Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Igrek, dziękuje Kochana. Tak, czekanie jest najgorsze.. mam nadzieje, ze będzie dobrze:-) Czyli przed Tobą wypoczynek.. Polezysz, odpoczniesz o będziesz jak nowonarodzona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, wszystko ok? Przestałas pisać. Pamietam, ze miałam jakoś teraz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
igrek - Witam cię serdecznie . Dobrze ze już wróciłaś , bardzo z tego ciesze się . Jak bęndę dzwonić do koleżanki to spytam ją o leki . Mniałaś ten zabieg w Pułtusku ? Mojej koleżanki męża brat tam mieszka , byłam z nią kilka razy tam . izka 1978- zdziwiona jestem że , dr Obuchowska przeprowadziła z tobą taką nie miłą rozmowe . Pwiem że ja kiedy nie zadzwonie to zawsze mi dokładnie powie , być może mniała zły dzień ? Ale też troszeczkę mnie zdziwilo że kazała ci zadzwonić w marcu i td . Jak kiedyś pobierała mi na posiew pilegniarka , to dr Obuchowska jak zobaczyła mnie na korytarzu podeszła i zemną porozmawiała. Moim zdaniem wie co robi , bo przecierz ona raczej jest doświadczonym lekarzem . I robi jeszcze trasfery ,a przecierz nie wszystkie lekarze w Novum robią ? . może chodzi o to żeby twój organizm odpoczął ? Agniren - . Bardzo się ciesze się , i trzymam kciuki za ciebie Kochana !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - witaj ! Zabieg miałam...napisałam wcześniej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anigren gratulacje cudowna wiadomośc, Igrek cieszę się, że wszystko przebiegło pomyslnie, Iza1978 nie martw się moja prowadząca Dr też czasami podczas konsultacji telefonicznej byla oschła, ale oni maja mało czasu i chca odebrac jak najwiecej telefonów, najlepiej pojechać na wizytę i spokojnie wszystko obgadać, Michaline teraz masz dodatkowy sters oby wyniki Twojej mamy były w porządku. A u mnie jest źle, od 4 rano nie śpię zrobiłam test niestey nie daje złudzeń nawet cienia drugiej kreseczki, jestem załamana, siedze w pracy i łzy cisną mi się do oczu nie wiem jak przetrwam ten dzień, a do tego miaj firma najprawdopodobniej ogłosi upadłość a to kwestia miesiąca, lub dwóch,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka 26 przy pierwszej ciąży bhcg z krwi miałam 200 a test ciążowy (prawie 10 różnych testów) negatywne. Zrób badanie krwi, w szpitalu na wynik czeka się 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anigren masz rację jesli dziś nie dostanę jeszcze mieś, to pojadę na krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONKA 26-KOCHANA ja jak robilam testy dzien po dniu nic mi nie wychodzilo ale wyszlo na becie. Rob badanie krwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- wiesz moj maz powiedzial ze ja jestem osoba ktora za duzo oczekuje od ludzi. tak oczekuje od innych tego samego co ja im moge dać.moze macie racje ze miala zły dzien zawsze na korytarzu sie usmiechala i podchodzila do rozmowy ale jakos mnie jej wczorajszy humor powalił na kolana. mam nadzieje ze to tyko chwilowe. poweidziala ze w marcu bomusz upłynąć 2-3 cykle.moze chodzi jej o to zeby wyszło wszysto ok.Sam nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka 26 - brak wiadomości to dobra wiadomość wierz mi. Tak mówiła moja babcia a ma juz 87 lat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- a moze warto pogadac z mama o tym wszystkim powiedziec jej o staraniach bedzie miala motywacje do walki i bedzie martwila sie o ciebie a nie o siebie czasami to pomaga. bedzie zajeta myslami.:) Modle sie za Twoją mame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY WSZYSTKIE KOCHANE KOBITKI!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO W DNIU WALENTEGO.:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iza, ale narazie nie chce jej mówić, bo to za wsześnie, potem będzie się pytać, czy już jestem w ciąży :-) Wyników jej jeszcze nie ma, więc wciąż jest nadzieja, ze to poprostu zwykły wrzód. Oby! Monka, myślałam wczoraj o Tobie :-) Przeczytałam całe forum dot.inseminacji i widziałam, że też się tam udzielasz i tam własnie ucieszyło mnie, że tyle dziewczyn pozachodziło w ciążę. Najbardziej się cieszyłam jak jedna dziewczyna napisała, że jest w ciąży a w jej sytuacji z taką armią żołnierzyków to praktycznie niemożliwe :-) Tak więc kochana, tam też były przypadki, że test z moczu nic a beta już tak. trzymam więc mocno kciuki... Pracą się nie przejmuj, za dużo mamy na głowie, żeby matrwić się jeszcze tym. Nie ta to inna.. wiem, że ciężko jest znaleźć pracę ale nie jest to niemożliwe :-) Za zakład niech martwią się jego właściciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w Dniu Świętego Walentego.;)Ja już wstałam...będę teraz troszeczkę odsypiać na tym zwolnieniu--muszę nabrać sił do dalszej walki.;D monka26 - bardzo mi przykro z powodu tego negatywnego testu.:/Płaczę razem z Tobą.;-(Chociaż pocieszę Cię w ten sposób, że dopóki @ jeszcze nie przyjdzie, no to jest nadzieja.;)Firmą się jak na razie może nie przejmuj...nie potrzeba Ci przecież dodatkowych stresów !! Póki nikt nic oficjalnie nie powiedział. U mnie też jest przecież baaardzo trudna sytuacja, bo moje jajniki prawie już nie pracują.:/Ordynator tamtego szpitala mi to wszystko b.dokładnie wytłumaczył!Szkoda,że dopiero On i że tak późno,a przecież to już była moja 3 laparo i może można było tego uniknąć, gdybym wcześniej wiedziała.;-/Lewy w ogóle--chociaż mi się osobiście wydaje,że coś tam jeszcze tak,skoro miałam ostatnio w nim te 2 pęcherzyki ( no nie dziewczyny ? ),a prawy ledwo co ( ostatnio w nim był pęcherzyk 17 mm 12 grudnia 2011 roku ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - zresztą te testy przecież nie dają 10 % pewności ! Może jeszcze za wcześnie go zrobiłaś ? Na betę lepiej chyba liczyć.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wieże w testy ciążowe, wychodzą jak beta jest bardzo wysoka. We wczesnej ciąży tylko z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mija dokładnie 14 dni od inseminacji, a misiączke powinnam dostać dziś no moze góra za 2 dni. Dziękuję Wam kochane za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - jakie to jest Kochana uczucie psychicznie, jak już się wie, że jesteś w tej upragnionej ciąży ??? Mi ordynator i dr Doniec mówili, bym już może nie męczyła tych moich jajników, ale aby je zostawić na produkcję łożyska potem w ciąży właśnie.;D Jak sobie o nich myślę, to aż mi ich szkoda, że są takie marniutkie.:-( Teraz muszę dbać o siebie, dobrze się odżywiać, nie przeziębić i jak najszybciej dojść do siebie po tym zabiegu.;P Nie stresować, nie denerwować niepotrzebnie innymi problemami, bo dziecko jest najważniejsze i takie powinny być na chwilę obecną nasze priorytety !! Wszystkim, którym się udało też tak radzę i tym starającym się, a cała reszta w rękach Boga.;-)I miejmy właśnie taką nadzieję, że On nam to kiedyś właśnie wynagrodzi...spełnieniem naszego marzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - no to leć Kochaniutka na betę.;D Przynajmniej będziesz miała czarno na białym.;)Nie potrzebny Ci kolejny stres !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy też dziewczyna zrobiła test z moczu i mimo, że była już w ciąży test wyszedł negatywny a beta ciążowa :-) dlatego ja nie będę robić zwykłego testu. W związku z moim wyjazdem na weekend 23 lutego, betę mam zrobić w przyszłym tygodniu i jechać do dr. Jak tym razem ciąża sie nie uda, to odrazu zapisze mi leki na kolejny cykl ale najpierw zrobi USG, by sprawdzić czy wszystko ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje postanowienie jest właśnie takie, że nieważne jakim sposobem, ale będę mamą prędzej czy później !!! I będę o to walczyć do samego końca---wydam na to ostatniego grosza, zapożyczę się jak będzie trzeba ! I wierzę w to, że Bóg mnie wysłucha w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - i odpukać jak się u Ciebie nie uda no to kolejne IUI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, bdb postawa ! :-) Mój dr ułożył mi plan zajścia w ciążę: 1. 3 x IUI ale w momencie kiedy owu będzie po lewej stronie, bo tam jajowdód był drożny od samego początku a prawy był udrożniony w trakcie badania. 2. jesli 3 IUI nie dadzą rezultatu to wówczas In Vitro Taki plan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - a myślałaś może o tym, że jak owu byłaby po tej " złej " stronie, by może zabezpieczyć się i zrobić punkcję, zapłodnić komóreczkę i zamrozić zarodek ? Tak dla własnego bezpieczeństwa na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ma już kilka latek - dzięki Kochana.:)Teraz mam dużo wolnego czasu i nie za bardzo mogę coś robić,więc wezmę się za czytanie.;P Mój partner ostatnio znalazł porównania różnych takich klinik właśnie na necie.Podam linka.Jest ich dużo i różne opinie,ale Novum chyba b.dobrze wypada.Ta moja wcześniejsza raczej nie.Zresztą...mam żal do tamtego profesora ( prawie 0 badań,wciąż czekać ).Przecież pęcherzyk nie = się zawsze komórka.Szkoda gadać !!A mogłam wcześniej pobrać,gdybym wiedziała tyko....przecież nie jestem lekarzem. http://www.nasz-bocian.pl/kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, a możesz mi coś więcej na ten temat powiedzieć? Bo ja w tych tematacj jeszcze zielona jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×