Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Cyndi
Igrek dr Sowińska jest bardzo sympatyczną kobietą. Mnie robiła cztery transfery. Janko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - Janko pisała wczoraj,że napisze po pracy dopiero po godzinie 14.00.:P Pomyliłam się i miało być wtedy,że widać w tych moich zarodkach męskie i żeńskie przedjądrza ( albo przedjądra )--no bo sobie to nawet zapisałam. Jutro między godziną 09.00 a 10.00 mam dzwonić, to mi powiedzą, jak się podzieliły. Nie umiem się tym cieszyć nawet,bo co chwila latam do łazienki z pożyczonym lusterkiem.:-(Mam nadzieję,że ten zmieniony plaster i luteina dopomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże - przecież jak mi to krwawienie nie minie ( małe jest, no ale jest coś tam ), no to mnie do transferu nie dopuszczą i zamrożą mi moje dzieciaczki.:/A ja tak wolałabym tego uniknąć.:-( Już nie wiem, co mam robić ??? Nie mogę się tu w pracy na niczym skupić.:-/Jeść mi się odechciało nawet !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia julcia- no dobra nic nie bede robila ide zaraz na drzemke bo spac mi sie chce IGREK- SPOKOJNIE I PRZESTAN CHODZIC DO TEJ LAZIENKI daj sobie spokoj daj na luz bedzie dobrze zobacz mslalas ze nie zadzwonia a zadzwonili. lusterko ci nie pomoze daj sobie powiedziec KObito Nasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że masz rację Iza i takie chodzenie do łazienki mi przecież nie pomoże, a tylko się niepotrzebnie stresuję.:/ Co ma być to będzie !! Jak mi będzie dane mieć ten transfer teraz, no to będę go miała, a jak nie no to trudno i nic na to nie poradzę.:/ A czy Lutka też wstrzymuje krwawienie ? Przecież podaje się ją kobietom w ciąży, jak zaczynają krwawić lub plamić.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek! Ty sie nie możesz do takiego stanu doprowadzac!Przeciez najczarniejszy z czarnych scenariuszy jest taki,ze jak sie nie da w tym cyklu to Ci komorki zamrożą i podadzą w przyszłym cyklu.Wiec tragedii nie ma.Najwazniejsze,ze masz swoje upragnione komoreczki.Teraz tylko ogarnij sie i rób co lekarze powiedzą.Naprawde jest ok.Latania do kibla z lusterkiem nie komentuje :) Oddaj to lustereczko,zapadają sobie Axla i luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks - Axelka mojego kochanego sobie nie zapodam teraz, no bo w pracy jestem i nie za bardzo tak wchodzić na Youtube i Go włączać ani z komórki słuchać...no bo oczywiście dzwonek odpowiedni jest ! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, a co to za firma. Możesz wysłać linka? Zuzia, ja już wybrałam ale kupować będę potem: http://www.google.pl/imgres?q=w%C3%B3zek+mutsy+4rider&um=1&hl=pl&rls=com.microsoft:pl&biw=1280&bih=603&tbm=isch&tbnid=Rt8h1uj03WBTnM:&imgrefurl=http://www.ceneo.pl/4893118&docid=AHkyate4-RYdvM&imgurl=http://image.ceneo.pl/data/products/4893118/f-mutsy-4rider-gleboko-spacerowy-fotelik-citi.jpg&w=224&h=224&ei=rvC0T_jWOoeH4gSKk62iDg&zoom=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - luteina to progesteron a progesteron to hormon podtrzymujący ciążę który podaje się np przy plamieniach więc bardzo prawdopodobne że zatrzyma ona twoje plamienia i oby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - widze ze mamy podobny gust :) ja tez chcialam mutsy ale nie robia dla blizniakow wiec bede musiala cos innego wybrac... zastanawiam sie czy lepsze sa takie jak dzieci sa obok siebie czy jedno za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne te wózeczki wybrałyście. Zuzia my dużego wybory nie mamy, ale koleżanka mi poleciła żeby kupić wózek jeden za drugim bo inaczej ciężko do sklepu wejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - wózek fajny.:P Agniren nie zobaczę, bo w pracy mam blokadę na Allegro.;/ Szczęśliwa mama 81 - no mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Zuzia, podjedz sobie w wolnej chwili do smyka przy domotece. Tam widziałam kilka, może coś Ci wpadnie w oko. Ja bym chyba wzieła dwa obok siebie :-) Igrek. Lanie masz murowane. Ale to po porodzie, bo po tranferze w dupkę Cię lać nie wolno a potem już też nie. Musisz myśleć pozytywnie a nie co chwilę się zamartwiać i szukać problemów! Jest dobrze! i Będzie! Głowa do góry i mów ciągle, że jedziesz na transfer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - no wlasnie tez sie tego obawialam :) teraz to juz na pewno z M musimy myslec o zmianie mieszkania. Teraz mieszkamy na 2 pietrze bez windy do tego z koszmarnymi schodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja na 1 piętrze, ale zmiana nie wchodzi w grę na razie bynajmniej:) Będzie musiał nam ktoś pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - musze sie jakos wybrac. duzy sklep jest tez w al. krakowskiej przy media markt, chyba swiat dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak jedne schody trzeba pokonać. Ale w razie czego mam fajną sąsiadkę obok i ona zawsze jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi się pomyślało takiego śmiesznego teraz, jak byłam w wc ? Że będę potem mojemu dziecku lub dzieciom opowiadała, że oglądałam swoje wdzięki na kiblu w lusterku, by sprawdzać, czy mogę je zabrać do domku.:P heheheh Jak Michaline grzebanie w śmietniku za strzykawką---próbowałam sobie wtedy postawić na Ich miejscu i wyobrazić tą całą sytuację !! Ale jaja.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u nas nawet wozkarni nie ma... a klatka jest tak waska ze nie ma szans zeby zostawic wozek. a po drugie jak juz wczesniej pisalam tam mieszkaja koszmarni ludzie i pala papierosy na klatce schodowej wiec nie za bardzo mamy wyjscie. Dam ogloszenie moze uda sie wynajac i za te same pieniadze znajdziemy inne do wynajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia to rzeczywiście masz nie ciekawie, masz jeszcze trochę czasu na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście Zuzia i jeszcze Ci wózek będzie śmierdział, jak na korytarzu zostawić i przesiąknie tym zapachem fajek.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI już jestem i u mnie też się 2 komóreczki zapłodniły .Przepraszam że wcześniej nie pisałam ale dopiero przyszłam do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×