwo przyjaciół rekompensuje i wszystko zawsze gra. Dlaczego cieszy mnie tak mało i nie chcę więcej mieć? Nie wszystko,czego by się chciało musi się zawsze mieć..... Szczęśliwy każdy nowy dzień gdy z życiem idzie w parze. Cieszmy się jego każdą chwilą nIe patrzmy co da nam w darze. /z netu/ Miłego wieczoru i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje podziękowanie
dla pięknie piszących Widok z okna Lubię ciszę wieczorną mojego balkonu, wesołe ćmy tańczące przy lampie w ogrodzie; lubię gwiazdy, co złotem nad dachami płoną i odbicie księżyca w granatowej wodzie. Lubię tajemną ciemność wzgórza z modrzewiami, szum wiatru wśród gałęzi, zapach ściętej trawy; jarzębinę, co ze mną dzieli się myślami, siwego brzegu pejzaż zamglony i łzawy. Lubię to moje miejsce - bożym planowaniem przeznaczone, nadane - w cudnym kątku ziemi. W serce serdecznym piórem zostało wpisane - widok z okna się w świata widzenie przemienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia na cały rok: A....anioła stróża u boku B....buziaków słodkich miliony C....czasu wolnego dla siebie D....drogi usłanej różami E....eksklusywnych wakacji F....fury pieniędzy G....gwiezdzistego nieba H.... horoskopu korzystnego I....i oprócz tego J....jasności umysłu K....kolorowych chwil L....lotów wysokich Ł....łaskawości losu M....miłosnych uniesień N....nieprzemijającej urody O....oddechu od codzienności P....pogodnych dni R....romantycznych wieczorów S....szalonych nocy T....tylko spełnionych marzeń U....uroku osobistego W....wiary w sukces Z....zawsze uśmiechniętej buzi ...W...Każdy...Dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedzialam sobie na naszej Laweczce , pieknymi wierszami sie upajalam i tak zakoncze moje dzisiejsze siedzenie. Do jutra moje Drogie kolezanki[🖐️ ............................ "Szczęśliwy każdy nowy dzień gdy z życiem idzie w parze. Cieszmy się jego każdą chwilą nIe patrzmy co da nam w darze." Rybciu 👄 pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje panie piękne wiersze, dziękuję za cudowną lekturę. Krystynkko dopiero wróciłam z zakupów. Mały plecaczek kupiłam mimo odstraszającej ceny. Bucików nie chciałaś a ja pomysłu nie miałam więc dostaniesz ode mnie buziaczka. Kochane moje prezenty kupione, walizka ze strychu już przyniesiona. Powolutku czas pakowania nadchodzi. Nie należę do osób ktore przepadają za włuczeniem się po sklepach. Zakupy to dla mnie konieczność. Lecę do poich toreb trzeba je rozpakować i oczy nacieszyć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak to możliwe?... Jak to jest możliwe ? Być samotnym w tłumie? Tylko ktoś samotny szczerze to zrozumie. Tylko ten, co ma wszystko, lecz brak mu miłości. Ma serce złamane i pragnie czułości... Jak to jest możliwe ? Być samotnym w tłumie? Czasem myślę sobie kochać nikt nie umie. Woli za to zranić poniżyć człowieka. Odrzeć go z godności i na łzy wciąż czekać... Jak to jest możliwe ? Być samotnym w tłumie? Masz przyjaciół wielu. Który Cię zrozumie? Oni widzą wiele lecz nie dowierzają. Jak to jest możliwe ? Wciąż tylko pytają... W odpowiedzi na jeden komentarz... autor: piotr dolny 2009-09-03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..*).* *.(*..*) ( v ) Radosnego dzionka .. ( v ) całego w skowronkach .. ( v ) wiele radości,bez grama złości .. ( v ) Uśmiechu bez liku .. ( v ) życzę WAM ...*) i pięknie .*).*) pozdrawiam ...*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO🖐️ Moje drogie Panie! Dziękuję za przecudne wiersze❤️ Naprawdę miło tak usiąść przy Was i posłuchać.Robi się cieplutko na sercu.Trzeba przyznać,ze mowicie wierszem,wierszem pisanym sercem.Cudnie wprost.uwielbiam to i nie da się tego ukryć. Krystynkko🖐️ Kingalko🖐️ i Rybciu🖐️---bardzo mocno przytulam Was do mojego serca.Jesteście kochane.❤️ Nowy Roczek bieży,więc i ja coś w tym klimacie dodam...:) Życzę Ci pokoju Życzę Ci uważnych oczu, Które dostrzegą drobne sprawy naszego dnia codziennego i stawią je w prawdziwym świetle... Życzę Ci takich uszu, Które wyłapią wszelkie przemilczenia i półtony... Życzę Ci takich rąk, Które nie będą się długo zastanawiać, czy komuś pomóc... Życzę Ci odpowiednich słów w odpowiednim czasie i życzę Ci kochającego serca, Któremu pozwolisz się prowadzić przez życie, aby wszędzie tam, gdzie Ty, był i Twój pokój... Życzę Ci miłości, szczęścia, poczucia bezpieczeństwa, Wiele dobroci, Przez którą człowiek każdego dnia staje się kimś więcej... Życzę Ci odpowiedniego wypoczynku i dobrego snu, Bo to jest bardzo ważne... Życzę Ci takiej pracy, która sprawia radość i pozwala żyć dostatnio... Życzę Ci spotkań z takimi ludźmi, Którzy będą Cię kochać, Którzy w chwilach trudnych dodadzą Ci odwagi, Którzy Cię pocieszą, gdy przyjdzie na ciebie godzina smutku. Tego wszystkiego życzę Ci i to przekazuję w moim znaku pokoju. Pozdrawiam🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! Tak na wszelki wypadek gdybym miała trudośći z dostaniem się na ŁAWECZKĘ. :) Szczęścia, co radość daje, miłości, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy w Nowym Roku się wydarzy. DO SIEGO ROKU 2012!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ "Daj ludziom wiary... Idź już Nowy Roku - tak mówi Rok Stary i znika... z łzą w oku. Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata." 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy sylwestrowy bal obsypie Cię deszczem konfetti i oplącze zwojami serpentyn, pamiętaj, że to ja obsypałam Cię swoimi życzeniami i oplątałam pamięcią. ******************************************************************************************* Niech Nowy Rok 2012 przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one już spełnią niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! Z noworocznymi pozdrowieniami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie koniec moich serdeczności dla moich wspaniałych dziewczyn z ŁAWECZKI❤️ Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Niech taneczny, lekki krok, będzie z Tobą cały rok, Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu. 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla WAS kochane przyjaciółki z gościnnej ŁAWECZKI !!!! Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi w potrzebie. Najserdeczniejsze życzenia noworoczne przesyła Olimpia 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpio dziękujemy za życzenia odpoczywaj radośnie i szczęśliwie. Dopiero po południu można sie tutaj dostać,coś od rana kafeteria fiksowała. Mijają lat,mijają dnie przemija życie jakby we śnie. Przemija młodość,kwitną marzenia a nam zostaja tylko wspomnienia. Życie jest piękne,porywajace, jest tak cudowne,olśniewajace. Jest tak jak róża co sie rozwija, jest burzą,wichrem który przemija. Jak to pięknie i wesoło gdy przyjaciół ma się w koło. Z nimi pięknie czas upływa nawet gdy nam smutno bywa /z netu/ dla pomarańczki: Życie jest krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. Więc kochajmy tych,którzy dobrze nas traktują Przebaczmy pozostałym i uwierzmy,że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Więcej uśmiechu na Twojej twarzy Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO👄 OLIMPIO👄 RYBCIU👄 Jeszcze tylko mały krok i znów przyjdzie Nowy Rok. Jaki będzie ? co da w darze ? już niedługo się okaże ! Kingalo no coz bede musiala pojsc na Sylwestra w kapciuszkach :D ale za caluska dziekuje 👄 Zycze Ci duzo przyjemnosci w kraju. Wracaj do nas jak zawsze usmiechnieta bedziemy czekac. Olimpio bardzo serdecznie dziekuje z wspaniale zyczenia , baw sie dobrze . Rybciu a Ty gdzie bedziesz sie bawic w te szympanska noc? Jutro w pracy mamy male spotkanie czyli pozegnanie starego roku.:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od kilku lat :baluję:w domu albo u przyjaciół.W tym roku u nas, zazwyczj jest bardzo fajnie. Tik tak , Tik tak Szybko mija czas. Bim bam, Bim bam Północ wybije nam Coś się kończy , coś zaczyna Fajerwerków widać blask. Stary rok ucieka Nowy goni go, Szampana otwieramy Życzenia sobie składamy. A Ja życzę Wam Roku udanego i zdrowia dobrego. Szczęścia wielkiego i totka wygranego Miłości goracej i wiecznie wrzącej No i Nocy odlotowej nie tylko Sylwestrowej. Dosiego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu my tez idziemy do znajomych . Ostatni raz na duzym balu bawilismy sie chyba 6 lat temu. Bylo fajnie ale w gronie przyjaciol w domku tez jest pieknie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane . Aby nikomu nie zabrakło szampana w butelce i organizmie, Najbliższych pod ręką (choćby w komórce lub na skypeie), a przede wszystkim w sercu i dużo szczęścia w Nowym Roku, w poezji i prozie życia - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, Życzę Wam dużo radości! Stary Rok mija lecz marzenia zostają, Niech one się Wam wszystkie spełniają I z Nowym Rokiem niech los Wam się odmieni, A ogród życia wnet się zazieleni. Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, Miłość, pomyślność i spełnienie Wszystkich marzeń, a gdy się one już Spełnią niech dorzuci garść nowych Marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil... Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziecie... 🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnanie Starego Roku Zostawmy Staruszka w spokoju odrzucmy pretensje i żale, On w trudzie odchodzi i znoju a My urzadzamy dziś bale..... Zostawmy staruszka zostawmy i dajmy mu czas na refleksje, niedawno był młody,podstawny lecz gorzkie odebrał tu lekcje. Zbyt wiele miał tu do zrobienia, zbyt dużo na świecie się dzieje, zbyt wielkie w nas były pragnienia, zbyt duże w nas były nadzieje. Więc jednak pożegnać go warto wszak nikt się już nad nim nie znęca a bramę zostwmy otwartą niech wejdzie Radosny Następca. Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nadzieje zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl negatywne w pamięci chwile i wejdz w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×