Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa- no własnie ten gronkowiec jest skórny powiedziała mi babka w laboratorium i ze nie jest on grożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - mysle ze nei ma co gdybac, dowiesz sie wszystkiego dzisiaj... jeszcze troszke cierpliwosci🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K- maż zadowolony ze nie musi sie prosic o spotkanie co? Pamiętam jak ja miała sie spotykac z M cieszył sie jak male dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - masz rację. Mój też się cieszy jak małe dziecko :) Teraz mi mówi, że się nie wymigam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja też czasami nie nadążam co się u której z dziewczyn dzieje :( Zwłaszcza po weekendzie, w którym jestem w szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia ma dzis wizyte przed INF zapadnie decyzja czy moze sie juz stymulowac wiec trzymajmy kciuki&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K ja mam tez zawsze po weekendzie duze zaległości. Ale juz wiem ze Rudzia musiała jechac w trbie pilnym do N bo dosrtała przed czasem @. Oby jej sie udalo :0 trzymam kciuki za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia piszecie o tym gronkowcu, aż sie wystraszylam,mozesz mi powiedzięć co tzn.moj wynik posiewu: 1. Pałeczki kwasu mlekowego, wzrost obfity 2. Mykologicznie ujemny 3.Drobnoustrojów beztlenowych nie wyhodowano w uwagach; wychodowane drobnoustroje mogą stanowić florę pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam,że wymaz był pobrany przed crio 12 dc, a wynik odebrałam dopiero po crio chyba 18dc, kurde jutro dopiero mam wizyte u swojego gina a z Novum sie nie skontaktowałam z tym wynikiem, Chyba za długo z tym czekałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest, czy wszystkie komórki sa od razu zapładniane i zamrażane, czy też można zamrozić niezapłodnione komórki? Jeśli niezapłodnione komórki się zamrozi to czy po rozmrożeniu można je zapładniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 - to nie miałaś wyniku przed krio rozumiem to tak? a kto ci robił crio ze bez posiewu miałaś robiony? dziwne wynik jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26- wszystkie komórki sa zapładniane te które zostaja a nie sa wprowadzone jezeli sie zgadzasz sa zamrażane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza Chciałam zaoszczędzić i zrobiłam u nas w przychodni, ale jakoś długo czekałam na ten wynik, a w drodze na crio myślałam,że juz go odbiorę ale niestety nadal nie bylo, coż jedziemy bez wyniku, Poprzedni wynik byl ok to pomyslałam,że przez miesiac nie powinno byc duzych zmian ;) Ale skoro mowidsz,że wynik ok to mnie uspokoilaś, bo już sie zapisałam na konsultację do dr od crio :) To co nie dzwonić już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83- skoro Twoj lekarz nie chcial wyniku a poprzedni byl jeszcze wazny to ok. to nie musisz sie stresowac. ja musze miec dobry wynik bo wczesniejszy tez byl dobry ale po transferze ze swierzych komórek poronic musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvie - wynik posiewu jest super nie mas sie czym martwic. pałeczki kwasu mlekowego to naturalna flora pochwy:) monka - jest mozliwosc mrozenia komórek jajowych, nie trzeba wszystkich zamrażac ale podobno w przeciwieństwie do zarodków komórki jajowo kiepsko na crio reaguja i po rozmrożeniu wiekszoścv sie nei nadaje do zapłodnienia... tak mi dr H.S. mówiła przynajmniej ze nie poleca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa Dzięki, uspokoiłyście mnie:) A już myślałam,że ten obfity wzrost to bardzo żle, chyba nie bede już dzwonić do dr na konsultację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi gdzie w Wawie jest lab. gdzie szybciutko są wyniki bety? Bo u mnie to na drugi dzień dopier. A do N nie chce mi sie gnać, no i u nich dwa razy tyle zl niż w zwyklym lab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placówek Medicover jest więcej. Jest też w centrum itp. nie trzeba jechać aż na Puławską :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE- TAK MASZ RACJE ale jakos mi sie skojarzyło właśnie bo bylam kiedys właśnie na Puławskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×