Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

A ja wróciłam od siostry i ucięłam sobie drzemkę. Mój M jest na imprezie z pracy i jestem sama:( Karina fajnie uczucie musi być jak się czuje ruchy dzidzi.:) Ale wszystko przed nami, my też je będziemy czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - nic Ci sie nie pomylilo. Bylismy na dwa dni w Krakowie a potem na dwa dni na mazurach. Caly czas mecza mnie mdlosci i wymioty :( Znowu przespalam pól dnia. Zupelnie nie mam na nic sily. igrek - nie jestem na l4 ale na wizycie we wtorek poprosze. lena66 - daj znac koniecznie kiedy bedziesz miala wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUzIA. Ufff, czyli nic mi sie nie pomyliło:-) To dobrze. Zaraz Ci wszystko przejdzie. Który masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - A umnie gorąco 0 deszczu , a mógłby popadać . zuzia-zu - mam nadzieje , że szybko przejdą te dolegliwości ciążowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - 7 tydzień. Malwi - ja dość szybko dostałam mdłości. Chyba już tydzień po testowaniu. Jeśli nie masz mdłości to sie ciesz. To naprawdę nic miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia tak z ciekawości pytam. Nie to , żeby mi ich brakowało.:) Mi tylko wszystko śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - a już myślałam ze zabierzesz ode mnie te mdłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia nic nie mów bo jeszcze wszystko może być przede mną:). A boli cię brzuch czasami jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - od paru dni już nie, ale wcześniej sie zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a Ty ile masz wzrostu ? Ja już po grillu...słońce zaszło,zimno się zrobiło,chmury naszły,wiatr zaczął wiać.:/ Kupiłam sobie już tą koszulkę - ominęłam Allegro...sama wybrałam zdjęcia Axla i będzie mi robił grafik komputerowy !! Już nie mogę się doczekać, aż mi ona przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - nie dziękuję.;D Na pewno była bym najszczęśliwsza na świecie, skoro dziecko jest moim pierwszym marzeniem, a zobaczyć Axla na żywo drugim.:-)Może Bóg mnie wysłucha podwójnie.:-) Nie chcę się tu powtarzać, ale uwielbiam Go i mogłabym słychać 24 godziny na dobę.:-))Mój M właśnie się uczy Dont Cry grać na gitarze i mnie zaczął, ale ja to nie mam aż tak bardzo palców wyćwiczonych, więc mnie bolą opuszki.;/Wolę sobie śpiewać, bo znam ich piosenki na pamięć całe i po angielsku i po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - o tych operacjach to piszesz o Axlu tak ? On był śliczny...taki anioł, a teraz jest mało podobny do siebie i to mnie również wkurza.:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia również życzę, by Ci te mdłości szybciutko przeszły.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która z Was ma labradora lub golden retriwera ? Bo już mi się pomieszało.:/ Myślałam,że Iza albo Zuzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak igrek mówię o tych nieszczęsnych operacjach plastycznych... też ich lubie słuchać może nie tak niemietnie jak TY:) ale maja bardzo charakterystyczne pieśni zawsze ich rozpoznam. Mnie to bardziej zawsze slash rajcował heheh nie wiem czy słyszałaś - mnie sie np. bardzo podoba piosenka slasha i fergie beautiful dangerous slash gra charakterystycznie i też mi sie ta piosenka kojarzy z guns n roses sory dziewczyny za taką prywatę ale ja o muzyce moge godzinami rozmawiać:) zuzia jesteś moze na nk albo facebooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - dzięki, tez mam nadzieje ze szybko mina. ja mam kundelka. lena66 - jestem na fb. Mam Michaline, igrek, malwi, ize, kordianke wsród znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia weszłam przez konto M ale zarówno ty jak i iza macie konta poblokowane i tylko po 1 zdjeciu widziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ale musisz do nich wysłać zaproszenia i dopiero jak dziewczyny zaakceptują to będziesz widzieć wszystkie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no Slash niezły.:P hehe I nadal jest, w porównaniu do Axla...niestety.:-( No to widzę obie Kochana, że w ramach oderwania od naszych problemów, możemy o tej muzie rozmawiać.;D Zuzia - jest u mnie w znajomych na face i nk-wejdź do mnie i poszukaj.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten z Fergie też świetny klip.:) Slasha granie też uwielbiałam i nadal uwielbiam.:)Nie ma to jak stary skład Gunsów.Ech...tęskni się za Nimi, ale nic nie trwa wiecznie niestety !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane ja to wszystko wiem sęk w tym że ja nie mam konta na facebooku i wchodziłam przez M konto i dlatego was nie zapraszałam:( igrek o muzyce to ja zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - no to zaproś przez swojego M.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zadzwonili :( Okazało sie ze dzisiaj nie pracuja. Zaczynam sie stresoowac czy nasze skarby same sobie tam radza :( Myslalam ze jednak dzisiaj dyzur ktos ma a tu kicha. W nocy to chyba spac nie bede mogla z wrazenia bo cały czas o tym mysle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia napewno zadzwonią rano nie martw się kochana wszystko idzie dobrze i nadal tak będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lena ale ta nieswiadomosc mnie dobija. Tym bardziej ze my mamy klasyczne IVF i jak sie zolnierzyki nie sprawdza to bedzie psu na bude wszystko :( Niby wyniki były dobre ale kto wie czy akurat teraz nie zastrajkuja :( Ciekawe czy jak jutro sprawdza ze nic nie wyszlo to moga jeszcze zrobic ICSI? Nie wiecie przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×