Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Michaline tak sobie pomyślałam ,że może jutro podjadę do tego drugiego laboratorium i zrobię żeby wynik był tego samego dnia do 15 , a tam zrobię znowu w poniedziałek jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, no właśnie chyba może mieć. Czasami beta jest podana w U/l mub mlU/l.. a Ty masz w jakich jednostkach? Zrób w tym samym... no chyba, że zdążą z wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, zrób w tym samym co robiłaś dla lekarza na poniedziałek a ewentualnie dla samej siebie w innym, żeby mieć jeszcze wynik tego samego dnia. w jednostkach ml jest zawsze wyższa beta niz w U/l. nie pamiętam od czego to zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) igrek fajnie że wyniki są dobre,widzisz były kciuki i była zdrowaśka to nie mogło być inaczej,a komóreczką też się nie przejmuj jak mówili że są to na pewno będą na czas. iza1978 bardzo się cieszę że w końcu ten posiew jest dobry,chyba się troszkę uspokoiłaś? to już teraz będzie z górki,pamiętaj przecież maj będzie Twój i uśmiechnij się troszkę:) malwi2983 już ochłonęłaś troszkę po wczorajszej niespodziance?...a może zamiast robić tą bete jutro i czekać na wynik do poniedziałku,to zrób w poniedziałek na jedno wyjdzie a już betka będzie dużo większa. lato,julciaaa dorzucam się do buziaków i ucałujcie się nawzajem i odemnie,opisy siebie już macie to nie powinnyście mieć raczej problemu z odnalezieniem się,ciekawe która będzie odważniejsza i podejdzie jako pierwsza?:) Ach witam również nowe dziewczęta,wczoraj z tych emocji zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła do tego drugiego laboratorium i mi powiedzieli, że beta jest u nich też w jednostkach mlU/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś właśnie może masz rację jutro zrobię w tym drugim laboratorium dla siebie , a tam pojadę z rana w poniedziałek i będę mieć 3 wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi i jak tam pewnie dzisiaj miałaś jeden z najprzyjemniejszych poranków w swoim życiu:) Igrek, Iza- GRATULACJE posiewów teraz dalej do przodu. Ja tak jak iza 28dc mam 26 tzn teoretycznie powinnam dostać okres bo może się spóźnić w przyszłym tyg ja z M robie posiewy także tym razem Was proszę o kciuki. Niestety tak jak chyba Wam wcześniej pisałam nie moge się pojawić w NoVUM między 3 a 5 dc więc wychodzi na to, że podejdę znowu na cyklu naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena miałam mieć wizyte i chyba miałam dostać clo tak mi dr kazała sie pojawić nie wiem będę dzwonić to zobaczymy co powie, ale powiem Wam jedno wcześniej bym rozpaczała,że nie mogę być kiedy trzeba ale trzeba wyjść z założenia,że jak ma sie udać to się uda czy z clo czy bez no fakt, że clo daje możliwość zwiększenia ilości pęcherzyków ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - ważna jest grupa krwi z tego, co ja wiem.:P Można podać swoje opisy-by była zgodność, a ja dzwonią,to Ci podają wygląd dawczyni ( a czy coś jeszcze, no to nie wiem ) i wtedy się decydujesz, czy zapładniać. 7.000,00 zł. 1 komórka + 1.000,00 zł. dopłaty za 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - nic nie wypełnialiśmy, no bo dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia.Nawet pani z laboratorium się mnie o to pytała i to samo Jej powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - ja wszytsko załatwiałam na telefon, wynik FSH, potem stymlacja Clo od 3-7 dc, potem robiłam USG też w Katowicach i dzowniłam do nich z wynikami, i dr mówiła co dalej, recepty załatwiałam też u siebie... tak byłam umówiona z Dr Z, sama zaproponowała aby nie przyjezdzala specjalnie na usg.. itp. może zadzwon do N isie zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko nie była od murzynki i skośnookiej, no bo wiecie--o ludzi chodzi.A ja nie mam ochoty się nikomu tłumaczyć.:/Ale...poza tym dziecko to jest przecież dziecko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - a ja bym chciała ciemnoskórą mulatkę, ale nie czarną taką z Afryki - mogłaby być południowa uroda --- typu Hiszpania, Włochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena no w sumie ja też zawsze przez tel jak miałam u siebie usg np 11 lub 12 dc podawalam jaki jest pecherzyk i kierowała mnie co dalej, no to może sie teraz też zgodzi ale sądze,że bedzie mi odradzała branie clo, a poza tym wydaje mi się choć za lekarza sie nie uważam, że chyba jak cos to powinnam brać od 2 dc anie np od 3 ale to tylko moje zdanie no zobaczymy co los przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie malwi2983 miałam się Ciebie pytać, kiedy skańca robisz.;D Daj znać, jak będziesz już po nim i co wyjdzie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile malwi2983 płacisz za betę ? A Ty Iza ile płacisz na posiewy ? Ja za free miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Lena2005 - to już jest całość łącznie z transferem.:D Źle mnie zrozumiałaś.:/Taniej jest niż normalnie IVF, ale jak się odpukać nie uda, no to widzisz, ja nie mam nic zamrożone i jazda od nowa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- nie wiem ile płace za posiewy mój M ma pakiet w Medicover opłacony wiec ja chodze na pakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie mam możliwości wolnego, ani zamiany może to mi być bardziej potrzebne na czas IUI, urlopu na żądanie nie chce brać bo ostatnio też na NOUM musiałam brać, u mnie niestety jest tak, że jak ja nie przyjde do pracy ktoś musi przyjść za mnie więc sama rozumiesz u mnie w pracy tylko jedna osoba wie jaką mam sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja też nic nie mam .. :(. ale trzeba mieć nadzieje ż sie uda za pierwszym razem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki polecam dziś każdej spacerek ja zaraz do znajomej na kawkę a już dzisiaj byłam na targu piękne warzywka kupiłam jutro zrobie mojemu M i sobie oczywiście wypasione śniadanie a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×