Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dobranoc.:D lena66 - a jak długo już Twój M gra na tej gitarze ? Muszę sobie posłuchać tej piosenki.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Ja już na nogach , bo mój M do pracy dziś poszedł, wiec zostałam sama do jutra do 8 rano. Igrek pewnie , że wszyscy najbliżsi wiedzą. czekałam na to 3 lata i raczej nie umiałabym zachować takiej wiadomości.:) Sylvia ja bym zrobiła tą bete 9 dnia, bo do 14 to bym chyba zwariowała z niepokoju!!! Julcia trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- hej, widze ze i Ty nie możesz rano spac ja juz w pracy ale tak naprawde nie spie od 3 rano. Dzis odbierasz wyniki bety tak? Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Iza i bardzo się stresuję. Zrobię jeszcze jeden dzisiaj czy też urosło i oba wyniki będę miała po 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66-przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale w weekend miałam urwanie głowy po za tym nie mam humoru. Wiem ze kazda z nas czeka i ma watpl;iwosci co do lekarza ale ja mam juz 100 pewnosc ze i w tym cyklu nic nie bedzie;( :( :( :( jakos tak czuje. wszystko mnie drazni okropnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- martwie sie tym wszystkim. Jest mi poprostu zle ze pewnie i tym razem sie nie uda :( fax wysle rano po 8 mej zebym mogla zadzwonic i upewnic sie ze doszedł. a o 17-17;40 ma Obuchowska konsultacje. Takze cała niepewnosc az prawie do wieczora:( Jeszcze na to wszsytko sioe pokłuciłam z mężem tak ze mi juz na niczym nie zalezy Nie moge spac bo mam takie nerwy na ta cala sytuacje nie dosc ze wyniki chyba sa do niczego to jeszcze moj M dowala mi po trochu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac snia mi sie jakies cholerne koszmary budze sie rano do pracy bez budzika. dzis snily mi sie myszy las dzungla a ja sama w tym wszystkim. masakra jakas;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza poczekaj zadzwonisz i zobaczysz ,że będzie dobrze ,że cię dopuszczą do transferu. A mężem się nie przejmuj, macie teraz pewnie napiętą sytuację w związku z tym transferem. Ja tam trzymam kciuki kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja codziennie budzę się o 3 i przez godzinę nie mogę zasnąć. Nie wiem czemu. Może się uspokoję jak odbiorę tą betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- wiesz nie chodzi nawet o transfer tylko o codzienna prace w domu. przede wszystkim okłamał mnie z papierosami. nie palił od wrzesnia jak przystepowalismy do INV ok. ale teraz coraz czesciej popala sobie, powiedzial ze nie bedzie palił obiecał mi to i złamal swoja obietnice i chowa sie jak szczeniak a teraz chyba to nawet kupil sobie fajki i pali. Nie nawidze jak ktos mnie okłamuje zwłaszcza ze to moj maz i wie jaka jestem przeczulaona na fajki i kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie bronię go , ale może on ze stresu pali? Zresztą jak ktoś chce to rzuci z dnia na dzień. Ja tak miałam. Pogadaj z nim na spokojnie bez kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki! Czytam prawie regularnie i każdej kibicuję! Malwi ogromne gratulacje! Kiedyś do Was pisałam, ale chciałam się oderwać i nie myśleć, ale nie da się! Właśnie dostałam @ :(:(:(:( W tym cyklu mieliśmy naszą pierwszą IUI. Pęcherzyk 14 dc miał 22 mm, tego samego dnia o 10 rano zrobili mi zastrzyk z Ovitrelle, a o godz. 15:30 była IUI. Dr Starosławska chciała zrobić IUI następnego dnia, ale my mieliśmy wolne, więc woleliśmy w tym samym dniu. No i źle zrobiliśmy! Po 1-wsze po zastrzyku nie pękł mój pęcherzyk :( byłam na USG 16 i 17 dc. Miał nadal 20-22 mm, różni lekarze badali. Teraz boję się co z tego będzie. Dziś jest mój 26 dc i niestety @. To już mój 4 taki krótki cykl i obawiam się, że przynajmniej 4 bezowulacyjny ;/. Poprzednie cykle były 28-29 dniowe. Nie bardzo nas stać na częste wizyty, żeby robić monitoring. Czy któraś z Was wie, gdzie w W-wie na NFZ można zrobić monitoring? Tak w skrócie - staramy się od X.2010. Problem tkwi w słabiutkim nasieniu męża (w ogóle co do IUI w Novum, które mieliśmy mam sporo zastrzeżeń). Psychicznie chyba przygotowuję się do ICSI, bo lekarze nie dają nam szans przy IUI. Ehhhh.... co za życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dith my tez mamy taki problem z M, słabe nasienie, mieliśmy 4 inseminacje, żałuję ze tak dużo bo były bezsensu. Radzę Ci IVF, ja gdybym mogła cofnąć czas na pewno po 2 nieudanej probie od razu bym przystąpiła do IVF. Laro ja robiłam badanie cytogenetyczne w novum i na wynik czekałam zaledwie 1,5 tygodnia więc bardzo szybko. iza1978 nie denerwuj się na M, porozmawiaj z nim wiem ze to nie łatwe, ale powiedz mu o tym że olisz najgorszą prawdę od najlepszego klamatwa. malwi trzyma kciuki za piękny przyrost bety :) Julcia daj znać jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka dziękuję za odzew. Właśnie jak się naczytałam o różnych historiach, to też myślę, że nie ma sensu IUI, ani żadne czekanie, tylko od razu in vitro. Ja psychicznie momentami nie wyrabiam i kolejne IUI to byłby "gwóźdź do trumny". Spróbowaliśmy raz, ale.. jak widać od początku naznaczone niepowodzeniem ;/ Tylko niestety musimy przeczekać teraz okres wakacji - ja mam wtedy mnóstwo pracy i ciężko będzie się zrelaksować nie mówiąc już o dniach wolnych. Boli mnie to trochę, bo wiem, że tracę znów kilka msc, ale cóż ;/ Monka czy m. bierze coś na poprawę nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - mam wrażenie, że ten pęcherzyk już pękł bo trochę mniej mnie brzuch boli. Więc będziemy działać :p A w środę się upewnimy czy na pewno pękł czy tylko mi się wydaje :/ Mam nadzieję, że tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - ale wczoraj podziałaliście? dith - w warszawie IUI na NFZ robia w szpitalu na starynkiewicza, trzeba sie zapisac do poradni leczenia niepłodnosci przy tym szpitalu działającej...ale jak macie kipeskie parametry nasienia to rzeczywiscie moze nie ma sensu sie z IUI szaroac tylko o INF pomyslec. Dam znac dziewczyny weiczorem bo wizte mam późnym popołudniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - jak masz tyle watpliwosci co do swojej dr to moze idz do kogos innego... a który masz dzis dc? moze uda sie tego paciorkowca jeszcze przeleczyc przed nowym cyklem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja zaraz do pracy. igrek M gra pare lat ale bardziej brzdąka niż gra :) na 30 dostał ode mnie i mpjego taty gitarę elektryczną bo to było marzenie wtedy zasiadał codziennie a póżniej to rzadko chodziaż wczoraj z kolegami sobie próbę robili:) dith - witaj:) ja nie wiem co mam Ci powiedzieć ja w maju będę mieć 2 IUI jeśli sie nie uda to jeszcze 3 ale napewno nie wiecej ( tyle że mój M ma dobre parametry nasienia) iza - ja wiem, że się denerwujesz ale przecież nic nie jest przesądzone poczekaj co dr powie, z resztą nie czujesz,że to dość niespotykane że ten cykl zaczął się nam tak tak samo i może zakończy się też tak samo tzn jakimś bąblem życzę Ci kochana tego z całego serducha. Proszę nie poddawaj się, wiem, że te myśli ciężko z głowy wybić ale spróbuj, a co do palenia mój M tez nie palił obiecywał że nie bedzie, a też się krył i to w taki sposób, że szkoda gadać jak 16 latek, nie chcę tu ich usprawiedliwiać ale napewno Twój M się też tą sytuacją denerwuję i może to mu pomaga, uwierz mi,że napewno zarówno Twój jak i mój M jak dowiedzą się że będą tatusiami to rzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- obys miała racje ja jeszcze mam nadzieje ze dzis powie mi ze jest ok bo nigdzie w necie nie wyczytałam ze to paciorkowiec. mam metlik w glowie niesamowity. Wyczytałam ze to tylko fala ochonna i ze dobrze ze ja sie ma ale nic poza tym. chyba ze zle interpretuje ale oszleja do rozmowy z O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - sorki z gronkowcem pomyliłam: http://pl.wikipedia.org/wiki/Gronkowce mi wyszedł paciorkowiec przed histeroskopia, to przeleczyłam dziada w 7 dni...tylko leki żebys dostała. Bedzie dobrze kochana! mi ten paciorkowiec tez wyszedł po keczeniu grzybków dr mi wetdy powiedziała ze one sie wtedy ujazniaja własnie najczęsciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - oczywiście, że podziałaliśmy. Dr kazał nam od soboty do wtorku codziennie próbować :) Miejmy nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza napisała: "FLORA KOLONIZUJACA BŁONĘ POCHWY LACTOBACILIS SUPECIAS ++ COAGUALIS - NEGATIV STAPHYLOCOCOUS ++" lactobactilis to pałeczki kwasu melkowego jak najbardziej pożadane w pochwie. Tylko do gronkowca sie mogą przyczepic ale nie masz bardzo obfitego wzrostu wiec moze nie bedzie trzeba leczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×