Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

no , za sam fakt , ze istnieje.(??) a u mnie pod kołderka juz nie mam miejsca wolnego.Całe zajmuje suczydło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pros i błagaj :P katastrofy w przestworzach.Jako , ze zamierzam leciec na wakacje , oglądam programy o spadajacych maszynach latajacych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 kołdry i koc.Nie marznę.Chociaz nie ukrywam , że lubie sie przytulac przez sen do cieplego ciała ludzkiego:)męskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYla burza, a co!! Na poludniowym zachodzie byla! Pewnie od szwabow przyszla :P Oczywiscie jak sie juz polozylam spac to przeszla :O A tak uwielbiam spac podczas burzy 😭 A z kopaniem to czasem trudno - ja czasem dzieniejsze rzeczy robie przez sen :D Widocznie trzeba mnie spacyfikowac w nocy 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ponoc tez gadam. A co gorsza, calkiem sensownie. Gorzej, ze pozniej nic nie pamietam!!! Ba, ja nawet wykonuje czynnosci (typu otwieranie okien, wyjscia do ustronnych miejsc) i albo sobie ze mnie jaja robia albo ja naprawde lunatykuje :O A u mnie slonce swieci :D Jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena jestem
to ja zalozylam temat! jestem z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena , ajcy my jesteśmy z Ciebie dumni:) Leśne , jaki film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZytałam recenzje , ze dla dzieci niezrozumiały , dla dorosłych za łagodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż , nie widziałam i na razie nie zobaczę. Mój apel do sprzedawców- nie traktujcie kupujących jak przygłupów. Kupowałam discmana , pan mnie poinformował , ze teraz to sie juz nie kupuje takiego sprzętu , ale odtwarzacze mp3. Czy on nie zna przyjemnosci posiadania oryginalnej płyty z okładką , chocby była nie wiem jak niewygodna w uzytkowaniu? Ja tyam tęsknie za winylami nawet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAki sobie kupiłam na wszelki wypadek-odtwarza też mp3 , chociaz mam głównie oryginalne płyty , pare mp3 mam tylko w kompie ,z 10 może .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to brawo. mniemam, ze 1 masz duzo kasy 2 masz male zapotrzebowanie na muzyke 3 sluchasz muzyki, ktora jest za free ? ja czesto najpierw slucham mp3, a dopiero pozniej kupuje plyte, gdy mi sie spodoba i wiem, ze jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na raazie odkupuje płyty , które nie przypadły mi przy podziale majatku. Kupuje w EMPIK-u , tam mozna przesłuchac.Czasami dla jednego kawałka. Ale nistety nie mam tyle kasy , zeby kupowac wszystko , co mi się zamarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompozytor? Mam dobry słuch i nic ponadto.Kiedys jeszcze nie fałszowałam , ale to się zmieniło .Słuchac lubie ale nie mam wysublimowanego gustu , z każdego (prawie) , gatunku cos mi się podoba. No i opery lubię .Ale się nie znam. Poszłabym do opery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie , na prodigy nie poszłabym za skarby świata. No to się mzuycznie rozmijamy. Słucham sobie bozonarodzeniowych piosenek i właczyłam czerwone lampki choinkowe , ładnie zawiesiłam dookoła lustra.Ale mam fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA razie obmyslam.Jadę (chyba) do ciotki i kuzynki. Oprócz tego tradycyjnie dla sąsiedztwa. W zeszłym roku kupiłam chłopakom cygara,w tym nie wiem. Kuzynce cos z bizuterii.A ciotce może kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×