Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

To prawda! plan jest i od razu jakoś lepiej :) Przesyłam specjalne promyczki słońca w Twoje strony !!!!!!! U nas wczoraj było paskudnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - a jajo znose do 18tej:P a z dupkiem to moze byc tak ze poki nie odstawisz to nie dostaniesz, ale nie musi tak byc, niektóre dziewczyny dostaja @ mimo brania agniren - za piekny przyrost tez zaciskam &&&& nucia - no super ze jest pecherzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek pojechala do ZUS i jakos ucichlo na forum :) Gdzie jestes nasz GURU O PANI WRACAJ :) ;) ;) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jest pęcherzyk tylko teraz czeka mnie najtrudniejsze.. MUSI PĘKNĄĆ że by była owulacja... ale to już wola Boża. Jak dotąd żaden specyfik nie zadziałał... Dziś jeszcze zapytam czy może jeszcze raz zbadać prolaktynę, ale tym razem z obciążeniem (badanie zwykłe wyszło ok). Może w tym szkopuł i wystarczy tylko zbić prolaktynę... Zobaczymy! Michaline, Agniren - trzymam mocno kciuki za Wasze betki !!!! Wiem jakie to niesamowite emocje... Czekam na wieści :) Iza - Igrek pojechała też do cioci, a później do kościoła pomodlić za Wszystkie :) (swoją drogą to Igrek zawstydza mnie swą postawą, ale tak pozytywnie... już od dłuższego zbieram się do kościoła i zawsze coś, jak nie praca, to rodzina...WSTYD MI :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Witam Kilka dni temu pisałam tutaj - chyba chciałam się komuś wygadać. Od2 lat staramy się z mężem o dziecko. Wstępnie wiedzieliśmy, że to z mojej winy nie mogę zajść w ciąże ( PCO, brak miesiączki, jestem w trakcie ustalania dnia jajeczkowania ). W piątek na badanie poszedł mąż - wyniki załamały mnie. Mąż posiada tylko 1% strawnych plemników i prawdopodobnie wykluczy nas to z inseminacji :( Którą klinikę w Warszawie jesteście gotowe polecić. Obecnie chodzimy do novum ale znajoma poleciła mi inną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, nie załamuj się, może spróbuj najpierw pogadać z dr w Novum a dopiero potem zmieniała klinikę. Novum ma przecież bdb opinię. Szkoda tych wyników męża ale są dziewczyny, które i z takich nasieniem zaszły w ciążę. Rozumiem, że jesteś załamana ale z każdej sytuacji jest wyjście :-) Koniecznie umów się na konsultacje i zróbcie jakiś plan z dr. A jak długo jesteś już w Novum? Iza, ja zawsze myślę pozytywnie. Jestem niepoprawną optymistką ale też realizstką :-) Uśmiech nie znika mi z twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - Witaj, my wszystkie leczymy sie w novum. Ja uważam że jest to najlepsza klinika. U jakiego lekarza się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE no to dobrze bo juz myslalam ze sie poddalas. czas cza i jeszcze raz czas i bedzie dobrze. denerwuje sie tak jak bym to ja robiła bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - rozmawiałas o tym wyniku z lekarzem? i co to znaczy "strawnych" plemników? chodzi o prawidłową budwe. Wyniki powinien obejrzec lekarz bo czasem jeden parametr rekompensuje drugi... no my tu do Novum chodzimy wiec ja nic innego nie polecę bo nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Ja raczej kliniki nie zamierzam zmieniać ale chciałam zasięgnąć opinii osób które korzystały już z jej pomocy. Na razie z novum korzystał mąż ale teraz i ja chce się tam wybrać tylko zbiera opinie do którego warto byłoby iść. Pracuje w szpitalu więc ze swojej strony mam wszystko pod kontrolą ale chce przejść pod opiekę do novum. Może podpowiecie którego lekarza warto odwiedzić, którego androloga ? Dzisiaj psychika mi już wysiada :( Cały czas chce mi się ryczeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Ja raczej kliniki nie zamierzam zmieniać ale chciałam zasięgnąć opinii osób które korzystały już z jej pomocy. Na razie z novum korzystał mąż ale teraz i ja chce się tam wybrać tylko zbiera opinie do którego warto byłoby iść. Pracuje w szpitalu więc ze swojej strony mam wszystko pod kontrolą ale chce przejść pod opiekę do novum. Może podpowiecie którego lekarza warto odwiedzić, którego androloga ? Mąż plemników ma sporo ale niestety o prawidłowej budowie jest ich zaledwie 1% Dzisiaj psychika mi już wysiada :( Cały czas chce mi się ryczeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - jeśli chodzi o lekarza prowadzącego to ja polecam dr. Zamorę. Ja się lecze u niego i jestem bardzo zadowolona. Mam do niego 100% zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- Kochana każda z nas ma innego lekarza bys musoiala poczytac troche NOVUM to najlepsza klinika w Polsce. mowię serio bo sama jestem jej pacjentka. Jeżeli chodzi i plemniki to jets wyjscie zawsze. Moi znajomi chiceli miec dzidziusia ale im nie wychodZiło on sie zbadal i lekarz ginekolog nie dawal im szansy. bo plemników było az klila kilkanascie sztuk. Nie poddali sie pojechali do specjalisty androloga i kazał zrobic konkterne badania z nasienia i po przeczytaniu wyników powiedzaił za +/- 3/4 miesiące zajdzie pani w ciaże. dlaczego podreperujemy męża i bedzie ok. brał serio (byłam w szoku) przez 3 miesiące leki o tej samej porze kumpela dawała mu dzwoniła pilnowała jazda była na maxa. i po 3 miesiącach okazało sie ze jest w ciąży. teraz staraja sie o 2 dzidziusia i okazuje sie ze jego plemniki nie sa juz w sztukach ale w bardzo duzych milionach i sa ok. owszem dostal leki i beda dalej probowac także nie załamuj sie głowa do góry. a lekarze w novum są najlepsi. :) przyjezdzaja tam ludzie z całej Europy niemcy czesi anglicy francuzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Też zastanawiałam się nad Zamorą ewentualnie Szulcem. A czy którejś mąż korzystał z porad androloga. Myślałam o Wolskim - słyszałam, że jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Rozpoznanie u mojego męża : oligoteratozoospermia U nas problem leży z 2 stron a nie tylko z jego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Jesteście z okolic stolicy bądź ze stolicy ? Ja Wołomin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Michaline to w sumie mam Cię na wyciągnięcie ręki :P W stolicy jestem średnio 4 razy w tygodniu - szkoła, zakupy :P Mąż mieszkał w stolicy ale zabrałam go do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Michaline to w sumie mam Cię na wyciągnięcie ręki :P W stolicy jestem średnio 4 razy w tygodniu - szkoła, zakupy :P Mąż mieszkał w stolicy ale zabrałam go do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Michaline to w sumie mam Cię na wyciągnięcie ręki :P W stolicy jestem średnio 4 razy w tygodniu - szkoła, zakupy :P Mąż mieszkał w stolicy ale zabrałam go do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
Michaline to w sumie mam Cię na wyciągnięcie ręki :P W stolicy jestem średnio 4 razy w tygodniu - szkoła, zakupy :P Mąż mieszkał w stolicy ale zabrałam go do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka
To jest nas więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×