Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

ja to bym nawet siadła na facecie :P ale jutro biegam ze szmatą w ręcach...dziś malowałam (a najpierw się zaplątałam w folię malarską, bo ją sama rozkładałam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ja to i tak bym wlasną demonstrację wtedy zrobiłą krzycząc\" 5letnie dziewczynki górą..i dołem!\"....muszę lulu, bo już nie myślę :o:P🖐️kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sąsiednim topie zalecają masturbację na sen,...ale ja juz tak się dziś tym kijem namachałam, ze nawet masturbacja niepotrzebna... 🖐️:o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jestes taka usluchana, czy jakos wyjatkowo dzisiaj? calamity - otoz to. nie uwierzycie, przy otwieraniu winka dzisiaj, pekl mi otwieracz... okazuje sie, ze hak do scian ma kilka funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje, bo moge, bo lubie, bo czas ucieka. korek mam przed soba. oprawie sobie z tym kawalkiem otwieracza w srodku. wiedzialem, ze silikon jest wytrzymaly, ale nie ze az tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki silikon... ? O_O Rozmawialismy o korku, haku... Bije brawo!! Uszami! :D Ja umiem otwierac wino, pod warunkiem, ze nie przeszkadza komus moczacy sie w srodku korek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis koala
ja umiem korkociągiem a kołkiem rozporowym to ...phi..klasyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zyciu nie mialam takiego korka ani w reku, ani w zebach ani nawet na oczy nie widzialam :D Material ten znam z filmu pt. Straszny Film. Film faktycznie straszny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo najczesciej to trzymalam korek w rece... Ale zdazylo mi sie pare razy w zebach... To dlatego o tym napisalam. Zadnej tajemnicy w tym nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×