Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Kordianka-ja wiem doskonale,że nie jest łatwo sobie pozwolić coś usunąć.:/Mi było bardzo przykro,że muszę usunąć jajowód, bo to część mnie była przecież.:(A poza tym wiedziałam,że już nigdy naturalnie nie uda mi się zajść w ciążę !! To b.boli.:-(To myślenie,że tak będzie,że tak niestety trzeba,ale...dr mi wytłumaczyła,że on i tak już nam nie będzie do niczego potrzebny,że ten wodniak go popsuł i że jest nadęty i że tylko szkodzi.:/No i to mnie jakoś tak troszeczkę uspokoiło. Żyjemy w 21 wieku.Medycyna jest na wysokim poziomie,a nie jak w 16 wieku,więc mamy więcej szans niż Ci, co żyli w tamtych czasach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia -zu - Tak siedziałam przy gabinecie Zamory .Patrzyłam na ciebie , cały czas mniałaś głowe spuszczoną . Trzeba było dać znak , a pózniej razem odbieraliście z Michaliną płaszczyki z szatni . Ty mniałaś czarny , a Michalina czerwony . Byłaś może samochodem ? Bo za Michaliną Ja jechałam .Srebne autko u tej michaliny ? No nie mogłam być detektywem ...... Zuzka - ja chodze ogólnie do dr Obuchowskiej , ale ona jest na urlopie . I dlatego byłam i innego lekarza . Jesteś piękną blądyneczką .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to póki co nie może otrząsnąć się po badaniu :P Dziewczynki nie ma co się martwić bo przecież będzie dobrze :) Mąż gorzej przeżył to, że jesli nie zrobi operacji ma ogromne szanse na nowotwór - boi się bo jego tata w młodym wieku zmarł na nowotwór. Ale lekarz wszystko ładnie mu wytłumaczył, powiedział, że w miejsce tamtego jądra może mieć implant a nawet 2 jeśli tylko będę chciała mieć 3 jajeczka u męża zamiast 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - wazne ze wiecie na czym stoicie i ze jest nadzieja ze bedzie dobrze. Trzeba byc dobrej mysli. Kiedy Twoj M moze miec ten zabieg? czy od razu po zabiegu mozecie dalej dzialac? Lato76 - ja jestem zla bo nie wiem ktora to Ty :) spodnie nie sa skórzane, kupiłam je w h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - wazne ze wiecie na czym stoicie i ze jest nadzieja ze bedzie dobrze. Trzeba byc dobrej mysli. Kiedy Twoj M moze miec ten zabieg? czy od razu po zabiegu mozecie dalej dzialac? Lato76 - ja jestem zla bo nie wiem ktora to Ty :) spodnie nie sa skórzane, kupiłam je w h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowiłam do Michaline ze to moze Ty ale potem doszłysmy do wniosku ze Ty chyba nie u Zamory sie leczysz. Patrzyłam na Ciebie ale gadalas przez tel... Ladna i zgrabna kobitka z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy jeszcze zrobić kilka badań i znaleźć szpital który podejmie się wykonania takiej operacji ale myślę, że do wakacji wyrobimy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - czemu jesteś zła ? Ale to jeszcze nie raz zobaczymy się . Kurde jak ja pluła sobie w twarz . Jednak moja intuicja nie zawiodła . Tak i myslałam że to Wy byliście . Ale spodenki ładne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ze zla to zart, bo nie moglam dojść która to Ty ale teraz juz wiem!!! Spodenki polecam sa mega wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja ładna , o nie . Wy laseczki to coś . No masz racje , ja w Zamory nie lecze się . Tylko jak mojej niema to idę albo do Zamory , lub Wojewudzkiego lub do Taszyckiej . Dziś to nawet zemną pożartował , jakiś mniał chumor ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Zuzia , spodenki odrazu mi wpadły w oko . Ale torebki też nie złe mnieliście . Ja uwielbiam torebki . Ale Michalinie w tym czerwonym płaszczyku to ładnie co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline bardzo elegancka, a w czerwonym jej swietnie!! ohh ja tez uwielbiam torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki muszę kurde uzupełnić tą stopke , bo już wszystko wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzeczać sie nie bede odnosnie Twojej urody ale mam swoje zdanie i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Michalina - eleganska . Ja to przeważnie ubieram się na sportowo . A jak ona z tymi szpileczkami do samochodu , obcasik w porzo ? Bo ja to sobie zmieniam jak wsiadam do autka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, bardzo cieszy mnie Twoje podejście.. Najwazniejszy jest optymizm i fakt, ze nie ma nowotworu:-) a skoro ma to pomoc maluchom to tym bardziej.. Lato, kiedy masz następna wizytę? Przyjedziemy:-) i damy lanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na codzien tez raczej bez obcasow ale to dla tego ze moja praca nie wymaga zeby elegancko sie ubierac. ja nie mam problemu zeby prowadzic samochod w szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
igrek-syn wstal o 5 nad ranem siusiu i nagle przewrocil sie,i umarl maz go reanimowal pozniej pogotowie i nawet ani razu nie otworzyl oczu tylko westchnal.Po sekcji powiedziano nam ze to byla smirc sercowa,czytalam w necie setki razy artykuly o tym ale nadal tego nie moge pojac on nigdy na nic nie chorowal i byl bardzo lubianym chlopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline jestem za!!! Zobacz jaka sprytna ta nasza lato. Obejrzała nas od gory do dołu a my nawet nie bylysmy tego swiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - ja mam w poniedziałek . Chodzi oto żeby zrobić USG i zobaczyć czy pękł pęrzerzyk . Ale ładna z ciebie laska O.........Ale napewno Ciebie wcześniej widziałam , zawsze w Novum pije kawke lub cherbatke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja na elegancko, bo do pracy jeszcze jechałem, ale bardzo lubię szpilki i kolor czerwony:-) Lato, nie widziałam, ze mnie wyprzedzalas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz zuzia ........ Powiem że masz płaszczyk podobny do mojego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - no nie !!!!! jechałaś Citroenem DW ...........Pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - straszna tragedia ! Naprawdę bardzo mi przykro.:(Współczuję Wam.:-/A kiedy to było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - tobie zdecydowanie jest bardzo ładnie w czerwonym . Ja mam tez szpilki ale zakładam je bardzo rzadko .Ale Ty wyglądałaś bosko i te kabaretki pod ......................... Już daje Wam spokuj Dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×