Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Jucliaaa, ja bralam gonal, potem mialam dodany menopur i jeszcze pozniej cetrotide. Dokladnych ilosci juz nie pamietam, musialabym poszukac na karcie wypisowej po punkcji. Ale u mnie pecherzyki rosly nierowno. Kilka mialo juz 21mm a inne 15 - 14 mm. Mialam bardzo wysoki poziom estardiolu i dlatego lekarz zdecydowal sie na punkcje jeden dzien wczesniej niz planowal. W efekcie wiekszosc komorek nie byla dojrzala. Moja stymulacja trwala 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do Novum i rozmawiałam z dr O i nie wiem co mam o niej myslec. Przeczytałam jej ten wynik i ostatniej pozycji nie moglam rozszyfrowac i niewiedzial co tam jest prosiła zebym w poniedziałek do niej pusciła wynik faksem zeby mogla sie z nim jak najlepiej zapoznac i wtedy na konsultacji telefonicznej powie mi co i jak. Pytalam sie czy jakies leki przepisze mi bo chcialabym zacząć jak cos jest nie tak kuracje bo moze to jeszcze pomoże. A ona mi ze ponioedziałek bede dopiero mogla cos wiecej powiedziec. Nie wiem co mam myslec jak uslyszala ze bakterii tzn grzybów nie ma to powiedziala ok ale nie wiem co dalej.. co o tym sadzicie. Moze powinnam zmienic lekarza co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie ona roszeczke denerwowac jakas jest oschla. ja wiem ze ma bardzo duzo pacjentek ale ja dzwonie jako jej pacjentka nie wiem moze sie nakrecam. Wkurzac mnie to wszysko zaczyna mam to gdzies dzisiaj zaraz zrobie sobie drinka z moja mama i bedzieby piely ciasto bananowca i na wieczór bedzie jak ta lala a do poniedzialku czas minie szybko. Prawda. tyle czekalam to i do poniedzialku poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co Wy sadzicie o tym wszystkim sama juz nic nie wiem ide robic ciasto i pasztet dla mamy. Odezqwe sie plożniej i z Wami troszeczke porozmawiam Buziaki do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 a może dr.O. chciała mieć pewność co do tego wyniku i dlatego poprosiła o ten fax.jak sama mówisz nie mogłaś go rozszyfrować,z jednej strony miło że znalazła takie rozwiązanie a nie kazała Ci umawiać się na wizytę i znowu czekać...masz rację wyluzuj troszkę,napij się drinka i zrób tego bananowca, mniam coś pysznego na wieczór i byle do poniedziałku ale myśle że ten wynik będzie OK.bo w końcu kobieta w tym laboratorium chyba powinna umieć odczytać co tam jest napisane,może sama to pisała a powiedziała że jest dobry i żebyś się nie martwiła:)...ja też już dzisiaj zrobiłam miodowca więc obie będziemy miały smaczny wieczor...smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 - to, co się czuje i jak się czuje zależy tylko i wyłącznie od naszych organizmów.:/ Ja na przykład źle się czuję i to myślę,że to po tej Progynovie.:(Dopiero co wstałam,ponad 2 godziny spałam.Jak leżałam na prosto,to prawie nie czułam brzucha,a jak siedzę przy lapie,no to znowu mnie boli i w ogóle jak już wstałam.:-/Wydaje mi się,że mi nawet przed tym transferem przydałoby się L4,aby leżeć dużo.Ja mam i tego tocznia i zespół,mnóstwo leków biorę,obciążam żołądek.Nawet jak kichnęłam,no to mnie brzuch bolał.Boję się o tą macicę moją !!! Dlaczego to mnie tak boli---myślę,że za duże dawki estradioli po prostu. A JankoMuzykant nic nie czuła,jak go brała i bądź mądry i pisze wiersze. Kpiłam siemię mielone i będę pła rano.Dziś wypiłam zwykłe,ale ciężko z nim zanim zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice_78 - a czy bolał Cię brzuch przy wysokim Estradiolu ? Jaki miałaś jego poziom ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - wszystko będzie ok--bez paniki.:D Jak powiedziała,ze jest ok, no to znaczy,że ok i że trzeba się cieszyć.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - no mojemu M też Pani z lab powiedziała,że wynik jest ok i 1 i 2 razem.:D Proszę przepis na placek.Iza od Ciebie też.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek na pewno Ci napiszę kochana, ale już w wolniejszej chwili, wieczorami mam troszkę domowej robótki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny żadko się odzywam ale czytam ,dużo teraz pracuje prawie od świtu do nocy ale coz kaska potrzebna na dalsze leczenie.MALWI gratuluję iżyczę aby fasolka szybko rosła . IGREK ja brałam przy transferach progynowę 4szt ale dobrze ją znoszę troche moze brzuch wzdęty.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem spotkałysmy sie z LATO:) super nam sie rozmawiało. Rzadko kiedy z kimś taki dobry kontakt od razu łapię. Super dziewczyna z niej! mam nadzieję ze jeszcze kiedys nam sie uda spotkac i pogadac bo naprawde mam wrazenie ze podobnie na świat myslimy..:);) U mnie ok, jest ok 8 pecherzyków, właczył mi dr nowe leki, nastepne podgladanko w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 - 4 sztuki dziennie tej Progynovy czy łącznie 4 sztuki ? Jak tak no to przez ile dni ?? Ja też dostałam wzdęć, kłuje mnie ten brzuch i gazy mam.:/Leżę cały czas.Na chwilę wstałam,by zobaczyć,co u Was.Got to dance oglądamy z moim M. Nie mogłam się podnieść--tak bolał.Już zaczyna,więc znów się kładę.Nie mogę w pozycji skulonej być. Julciaaa - super,że tyle pęcherzyków.Oby tyle samo komóreczek. A opisz,jak Lato wygląda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK 4szt dziennie od początku cyklu do wyniku po transferze ,to jest tzw cykl sztuczny bo mi nie peka pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 - no nie wiem, czy bym dała rady tyle tego leku.;/Ja już teraz zdycham.:/A do kolejnego usg we wtorek jeszcze 4 dni przede mną !! Jak się nie poprawi przez weekend, no to nie będę w stanie iść w poniedziałek do pracy.:-/Zaczęło mi się tak najgorzej po pracy w sumie, jak już do domu jechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza Kochana nie martw się proszę ja też miałam chwile zawahania odnośnie dr O. bo np uważałam,że powinno być tak a ona zrobiła cos innego wtedy też myślałam o zmianie lekarza, albo jak np miałam mieć IUI a ona mi nie powiedziała że jej nie będzie wtedy bo ma urlop o czym dowiedziałam się z tego forum będąc tylko obserwatorem poczułam się strasznie wręcz oszukana ale stwierdziałam trudno więc musze zrobić tak żeby przejął mnie na czas jej nieobecności ktoś kto w moim przekonaniu jest ok padło na dr Zamorę:)udało się. Iza my chcemy, żeby zawsze było po naszej myśli ale niestety bywa różnie i wtedy mamy wątpliwości - ja stwierdziłam że mimo wszystko przy niej zostanę a Ty zrób jak czujesz trzeba być przekonanym co do swojego lekarza tak myślę - kurde ale wywód zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 przepraszam może nie doczytałam ale czy na Twoje nie pękające pecherzyki zastrzyki też nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie panie jeśli mogę coś podpowiedziec z racji zawodu to niewarto powtarzać wyniku badania (beta) w innym laboratorium bo sprzęt mają różny i niepewność tz błąd w oznaczeniu więc czasem niewarto narażać się na stres to tak tylko wtrącam a jak brałam leki stymulujące to też często bolał brzuch i skurcze i fatalne samopoczucie i potem im bardziej się stresowałam tym to bylo gorzej tzn nawet doszło do tego że musiałam odstawić i przerwać wiem że trudno na spokojnie to wszystko przechodzić dlatego świetnie Was rozumie. Wszyscy na mnie krzyczą dlaczego ciągle siedze z kompem a ja jestem tak pochlonięta Waszymi chistoriami że poprostu chwilami jakbym czytała o sobie szkoda że wcześniej tu nietrafilam i w poniedziałek dzwonie umówić się na wizyte pozdrawiam i spokojnej i dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK zobacz jak nie przejda dolegliwości to porozmawiaj z lekarzem może zmieni ci lek ,mnie tez pobolewął brzuch jak na @ chwilami mniej czasami bardziej ale wytrzymałam co i tobie życzę aby wszystko się udało.ja teraz czekam na wizytę u malinowskiego , kupa kasy ale może znajdzie przyczynę niezagnieżdzania się moich zarodkow, może te które na mnie czekają to zostaną juz ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENA 66 nie pękaja nawet po zastrzykach,skakałam na skakance ,przysiady bo tak cz zalecal i nie pękł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek - ja ostatnio brzuszki i pękł heheh ale po zastrzyku torbiele:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×